Re: Aprilli offtopic.
Erandeid ikka on aga kui nad Saksamaalt/Itaaliast kust iganes tulevad, siis esimeste aastatega pannakse korralik KM hakkama.
2-3 aastad vanad vw audid jne on sõitnud 125-200K ja tuleks uskuda seda, et 10 aastat vanana on samapalju sõitnud?
Algselt postitas donkihott
Vaata postitust
2-3 aastad vanad vw audid jne on sõitnud 125-200K ja tuleks uskuda seda, et 10 aastat vanana on samapalju sõitnud?
Comment