*** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Looper
    Grinder
    • May 2013
    • 576

    #346
    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

    Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    tnx
    Last edited by Looper; 26.06.14, 20:30. Põhjus: poleks paremat vastust oodanudki...

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #347
      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #348
        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

        Comment

        • eddi
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1200

          #349
          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

          soovitused nurgadiivani-mööbli ostmiseks tallinnas? sobivad poed, mis müüvad nii uusi kui ka kasutatud variante

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #350
            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

            Kas on see mingi minu kala või teistel ka. Vahepeal avades mõne teema viskab uue tabi alla OlyBeti reklaami?

            Comment

            • sadakrooni
              FPP Pro
              • Jan 2009
              • 254

              #351
              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

              Te tegite ju ka poisi- ja plikapõlves imelikke asju, mis tagantjärele tunduvad lapsikud? Nüüd on küps aeg ülestunnistuseks: me tegime vennaga ennustusvõistlusi, mis tulemusega lõpevad jalgpallimängud NSV Liidu meistrivõistlustel (näiteks: Jerevani Ararat – Lvovi Karpatõ 1:0), ja pidasime suviti omavahel tillukesel platsil turniirisüsteemis ära nii Inglismaa kui Itaalia, nii Saksa- kui Prantsusmaa meistrisarja kõik mängud. Ja kui oli MMi aasta, siis MM-mängud ka. Lühidalt: olin noorena suur jalkasõber.


              kummaline vant

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #352
                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                Pullerits on ju debiilik.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #353
                  Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                  Keegi starsi nl5 full ringi biidib ilma game selectionita 24-tabledes?

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #354
                    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Keegi starsi nl5 full ringi biidib ilma game selectionita 24-tabledes?
                    Obv ei.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #355
                      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      Keegi starsi nl5 full ringi biidib ilma game selectionita 24-tabledes?
                      Visati tallist välja w?

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #356
                        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        Visati tallist välja w?
                        Millest sa räägid? Ma lahkusin omal soovil ja profitiga. Enamus läks obv. tallile. Aga tõsiselt full ring mängud on väga raskeks läinud.
                        Last edited by Vandalar; 27.06.14, 15:34.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #357
                          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Keegi starsi nl5 full ringi biidib ilma game selectionita 24-tabledes?
                          relamz biidib raudselt. nl2 24tables ja 1000bi profit paarisaja k handiga.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #358
                            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Kas on see mingi minu kala või teistel ka. Vahepeal avades mõne teema viskab uue tabi alla OlyBeti reklaami?
                            Räägid foorumist?

                            Kui jah, siis sul miski add-on brauseris, sest javascriptid on foorumis puhtad ning vaevalt OlyBet ostaks inject black-hat saitidele reklaami, mida programmid ära ei tunne.

                            Foorumi välised javascriptid:

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #359
                              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              Visati tallist välja w?
                              Nope. Miks peaks keegi võitvat mängijat välja viskama? Teisisõnu Müür head tööd teinud.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #360
                                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                Millest sa räägid? Aga tõsiselt full ring mängud on väga raskeks läinud.
                                Lahkad natuke teemat ehk? Alles hiljuti tundus, et piimajõed ja pudrumäed on ootamas sind alles ja areng toimub.

                                Proovi 6 max-i siis kui full ring arske on imo.

                                No see väljaviskamine oli fail troll nali lihtsalt...
                                Last edited by timz0333; 27.06.14, 16:06.

                                Comment

                                Working...