*** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
-
Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
Te tegite ju ka poisi- ja plikapõlves imelikke asju, mis tagantjärele tunduvad lapsikud? Nüüd on küps aeg ülestunnistuseks: me tegime vennaga ennustusvõistlusi, mis tulemusega lõpevad jalgpallimängud NSV Liidu meistrivõistlustel (näiteks: Jerevani Ararat – Lvovi Karpatõ 1:0), ja pidasime suviti omavahel tillukesel platsil turniirisüsteemis ära nii Inglismaa kui Itaalia, nii Saksa- kui Prantsusmaa meistrisarja kõik mängud. Ja kui oli MMi aasta, siis MM-mängud ka. Lühidalt: olin noorena suur jalkasõber.
kummaline vant
Comment
-
-
Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
Obv ei.Algselt postitas Vandalar Vaata postitustKeegi starsi nl5 full ringi biidib ilma game selectionita 24-tabledes?
Comment
-
Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
Visati tallist välja w?Algselt postitas Vandalar Vaata postitustKeegi starsi nl5 full ringi biidib ilma game selectionita 24-tabledes?
Comment
-
Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
Millest sa räägid? Ma lahkusin omal soovil ja profitiga. Enamus läks obv. tallile. Aga tõsiselt full ring mängud on väga raskeks läinud.Algselt postitas timz0333 Vaata postitustVisati tallist välja w?Last edited by Vandalar; 27.06.14, 15:34.
Comment
-
Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
relamz biidib raudselt. nl2 24tables ja 1000bi profit paarisaja k handiga.Algselt postitas Vandalar Vaata postitustKeegi starsi nl5 full ringi biidib ilma game selectionita 24-tabledes?
Comment
-
Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
Räägid foorumist?Algselt postitas VisaHing Vaata postitustKas on see mingi minu kala või teistel ka. Vahepeal avades mõne teema viskab uue tabi alla OlyBeti reklaami?
Kui jah, siis sul miski add-on brauseris, sest javascriptid on foorumis puhtad ning vaevalt OlyBet ostaks inject black-hat saitidele reklaami, mida programmid ära ei tunne.
Foorumi välised javascriptid:
Comment
-
Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
Nope. Miks peaks keegi võitvat mängijat välja viskama? Teisisõnu Müür head tööd teinud.Algselt postitas timz0333 Vaata postitustVisati tallist välja w?
Comment
-
Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
Lahkad natuke teemat ehk? Alles hiljuti tundus, et piimajõed ja pudrumäed on ootamas sind alles ja areng toimub.Algselt postitas Vandalar Vaata postitustMillest sa räägid? Aga tõsiselt full ring mängud on väga raskeks läinud.
Proovi 6 max-i siis kui full ring arske on imo.
No see väljaviskamine oli fail troll nali lihtsalt...Last edited by timz0333; 27.06.14, 16:06.
Comment

Comment