Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rasmer
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1306

    #5236
    Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

    M. Night Shyamalan on tõesti eriti alla käinud.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #5237
      Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

      World War Z - vist esimene zombie film, mis mulle meeldis.

      Comment

      • rasmer
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1306

        #5238
        Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
        World War Z - vist esimene zombie film, mis mulle meeldis.
        Mulle ka pigem meeldis, kuigi midagi väga originaalset ei olnud.
        This Is the End on päris hea komöödia imo.

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #5239
          Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

          Bet Raise Fold olemas TPB 1080p. Tirib :)

          edit: 19% peal stuck :(
          Last edited by Dnbftw; 12.07.13, 14:42.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #5240
            Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
            World War Z - vist esimene zombie film, mis mulle meeldis.
            ???

            Zombie-filmid on GOAT.

            Night of the Living Dead (1968), Dawn of the Dead, Shaun of the Dead, Planet Terror, Zombieland, Dod Sno.

            Tõesti oled neid kõiki näinud ja ei meeldi ükski? See oleks unreal.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #5241
              Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

              Ma nüüd ennast veidi kokku võtnud ja paar korda kinos jõudnud käia.

              Man of Steel - Zack Snyderi eelmine film andis juba veidi aimu, et peale suurepärase visuaalia ei oska poiss eriti lugu jutustada. Sama kordus ka uue Supermaniga. Kui filmi esimene pool oli isegi väga hea, veidi taustainfot, flashbacke ja ajalugu, ei suutnud see siiski tegelasi meelepäraseks muuta. Teine pool filmist oli lihtsalt action actioni otsa ning see muutus lihtsalt korduvaks. Efektid head, kuid film ise jättis veidi külmaks. Ka ei mõjunud minu arust hästi selline tume ja tõsine stiil. Taheti küll luua tõsist ja reaalsemat superkangelast, aga mõne nalja oleks võind ikka filmi sisse kirjutada.
              Lisaks pole naispeategelast kehastanud Amy Adamsi välimus filmis lihtsalt täesti ebasümpaatne. Keskpärane suveflick, ei midagi enamat. Isegi 78nda aasta Superman jättis mulle filmina parema mulje.

              Now You see me - Olles juba ammu treileritest üles köetud olnud, ootasin tegelikult filmist päris palju. Korralik näitlejate ansamber ning mustkunst lubas hea meelelahutust. The Prestige ja Illusionist olid ju ometi väga head. Kahjuks kõiki ootusi film ei täitnudki. Esimene pool jälle päris hea. Teine pool kiskus actioniks, see oli isegi vaadatav. Suur kulminatsioonitwist aga oli niivõrd ajuvaba, et nullis kõik filmi eelnevad pingutused entertainmenti pakkuda. Siiski üle keskmise entertainment.

              Pacific Rim - No ma ei teagi kust alustada. Trailereid on vaadanud ilmselt kõik filmihuvilised ning need peaksid juba paljugi ära ütlema. Suured robotid võitlemas suurte tulnukatega. Ja oi oi kui efektselt.
              Sisu mängiti välja turvaliselt ning ei võetud suuri riske, vaid kasutati kõiki klišeesid, mis taolisele suve suurfilmile omased. Aga imekombel need töötasid. Tegelased olid meeldivad, nalja sai ka natuke. Kõik töötas sellel tasandil kenasti ja igav ei hakanud kordagi.
              Kui rääkida aga efektidest ning 3D-st, siis need olid parimad mida mu silm näinud on. Kõik ekraanil oleval mõjus reaalsena ning 3D andis kogu actionile paraja annuse silmailu veel juurde.
              Ma ei ütle, et film on mingi suurepärane meistriteos. Loomulikult oli lugu auklik, tegelased klišeesed jne. Aga kui tahta silmale efektset meelelahtutust korraliku suve blockbusteri näol, siis meestele film pettumust kindlasti ei valmista. Kui suure tankeriga ikka kollile vastu pead virutatakse, siis peab see ju äge olema. Soovitan!

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #5242
                Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                Z world-isegi päris meeldis-esimene pool ja teemaarendus väga ok teine pool enam nii mitte

                Comment

                • MartinGarcia
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 517

                  #5243
                  Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                  Broken City hea vaatamine.

                  Comment

                  • MartinGarcia
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 517

                    #5244
                    Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                    Algselt postitas privador Vaata postitust
                    Z world-isegi päris meeldis-esimene pool ja teemaarendus väga ok teine pool enam nii mitte
                    Kus vaatasid ? torrent ? link ?

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #5245
                      Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                      Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                      Kus vaatasid ? torrent ? link ?
                      Uusi filme vaadatakse ikka kinos.

                      Comment

                      • MartinGarcia
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 517

                        #5246
                        Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                        Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                        Uusi filme vaadatakse ikka kinos.
                        Iga uue pärast kinno ei jookse ja ei teadnud et nii uus, arvasin äkki torrentiga mõni korraliku kvaliteediga ka.

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #5247
                          Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                          Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                          Iga uue pärast kinno ei jookse ja ei teadnud et nii uus, arvasin äkki torrentiga mõni korraliku kvaliteediga ka.
                          World War Z DVD release date on sep/oct 2013. Enne seda korraliku kvaliteediga tõenäoliselt torrentisse ei tule.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #5248
                            Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                            Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                            Iga uue pärast kinno ei jookse ja ei teadnud et nii uus, arvasin äkki torrentiga mõni korraliku kvaliteediga ka.
                            Veel mingit torrenti juttu räägid, siis lähed puhkama.
                            Parimat!

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #5249
                              Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                              viimasel ajal 90ndate ja Kevin Spacey lainel. Kuna erinevad review'd oskavad vast paremini kirjeldada, siis pikalt kirjutama ei hakka.

                              LA Confidential (http://www.imdb.com/title/tt0119488/?ref_=sr_1) ja The Usual Suspects (http://www.imdb.com/title/tt0114814/) vast kõige rohkem mainimist väärt. Arvatavasti enamustel nähtud, kuid kellel mitte, siis soovitan kindlasti.

                              A Time to Kill (http://www.imdb.com/title/tt0117913/) on filmi ning teostusena vast eelnevast kahest nõks veidi halvem, kuid sõpradega vaadates tekitas arutelu ja ka eriarvamusi kõige rohkem. Imo hea film testimaks oma väärtushinnanguid.

                              Tulevatest filmidest ootan vist kõige rohkem the wolf of wall streeti ja don joni

                              Comment

                              • MartinGarcia
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 517

                                #5250
                                Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                                Algselt postitas camu Vaata postitust
                                Veel mingit torrenti juttu räägid, siis lähed puhkama.
                                Parimat!
                                Ei tabanud pointi. Valgusta

                                Comment

                                Working...