Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #3256
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Pealkirja järgi tundus parody või pron, aga tundub, et tulebki selline film.
    Läheks vaatama vist isegi.
    ulmefilmiga tegu, kust otsast stewart ilusam on kui theron :D

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3257
      Re: Filmid ja sarjad

      Pole kunagi ühtegi sarja netist alla tõmmanud, et vaadata aga viimasel ajal korraliku maratoni maha pannud ja õhtuti enne magama minekut vaadanud.
      Ära on vaadatud Entourage, OZ, Weeds, Sopranos. Sopranos on probably kõige parem sari mis vaadanud millele järgneb The Wire mille 3s hooaeg on pooleli hetkel.
      Lisaks vaatan ka Boardwalk Empiret millel siiamaani kõik osad ära vaadatud ja nuts sari.
      The Wire läbi saan siis vaatan selle Breaking Bad-i ka kindlasti ära mis siin soovitatud on.

      Comment

      • paradigmlost
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 421

        #3258
        Re: Filmid ja sarjad

        Ma vaatasin just Lost´i 6 hooaega läbi. Peal teist osa olin nii sisseelanud, et olin kindel, et suurepärane vaatamine on ees. Kuskil 4 seasoni ajal imestasin, et kuidas üks sari saab nii kaua ja ühtlaselt põnev olla. Kokkuvõtteks siis 1-5 season mu jaoks 10/10 ja 6 (viimane) season fail. Viies isiklikult lemmik season siis, mis on ebatavaline, kuna tavaliselt on S1 sarjadel kõige parem. Soovitan igatahes!

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #3259
          Re: Filmid ja sarjad

          ma loobusin vist 2 hooaja keskel .. iga kord tuli rohkem küsimusi kui vastuseid ja lopuks l2ksid need alguse probleemid juba meelesr

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #3260
            Re: Filmid ja sarjad

            Ma loobusin sopranodest peale esimest hooaega. Ei osanud enam kellelegi kaasa elada, kõik tegelased on mõtetud parasiidid.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #3261
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Ma loobusin sopranodest peale esimest hooaega. Ei osanud enam kellelegi kaasa elada, kõik tegelased on mõtetud parasiidid.
              lol wut .. sopranod on imo l2bi aegade kõige epicum sari ..
              mu lemmik näitleja ka sealt pärit:

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #3262
                Re: Filmid ja sarjad

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #3263
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Krt viimased Boardwalk Empire osad pole üldse meeldinud :S. Võiks rohkem actionit olla kui näidata selle Nucky naiska tegemisi ja teab mida veel.
                  Nucky ja selle eide teh sex stseeni vaadates oli ka siuke awkward tunne nagu vanemad oleks seal pannud lmao, no nii vale ja kohatu lihtsalt :S.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #3264
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Krt viimased Boardwalk Empire osad pole üldse meeldinud :S. Võiks rohkem actionit olla kui näidata selle Nucky naiska tegemisi ja teab mida veel.
                    Nucky ja selle eide teh sex stseeni vaadates oli ka siuke awkward tunne nagu vanemad oleks seal pannud lmao, no nii vale ja kohatu lihtsalt :S.
                    Sulle peaks see paremini siis sobima:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #3265
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Siukseid ei lähe üldse peale kus taga naerdakse lol. 2HM meeldib aint taolistest.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #3266
                        Re: Filmid ja sarjad

                        dexteri spoiler, minu arvamus tulevikust:

                        ....
                        Last edited by alaska; 23.11.11, 11:05. Põhjus: hehee

                        Comment

                        • numnuts
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 846

                          #3267
                          Re: Filmid ja sarjad

                          ca nädal tagasi hakkasin lõpuks HIMYM vaatama. Nüüd pead uut osa ootama :(

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #3268
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Vbl siin ka mainitud aga vaatasin eile selle Hitleri filmi Downfall (2004) ära ja väga hea film oli :).
                            Räägib Hitleri viimastest päevadest "troonil" ja WW2 lõpust. 2h 35 minti pikk.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #3269
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Krt viimased Boardwalk Empire osad pole üldse meeldinud :S. Võiks rohkem actionit olla kui näidata selle Nucky naiska tegemisi ja teab mida veel.
                              Nucky ja selle eide teh sex stseeni vaadates oli ka siuke awkward tunne nagu vanemad oleks seal pannud lmao, no nii vale ja kohatu lihtsalt :S.
                              Mina olen hetkel s02e02 juures pidama jäänud. Ükskord vaatan ma need osad ära niikuinii aga tõmmet lihtsalt pole. Sopranodega oli enamvähem sama teema, mis Alaskal. Mingi hetk plaanisin Fox Crime pealt kõik osad ära vaadata aga jäi ikka pooleli ja hiljem jälle ei leidnud õigeid subtiitreid jne. Dexter on minu jaoks kolmas selline "nagu on ja ei ole ka" sari.

                              E: lõpetasin just filmi "Cypher" vaatamise. Järjekordne film, mille lõpptulemusena sai sündida "Inception". Viimase näol on tegu mingi klooni või sulamiga kõigist eelnevatest, kuid midagi uut sealt ei leia.
                              Last edited by Potsataja; 16.11.11, 17:00.

                              Comment

                              • vennike
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1958

                                #3270
                                Re: Filmid ja sarjad

                                sons of anarchy!! t6mbavad pinged julmalt lakke enne hooaja lõppu lakke. tänaval nüüd rebels jms tüüpe nähes tekib väike aukartus , ´varem ei osanud nagu sittagi arvata.

                                Comment

                                Working...