Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #4441
    Re: Filmid ja sarjad

    aga palun.

    btw friends ja married with children ka suht norm. Seal olen näinud kõiki osasid. Loodan, et antud soovitus sobib härrale paremini.

    fyi tegemist suht uue sarjaga (beaver falls siis) ja ei ole varem kuulnud, et keegi seda maininud oleks. Järgmine kord hoian oma teada

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #4442
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      sarjasoovitus: Beaver Falls

      kolmest briti kutist, kes usa rikaste ja ilusate laagrisse epic suve ootuses kasvatajaks lähevad. 30 min esimest osa vaadanud, väga solid. väike weed, alko, ilusad naised, solid huumor. kogu komplekt.
      4 osa vaadatud ja täiesti hea kraam, tänud soovitamast.

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #4443
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
        ma polnud varem Breaking Bad-i näinud, täna tõmbasin kõik osad ja hetkel alles esimesest 3 osa vaadatud ning tundub aeglane/veniv, ootan actionit.

        kas esimene hooaeg oligi nõrgem ja siis keerati volüümi või olen ma liiga vähe näinud omamaks sellist arvamust?
        venib jah, ma ütlesin seda sama asja paar aastat tagasi. Mõttetut möla on liiga palju. Aga vaadatav asi sellegipoolest.

        Wire 5 hooaega vaatasin ka ära, mitte ei saanud aru, kuidas saab paljudele "parim asi evar" olla. SoA-ga võrreldes ikka paras crap.

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #4444
          Re: Filmid ja sarjad

          maitse asi tõenäoliselt, aga minu jaoks on the wire samuti top3 evar. The Wire headus seisneb selle reaalsuses ja sügavamõttelisuses, pealiskaudseid karaktereid ei ole. SoA rohkem entertainment ja tüüpiliselt üles ehitatud USA seriaal.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #4445
            Re: Filmid ja sarjad

            Diktaator oli küll tõsine pettumus. Peale Boratit ja Brünot olid ootused kõrged, aga tulemus on kohutav.

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #4446
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Diktaator oli küll tõsine pettumus. Peale Boratit ja Brünot olid ootused kõrged, aga tulemus on kohutav.
              miks küll ? ma naersin ennast korralikult pooleks. just tõmbasin alla, lennuki peal vaatan veelkorra üle. tõmban kajakat, in your face, alla 6-aastaste tattidega reisijad.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #4447
                Re: Filmid ja sarjad

                Naljad olid seekord politseiakadeemia tasemel ja ei olnud midagi sellist, mida ta varasemalt poleks teinud. Kohati liiga selgelt turvalisem ja odavalt labasem, et paremini müüa ilmselt. Senine teravus, shokeerimine puudus.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #4448
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Diktaator on plaanis üsna pea ära vaadata. Vähemalt juhul, kui see on Brünost ja Boratist labasem, siis on imo tegu kõige labasema Cohen´i filmiga ning ta on iseennast ületanud.
                  Last edited by Potsataja; 11.08.12, 10:33.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #4449
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Käisin paar päeva tagasi Tedi vaatamas ja jäin rahule - family guyle iseloomulik huumor kohati ning muidu ka originaalne film. Wahlberg omas mahlas.

                    Comment

                    • mikk2468
                      Vana Tegija
                      • Nov 2009
                      • 1039

                      #4450
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      Käisin paar päeva tagasi Tedi vaatamas ja jäin rahule - family guyle iseloomulik huumor kohati ning muidu ka originaalne film. Wahlberg omas mahlas.
                      Vaatasin ka Ted'i, minuarust polnud just kõige naljakam film. Ootasin kõvasti paremat ja segasemat. Tavapärane romantiline komöödia, lihtsalt rääkiva karuga seekord.

                      Comment

                      • r1v0
                        Julm Donk
                        • Jun 2012
                        • 93

                        #4451
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                        Vaatasin ka Ted'i, minuarust polnud just kõige naljakam film. Ootasin kõvasti paremat ja segasemat. Tavapärane romantiline komöödia, lihtsalt rääkiva karuga seekord.
                        Nimeta mõni Sinujaoks naljakas film.

                        Comment

                        • mikk2468
                          Vana Tegija
                          • Nov 2009
                          • 1039

                          #4452
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas r1v0 Vaata postitust
                          Nimeta mõni Sinujaoks naljakas film.
                          Intouchables, The Big Lebowski, I Love You Philip Morris. Hetkel rohkem pähe ei tule, kuigi kindlasti on neid veel.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #4453
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Mõnda head õudukat? Pole viimasel ajal üldse vaadand, aga mis "1408" oli good stuff.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #4454
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                              Vaatasin ka Ted'i, minuarust polnud just kõige naljakam film. Ootasin kõvasti paremat ja segasemat. Tavapärane romantiline komöödia, lihtsalt rääkiva karuga seekord.
                              +1
                              Ma täitsa nõus. Kuigi nalja oli, siis mina isiklikult ootasin paremat ploti.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #4455
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Tõusen püsti ja plaksutan...

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...