Aprilli offtopic.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #31
    Re: Aprilli offtopic.

    ty kaka ja visa

    Comment

    • brihood
      Julm Donk
      • Mar 2015
      • 27

      #32
      Re: Aprilli offtopic.

      Osta parem saunalahti kõnekaart, mingi 5 eur äkki, lae peale kuupaketi nett 19.90, 4 gb ja up to 50mb/sec kuhugi netipulka sisse sama kaart ja korras.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #33
        Re: Aprilli offtopic.

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        võibolla keegi kasutanud - kõige mõtekam kohalik soome netipulk/mingi muu variant helsingis 1-2 nädalat seal olles?
        Kui sul on netipulk olemas, siis Saunalahti kõnekaart on asjalik valik, 6 euri, millele siis netist pead veidi lisa kandma ja 16.90 oli vist 21 megane piiranguta nett kuuks. Aeglasemaid-odavamaid variante on ka.
        Kui netipulka olemas pole, siis pead pulgaga komplekti ostma, nagu visa ütles.

        Comment

        • Herbert Sammal
          Jube Noob
          • Jul 2013
          • 165

          #34
          Re: Aprilli offtopic.

          Majaomanikud, vaadake oma kodu igaks juhuks üle, asi läheb kuidagi liialt naljakaks ära-
          Juulist käivituv ehitisregistri korrastamine karmistab ebaseaduslike ehitiste legaliseerimise tingimusi kuni hoone ümberehitus- või lammutustöödeni. Registrisse tuleb kanda kõik hooned, mis on suuremad kui 20 ruutmeetrit.

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #35
            Re: Aprilli offtopic.

            Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
            Majaomanikud, vaadake oma kodu igaks juhuks üle, asi läheb kuidagi liialt naljakaks ära-
            http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht...ot?id=71301919
            Avastasin,et mul ka üks hoone pole ehitusregistris.Keda peaks huvitama,mida ma suht metsas ehitan?Selles artiklis kirjeldatud suuremate jamade ärahoidmiseks peaks hakkama pabereid ajama.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #36
              Re: Aprilli offtopic.

              Huvitav, kui konkurentsivõimeline on tänasel päeval kutsekoolis omandatud IT haridus ? Konkreetselt pean silmas just Polütehnikumi. Kas kellegil on kogemusi nii otseselt kui kaudselt ? (õppekvaliteedi jms osas).

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #37
                Re: Aprilli offtopic.

                Algselt postitas viki Vaata postitust
                Avastasin,et mul ka üks hoone pole ehitusregistris.Keda peaks huvitama,mida ma suht metsas ehitan?Selles artiklis kirjeldatud suuremate jamade ärahoidmiseks peaks hakkama pabereid ajama.
                trollimise mõttes võid ju 200 ruutu kile maha tõmmata metsa mis imiteerib katust vms, las nad lähevad siis kuskile sohu seda tuvastama...

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #38
                  Re: Aprilli offtopic.

                  Aidake Visal CC osta

                  http://www.auto24.ee/used/1980487

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #39
                    Re: Aprilli offtopic.

                    juba müügis?? miks? mingi suurem remonditöö ootamas mis maksab pool auto hinda? :)

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #40
                      Re: Aprilli offtopic.

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      juba müügis?? miks? mingi suurem remonditöö ootamas mis maksab pool auto hinda? :)
                      Kas sa ei oska lugeda v... "Tehniliselt tip top auto"
                      Aga noh, püsikat pole, NO-GO
                      Last edited by Junken; 25.04.15, 13:52.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #41
                        Re: Aprilli offtopic.

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        juba müügis?? miks? mingi suurem remonditöö ootamas mis maksab pool auto hinda? :)
                        mkm ... Vaheltkasu eesmärgil oligi plaanis :) Midagi ees küll ei oota. Mai kujuta ette, mis asi see olema peaks mis sellel autol maksaks pool auto hinda :D.

                        // Muidugi suht viimane kord kui midagi kajastan siin foorumis.
                        Last edited by VisaHing; 25.04.15, 14:44.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #42
                          Re: Aprilli offtopic.

                          http://mrtzcmp3.net/ see sait maas või kuhugi mujale kolinud? pole paar päeva ligi pääsenud

                          Comment

                          • LuuK
                            Vana Tegija
                            • Dec 2008
                            • 1138

                            #43
                            Re: Aprilli offtopic.

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust

                            // Muidugi suht viimane kord kui midagi kajastan siin foorumis.
                            foorum ametlikult surnud

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #44
                              Re: Aprilli offtopic.

                              Mulle tehti just Revalis hinnapakkumine nipet näpet remonttöödele 5800€.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #45
                                Re: Aprilli offtopic.

                                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                                Mulle tehti just Revalis hinnapakkumine nipet näpet remonttöödele 5800€.
                                Mis autole , kõlab nagu troll.

                                Comment

                                Working...