Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #4891
    Re: Filmid ja sarjad

    Revolution on kõige rohkem tilti ajavama naispeaosatäitjaga ja kõige mõttetuma dialoogiga seriaal. Peale iga osa mõtlen, et miks ma seda sitta vaatan.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #4892
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas camu Vaata postitust
      Revolution on kõige rohkem tilti ajavama naispeaosatäitjaga ja kõige mõttetuma dialoogiga seriaal. Peale iga osa mõtlen, et miks ma seda sitta vaatan.
      Mind pole ka sari võlunud, kuid siiani tundub, et potentsiaali võiks sarjal idee poolest olla ja ootan, et lugu kuidagi lõpuks avaneks ja reaalselt kaasa haaraks.
      Samuti teisipäeval minu jaoks hetkel väga muud välja ei tule ka, seega eks ta omamoodi ka aega sisustab.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #4893
        Re: Filmid ja sarjad

        soa oli epic. epic, epic, epic
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Jeebus
          määäääää
          • Jun 2012
          • 1409

          #4894
          Re: Filmid ja sarjad

          väga põnev thriller

          Arbitrage (2012)

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #4895
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
            väga põnev thriller

            Arbitrage (2012)
            http://www.imdb.com/title/tt1764183/
            vaadatav aga ootasin rohkem pinget.

            Comment

            • lambitont
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1095

              #4896
              Re: Filmid ja sarjad

              ei vaata liiga palju filme ja kui vaatan, siis pettun üldiselt. AGA selline lint meeldis rängaga http://www.imdb.com/title/tt1323045/

              Comment

              • PlanetRJ
                Jube Noob
                • Oct 2011
                • 173

                #4897
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                The Corner isegi meeldib, siuke mõnus chill.
                Aga ma leidsin ainult esimesed 6 eppi ülesse või neid rohkem polegi?
                jep aint 6 osa ongi,see nagu mini seeria ja tõesti sündind lugu, peale seda hakkas David Simon kohe wiret tegema

                edit:väga hea lause selles sarjas:When you first do heroin, u have the best feeling in your whole life,better than sex, better than everything.After that first time you are trying to find that feeling again, every time feeling gets weaker and weaker and in the end you just to heroin to not feel the pain.
                Last edited by PlanetRJ; 18.10.12, 09:00.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #4898
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Ainuke asi on see, et päris humoorikas on vaadata neid Wire näitlejaid seal :D. Wire detektiivid on junkied jms :D.

                  Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
                  edit:väga hea lause selles sarjas:When you first do heroin, u have the best feeling in your whole life,better than sex, better than everything.After that first time you are trying to find that feeling again, every time feeling gets weaker and weaker and in the end you just to heroin to not feel the pain.
                  Esimene kord pidigi olema nagu 30 mindine orgasm ja edasi lased lihtsalt sõltuvusest, et normaalselt ennast tunda.
                  Last edited by qbj0hn; 18.10.12, 10:32.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #4899
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Ainuke asi on see, et päris humoorikas on vaadata neid Wire näitlejaid seal :D. Wire detektiivid on junkied jms :D.



                    Esimesed kaks aastat pidigi olema nagu 30 mindine orgasm ja edasi lased lihtsalt sõltuvusest, et normaalselt ennast tunda.
                    Fixed your post

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #4900
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Ma arvasin, et mul on vähe arenenum huumorimeel, aga eile naersin ennast jumala haigeks "Diktaatorit" vaadates, niiet mnjah...

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #4901
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        Ma arvasin, et mul on vähe arenenum huumorimeel, aga eile naersin ennast jumala haigeks "Diktaatorit" vaadates, niiet mnjah...
                        Mul oli umbes sama tunne, kui ma kuidagiviisi sõprada ja tüdrukuga kinno That's My Boy'd vaatama läksin.

                        Comment

                        • bauss
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 737

                          #4902
                          Re: Filmid ja sarjad

                          american horror story:asylum premiere oli siis eile.
                          esimene hooaeg oli nuts imo, nüüd kohe katsetan ära kuidas teine hakkab.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #4903
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            Ma arvasin, et mul on vähe arenenum huumorimeel, aga eile naersin ennast jumala haigeks "Diktaatorit" vaadates, niiet mnjah...
                            Kunagi vist juba mainisin, aga mul oli see suht ebamugav kogemus. Nii palju rassistlike nalju lihtsalt ja terve kino oli vähemusi täis.
                            Päris hubane oli naerda kui mingi must istub kõrval.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #4904
                              Re: Filmid ja sarjad

                              kas keegi on 1984 näinud? üldiselt suht skeptiline raamatute järgi tehtud, aga see pidavat hea olema. oskab keegi kinnitada/ümber lükata?
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #4905
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Natuke vaatasin ja nagu ei müü eriti. John Hurt draakoni osas müüb imo väga hästi aga peale Nõmme Raadio kuulamist Winston Smith´ina nagu eriti mitte.

                                Animal Farm (1999) on mingi eriti haige üllitis.

                                Comment

                                Working...