Aprilli offtopic.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #151
    Re: Aprilli offtopic.

    Wtf, starsis eesti keel ka olemas? Ei olnudki tähele pannud. Issand, see on ju üsna jube :)

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #152
      Re: Aprilli offtopic.

      Maksa igat

      Comment

      • p0l1
        Grinder
        • Jan 2011
        • 581

        #153
        Re: Aprilli offtopic.

        Istu järgmine käsi välja (sisse)
        Last edited by p0l1; 01.05.15, 09:19.

        Comment

        • Rens-
          Jube Noob
          • May 2014
          • 112

          #154
          Re: Aprilli offtopic.



          Äsja avatud FB lehe puhul väike giveaway, like lehte ja jaga.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #155
            Re: Aprilli offtopic.

            Algselt postitas Rens- Vaata postitust
            www.facebook.com/NutsDeals

            Äsja avatud FB lehe puhul väike giveaway, like lehte ja jaga.
            Nuts mis Nuts

            Comment

            • Rens-
              Jube Noob
              • May 2014
              • 112

              #156
              Re: Aprilli offtopic.

              Jokker.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #157
                Re: Aprilli offtopic.

                Kas eestlastel on mingeid legaalseid viise Mayweather vs Pacquiao vaatamiseks? Või nt VPN-iga annab midagi sättida?

                Googeldada illegaalseid striime on praegune mõte, aga nende striimide kvaliteet on küsitav, eriti nii suure fighti puhul...

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #158
                  Re: Aprilli offtopic.

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Kas eestlastel on mingeid legaalseid viise Mayweather vs Pacquiao vaatamiseks? Või nt VPN-iga annab midagi sättida?

                  Googeldada illegaalseid striime on praegune mõte, aga nende striimide kvaliteet on küsitav, eriti nii suure fighti puhul...
                  Bloodzeed streamib so no worries

                  Comment

                  Working...