*** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #196
    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Hind/promill=risk/(reward*risk)
    Muru õppetööst midagi külge jäänud ?

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #197
      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

      Muru tegi kiirkursuse: "Pädev Alkoholitarbimine ja Sellega Kaasnevate Riskide Analüüs Edasijõudnutele".

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #198
        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

        Elumisread. Fish, kes shoves väga tihti flopis ja turnis. Selles käes olin 100% kindel, et mul turnil rida ja snappisin. Võitsin käe ja mõtlesin, et lolls fish. Mängisin edasi ning sõber küsib, et mida sa seal 92-ga korraldasid....

        Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2525707
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        Hero (BTN/SB): $51.64
        BB: $51.04

        Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with 9 2
        Hero raises to $1.50, BB raises to $2.50, Hero calls $1

        Flop: ($5.00) 3 4 5 (2 players)
        BB bets $6.50, Hero calls $6.50

        Turn: ($18.00) 7 (2 players)
        BB bets $42.04 all in, Hero calls $42.04

        River: ($102.08) 9 (2 players - 1 is all in)

        Final Pot: $102.08
        Hero shows 9 2 (a pair of Nines)
        BB shows A K (high card Ace)
        Hero wins $101.58
        (Rake: $0.50)

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #199
          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

          Ostsin 10€ eest kasti Sandelsit, elab ära.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #200
            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust

            Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2525707
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            Hero (BTN/SB): $51.64
            BB: $51.04

            Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with 9 2
            Hero raises to $1.50, BB raises to $2.50, Hero calls $1



            Flop: ($5.00) 3 4 5 (2 players)
            BB bets $6.50, Hero calls $6.50



            Turn: ($18.00) 7 (2 players)
            BB bets $42.04 all in, Hero calls $42.04



            River: ($102.08) 9 (2 players - 1 is all in)



            Final Pot: $102.08
            Hero shows 9 2 (a pair of Nines)
            BB shows A K (high card Ace)
            Hero wins $101.58




            Sõber:



            Lainel: 9 2



            -------------------------------------------------------------


            .

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #201
              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

              haha, n1 :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #202
                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                head sõbrad olete ikka

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #203
                  Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***


                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #204
                    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                    Epic Prantsusmaa Sveitsi mäng.

                    //fakk ma olen vales teema
                    Last edited by VisaHing; 20.06.14, 21:34.

                    Comment

                    • TaistoJ
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 787

                      #205
                      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                      Kena jaani algust. Panin ennist just oma diiselautole 95te sisse. Turtsuma hakkas kurat.

                      Comment

                      • Herbert Sammal
                        Jube Noob
                        • Jul 2013
                        • 165

                        #206
                        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                        Kaunist suve algust!

                        Comment

                        • EestiMats
                          Grinder
                          • Jul 2009
                          • 625

                          #207
                          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                          HEM 2 key-d müüb/sheerib keegi ? :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #208
                            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                            Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                            HEM 2 key-d müüb/sheerib keegi ? :D
                            Suht mõttetu on võõraste keydga jännata.

                            Comment

                            • EestiMats
                              Grinder
                              • Jul 2009
                              • 625

                              #209
                              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                              Kunded ei aksepteeri Skrilli, pole teha millegagi, Supsti ka mälleris kuskil pikemat aega , helistab öösiti ainult.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #210
                                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                                Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                                Kunded ei aksepteeri Skrilli, pole teha millegagi, Supsti ka mälleris kuskil pikemat aega , helistab öösiti ainult.
                                Siis osta PT4. NETELLER, Paypal ja CC kõik sobivad. Kui CC-d ei ole, siis tee SEB virtuaalkaarti või proovi Skrilli või ühenda see PayPaliga. Üks neist ikka läbi läheb.



                                Lisaks olen avastanud, et paljude ei teagi, et PokerStove töötav versioon on täiesti olemas, selle saab ka Prode lehelt: http://www.pokkeriprod.com/2014/03/0...tove-download/

                                Comment

                                Working...