Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
Lasin paari programmiga enda arvuti üle ja tundub OK olevat nüüd. Aga jep. Avasin selle offtopic teema ja samal ajal hüppas Oly-Beti Pop-Up ette uues tabis.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust

Comment