Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • teerajaja
    Grinder
    • Feb 2009
    • 815

    #1096
    Re: Filmid ja sarjad

    Vaatasin lõpuks ära " The Boondock Saints ", väga hea film!

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #1097
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas Cremer Vaata postitust
      Ma ei tea, kas on juba kuskil mainitud - viimane 3 lehekülge pole :) Aga kõik OZi sõbrad

      Un Prophete - oli ka välismaiste filmide oscari kandidaat
      Ülipro film oli, OZ on selle kõrval laste unejutt

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #1098
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
        Vaatasin lõpuks ära " The Boondock Saints ", väga hea film!
        mõlemad osad?
        järjest on suht nuts vaadata

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #1099
          Re: Filmid ja sarjad

          After the Sunset (2004)
          on hetkel ainuke lame juveeliröövi film mis mulle meeldib. :)

          Comment

          • teerajaja
            Grinder
            • Feb 2009
            • 815

            #1100
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Dogers Vaata postitust
            mõlemad osad?
            järjest on suht nuts vaadata
            Ausalt öeldes ei teadnudki, et teine osa on ka tehtud. Mingi aeg peab ära vaatama

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #1101
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
              Ausalt öeldes ei teadnudki, et teine osa on ka tehtud. Mingi aeg peab ära vaatama
              Imo oli teine kräpp, võrreldes esimesega.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #1102
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                Imo oli teine kräpp, võrreldes esimesega.
                +1

                Comment

                • bounce
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 865

                  #1103
                  Re: Filmid ja sarjad

                  iron mani teine osa oli väga hea tildiravim.
                  kui meeldis esimene, siis ei pea teises kah pettuma.

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #1104
                    Re: Filmid ja sarjad

                    oeh, vaatasin law abiding citizeni 2ra. film algas standardilt, 6nneks oligi
                    ta teadlikult tehtud standardiks, mist6ttu suht 2 minutiga sai see intro l2bi.
                    edasi hakkasid pinged yles kruvima, p6nevus j2rjest kasvas. esimene tund
                    oli asi ikka super. mulle meeldis selle kuti geniaalsus, kibestumus ja see viha
                    ning tahe n2kku panna systeemile. film kiskus vb isegi sinna minu TOP10sse.
                    aga edasi l2ks asi veidraks ja j2rjest hullemaks keerati. ning filmi p2ris l6pp
                    seal vangikongis: sel hetkel oleks tahtnud nutta ja ropsida samal ajal, kuna
                    paljulubav film v2gistati 2ra nagu southparki mingis osas n2itas kuidas george
                    lucas ja steven spielberg v2gistasid indiana jonesi.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #1105
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Lebovend, muuda oma mindsetti Un Prophete ja Law Abiding Citizen algasid täpselt seal, kus nad pidid algama ja lõppesid seal, kus nad pidid lõppema. Esimesel juhul oleks nõrk olnud, kui vant suvalise kukena oleks vanglast välja jalutanud ja teisel juhul oleks ülinõrk olnud, kui tüüp oleks filmi lõpu üle elanud.

                      Un Prophete puhul ei anna mulle aga üks asi rahu. Miks kuradima pärast on mul Lucianost isegi kahju, arvestades seda, kui värd ta oli ? Lihtsalt nii tühi tunne tekkis, kui nägin vana meest, kes kunagi oli KEEGI olemas mitte keegi.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #1106
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
                        Vaatasin lõpuks ära " The Boondock Saints ", väga hea film!
                        just lõpetasin ka selle filmi vaatamise.
                        meeldis :) 9/10

                        btw nice avatar

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #1107
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Lebovend, muuda oma mindsetti Un Prophete ja Law Abiding Citizen algasid täpselt seal, kus nad pidid algama ja lõppesid seal, kus nad pidid lõppema. Esimesel juhul oleks nõrk olnud, kui vant suvalise kukena oleks vanglast välja jalutanud ja teisel juhul oleks ülinõrk olnud, kui tüüp oleks filmi lõpu üle elanud.

                          Un Prophete puhul ei anna mulle aga üks asi rahu. Miks kuradima pärast on mul Lucianost isegi kahju, arvestades seda, kui värd ta oli ? Lihtsalt nii tühi tunne tekkis, kui nägin vana meest, kes kunagi oli KEEGI olemas mitte keegi.
                          meh. ega sa ometi ei v6rdle neid kaht filmi? v6i miks sa seda yldse teed?
                          prophete oli minu jaoks v2ga k6va film, t6epoolest algusest l6puni. mul
                          oli lihtsalt v2ike arusaamatus, mis autod need seal l6puks tema taga s6itsid.

                          aga law abiding citizen.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          need on siis paar v2ljatoodud asja, mis h2irisid. mulle see film v2ga head muljet ei j2tnud. siiski ilusad 6 punkti annaks ning loodan, et suudad aru saada sellest, et see on lihtsalt MINU arvamus MINU v2ljatoodud p6hjendustega ning ma ei leia, miks mina peaks oma mindsetti muutma, et mul sinuga oleks sama filmimaitse vms.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #1108
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Ma olen lebovennaga nõus. Mind ei häirinud isegi mitte need robotid ja asjad vaid just niivõrd ajuvaba lõpp. Kes ütleb, et law abiding sitizen on hea film, see pole ilmselt häid filme näinud. Film ei ole isegi omas žanris mindless meelelahutusena mitte midagi erilist.

                            Comment

                            • paradigmlost
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 421

                              #1109
                              Re: Filmid ja sarjad

                              vaatasin Eternal sunshine of spotless mind´i ära ja väga vaimustuses..
                              soovitan!

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #1110
                                Re: Filmid ja sarjad

                                klge see nädal uut losti ei tulnud?

                                Comment

                                Working...