Aprilli offtopic.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #16
    Re: Aprilli offtopic.

    lols seda saab niisama ka vaadata ju

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #17
      Re: Aprilli offtopic.

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      lols seda saab niisama ka vaadata ju

      no mai tea, mina ei saanud igatahes

      Comment

      • brihood
        Julm Donk
        • Mar 2015
        • 27

        #18
        Re: Aprilli offtopic.

        Hea kvalikteediga manu - chelsea streami?

        Comment

        • brihood
          Julm Donk
          • Mar 2015
          • 27

          #19
          Re: Aprilli offtopic.

          Ei olegi vaja mul tuli meelde, et mul on kodus telekas

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #20
            Re: Aprilli offtopic.

            Algselt postitas brihood Vaata postitust
            Ei olegi vaja mul tuli meelde, et mul on kodus telekas
            lol

            Comment

            • widescreen
              Grinder
              • Dec 2010
              • 579

              #21
              Re: Aprilli offtopic.

              .
              Mure murtud :)
              Last edited by widescreen; 19.04.15, 19:56.

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #22
                Re: Aprilli offtopic.



                keegi saab fulli anda ?

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #23
                  Re: Aprilli offtopic.

                  Kus Tartu kandis mürklid-kurrelid kasvavad?

                  Comment

                  • trasadonkad
                    Grinder
                    • May 2014
                    • 672

                    #24
                    Re: Aprilli offtopic.

                    Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.

                    Comment

                    • sadakrooni
                      FPP Pro
                      • Jan 2009
                      • 254

                      #25
                      Re: Aprilli offtopic.

                      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #26
                        Re: Aprilli offtopic.

                        thx

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #27
                          Re: Aprilli offtopic.

                          võibolla keegi kasutanud - kõige mõtekam kohalik soome netipulk/mingi muu variant helsingis 1-2 nädalat seal olles?

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #28
                            Re: Aprilli offtopic.

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            võibolla keegi kasutanud - kõige mõtekam kohalik soome netipulk/mingi muu variant helsingis 1-2 nädalat seal olles?
                            Ma olen kasutanud mingit sonera 3g pulka , kordagi näkku ei pannud ja töötas väga kenasti

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #29
                              Re: Aprilli offtopic.

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              võibolla keegi kasutanud - kõige mõtekam kohalik soome netipulk/mingi muu variant helsingis 1-2 nädalat seal olles?
                              Jep. Stardikomplekti saad 35-40 EUR eest. Pulk + kuu aega netti.

                              Muud varjanti väga pole jep.

                              // Sonera kõige parem, kuna kui õigesti mäletan siis neil mahupiirangut ei olnud.

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #30
                                Re: Aprilli offtopic.



                                ise kandideerisin ja tundub et on päris head võimalused sellele kohale, kaaskirjas viitasin kvootide täitmisele ja sellele, et hetkel on kõik soovolinikud naissoost ning kindlasti on vaja kollektiivi mitmekesistada.

                                aga veidi tahaks abi, kas intervjuul seksuaalse orientatsiooni kohta peaks gei-kaardi lauale lööma ja rõhuma vähemustele? On nagu mulje jäänud et valgeid heteromehi kiputakse sellistel kohtadel diskrimineerima ja olen juba 2 nädalat aktiivselt sollis käinud, et pruunikat jumet saada, hetkel olen veel oranž aga solli admin ütles et see kaob ära kui naharakud surema hakkavad. Kui Oranžiks jään siis ütlen, et ema oli indiaanlane ja isa pilukas ning kokku tuli kena porgandilaade toode

                                Comment

                                Working...