*** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #1

    *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

    ESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSA!!!

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

      tussa

      Comment

      • WeThePeople
        Vana Tegija
        • Mar 2010
        • 1163

        #4
        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

        nossa nossa asiimm vosse me maaata..

        Comment

        • Jazzyl
          Jube Noob
          • Feb 2012
          • 142

          #5
          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

          kossssssssaaaaaaaaa

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #6
            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

            aljoooosha

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #7
              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

              unreal nitfest @ unibet open

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #8
                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #9
                  Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                  Mauri on Unibet openil HU

                  /Tuli koju, päris haigelt pikk FT ja HU olid
                  Last edited by Romka; 01.06.14, 22:05.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #10
                    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                    markku shippis sunday 2nd-i for 42k$ aga liiga väike skoor juba, et uudistekünnist ületada.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #11
                      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                      Mees epic hiiteris
                      #jelly

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #12
                        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                        http://www.pokerstrategy.com/forum/t...218454&page=33

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #13
                          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                          Vabsee.. Kuskilt nagu olen kuulnud temast. Siit foorumist ka keegi?

                          Kuuga cashis 100k$ + 35k$ scoop hit. Pole paha.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #14
                            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                            Ei ole siin foorumis teda minu teada, ilmselt Hu mängijad teavd kellega tegu.

                            Comment

                            • Romka
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1544

                              #15
                              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                              Wow sick vend, huvitav, et temast varem juttu pole olnud.

                              Comment

                              Working...