Aprilli offtopic.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #76
    Re: Aprilli offtopic.

    Algselt postitas donkihott Vaata postitust
    täitsa ptsis, sõidan aastas kuskil 7-8k läbi ja kui paneks auto müüki, siis kargavad mingid filmikangelased välja kaagutama "keritud-keritud pole kahtlustki".
    Erandeid ikka on aga kui nad Saksamaalt/Itaaliast kust iganes tulevad, siis esimeste aastatega pannakse korralik KM hakkama.
    2-3 aastad vanad vw audid jne on sõitnud 125-200K ja tuleks uskuda seda, et 10 aastat vanana on samapalju sõitnud?

    Comment

    • donkihott
      Jube Noob
      • Mar 2015
      • 118

      #77
      Re: Aprilli offtopic.

      ära usu jah. palju su enda räimel maha keritud on? 10 aastat ja 189k...mkm ilmvõimatu.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #78
        Re: Aprilli offtopic.

        Algselt postitas donkihott Vaata postitust
        ära usu jah. palju su enda räimel maha keritud on? 10 aastat ja 189k...mkm ilmvõimatu.
        Ongi jep.

        Comment

        • tafka31
          Grinder
          • Dec 2009
          • 853

          #79
          Re: Aprilli offtopic.

          Mõistlik asi mille peale internetis närvi minna.

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #80
            Re: Aprilli offtopic.

            mul mossel on läbisõid 29 aastaga 50k usu või ära usu
            sellest viimased 30k sõidetud viimase 2 aastaga

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #81
              Re: Aprilli offtopic.

              Autode teema väga tundlik pokkeriprode foorumis.

              Aga leht mille eest maksti 98 000 EUR - http://www.riigikogu.ee/

              Väga ülejala ikka.

              Comment

              • donkihott
                Jube Noob
                • Mar 2015
                • 118

                #82
                Re: Aprilli offtopic.

                6k€ eest on eestiski 9-3 2006a+ valikut päris kenasti, saad enne ostu lasta üle ka vaadata. ei näe küll põhjust seda lingitud masinat osta.

                Comment

                • Pythagoras
                  Grinder
                  • Apr 2012
                  • 589

                  #83
                  Re: Aprilli offtopic.

                  3500-4500 hinnaklass, soovitage siis odava ülalpidamisega autot, varuosad/remont soodne
                  väiksed punne ka mitte pakkuda, ei mahu sinna sisse ära

                  Comment

                  • Junken
                    Lendur Sass
                    • Sep 2011
                    • 1039

                    #84
                    Re: Aprilli offtopic.

                    osta mu mosse ära, 3500 euriga saab kätte küll.. annan paar varuosa ka lisaks, tehnikale 2 aastat garantii mootorile 6 kuud
                    varuosad ja remont ülisoodne... viimane pauk mis oli kanti masin maha ja kindlustus maksis täies ulatuses nendepoolse hinnangu välja autole (1300 euri) ja masina tegin korda ise 100 euriga (Y)

                    näe pilt ka... keskmine
                    Last edited by Junken; 27.04.15, 13:02.

                    Comment

                    • Herbert Sammal
                      Jube Noob
                      • Jul 2013
                      • 165

                      #85
                      Re: Aprilli offtopic.

                      Ostke omale see uunikum ära (tuttav müüb). http://www.auto24.ee/used/1784224
                      Kuulutus küll aegunud aga masin alles. Hind obv ka kõvasti odavam, kui seal kirjas.

                      Comment

                      • donkihott
                        Jube Noob
                        • Mar 2015
                        • 118

                        #86
                        Re: Aprilli offtopic.

                        mine prse enne ostan iga kell mosse kui mingi väljamaalase. Krt sel lenduri keskmisel tundub olevat metallik ja tibens velg...tra, klassik.

                        Comment

                        • Junken
                          Lendur Sass
                          • Sep 2011
                          • 1039

                          #87
                          Re: Aprilli offtopic.

                          hiljuti vahetatud tagadiffer, all vähe sõitnud käigukast, mootoril kapitaalremont 100km tagasi, 10km tagasi alla pandud tutnõi esisild koos uute pukside, sarniiride, ja sachsi gaasiamortidega

                          Comment

                          • donkihott
                            Jube Noob
                            • Mar 2015
                            • 118

                            #88
                            Re: Aprilli offtopic.

                            no ma räägin, et liigub paremini kui põuing. seitse ja kolm jne

                            Comment

                            • Junken
                              Lendur Sass
                              • Sep 2011
                              • 1039

                              #89
                              Re: Aprilli offtopic.

                              ei tea ei oska boingust rääkida ma lendan pombardsjeeriga

                              Comment

                              • donkihott
                                Jube Noob
                                • Mar 2015
                                • 118

                                #90
                                Re: Aprilli offtopic.

                                tulin londonist kunagi pombadrjeeriga, päris mõnus oli. aga see ei puutu massinasse. tra see mosse on äge. kui ta on see mis paistab.. naeraks aint sellele ameerika filminäitlejale näkku. visa laku panni, pane kojamehed tööle, lähme teeme võrumõisas paar tiiru.

                                Comment

                                Working...