*** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #361
    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Räägid foorumist?

    Kui jah, siis sul miski add-on brauseris, sest javascriptid on foorumis puhtad ning vaevalt OlyBet ostaks inject black-hat saitidele reklaami, mida programmid ära ei tunne.

    Foorumi välised javascriptid:

    Lasin paari programmiga enda arvuti üle ja tundub OK olevat nüüd. Aga jep. Avasin selle offtopic teema ja samal ajal hüppas Oly-Beti Pop-Up ette uues tabis.

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #362
      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Lasin paari programmiga enda arvuti üle ja tundub OK olevat nüüd. Aga jep. Avasin selle offtopic teema ja samal ajal hüppas Oly-Beti Pop-Up ette uues tabis.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #363
        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

        Kui tal spämmas seda foorumis, siis ei ole see foorumi reklaam vaid reklaam on süstitud otse tema brauserisse, mille puhul adblock ei pruugi aidata. Isegi, kui aitab, ei ole see antud probleemi juures korrektne lahendus.

        Õigem oleks eemaldada plugin või add-on brauserist.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #364
          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

          Olemas jep aga ty.

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #365
            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

            Algselt postitas sadakrooni Vaata postitust
            Haha lugesin ka seda ja mõtlesin,et mis kõvataja ta tahab olla.Olen spordihuviline aga nii kõva mees olen, et jalka MM-i ei vaata.
            Mis seal rattaspordis teistmoodi asi käib-tema lemmik.
            Rattasporti muidugi maha ei tee.Higi tuleb seal ikka kõvasti rohkem valada,et kuhugigi jõuda.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #366
              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

              Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
              Haha lugesin ka seda ja mõtlesin,et mis kõvataja ta tahab olla.Olen spordihuviline aga nii kõva mees olen, et jalka MM-i ei vaata.
              Mis seal rattaspordis teistmoodi asi käib-tema lemmik.
              Rattasporti muidugi maha ei tee.Higi tuleb seal ikka kõvasti rohkem valada,et kuhugigi jõuda.
              Suht kindel, et enne rattaspordiga tegelemist tegi ta seda maha ja kirjutas kui mõttetu ala see on.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #367
                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                Selle kommentaari kommenteerimiseks tuleb kommentaar saata otse autori meilile: priit.pullerits@postimees.ee.

                Vaatasin, et miks 0 kommentaari aga põhjus siis selles. Hea jobi.

                Comment

                • Maison
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 43

                  #368
                  Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                  nagu vapsik ütles>Suht kindel, et enne rattaspordiga tegelemist tegi ta seda maha ja kirjutas kui mõttetu ala see on.
                  Last edited by Maison; 27.06.14, 18:48.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #369
                    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                    Algselt postitas Maison Vaata postitust
                    nagu vapsik ütles>Suht kindel, et enne rattaspordiga tegelemist tegi ta seda maha ja kirjutas kui mõttetu ala see on.
                    http://sport.delfi.ee/news/jalgratta....d?id=68781127
                    made my day xddddd

                    arvan ka, et keegi mäletab seda mida keegi kuskil 8 aastat tagasi habemesse inises.
                    Last edited by VisaHing; 27.06.14, 19:08.

                    Comment

                    • thulesiia
                      Julm Donk
                      • Mar 2010
                      • 56

                      #370
                      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                      Keegi oskab öelda kus saab head infot One Dropiga toimuvast? Pilti vist üle ei kanta, aga kes veel regasid ja mis stäkid on jne?

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #371
                        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #372
                          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                          Anonymous Asian Bus. man paneb kinni

                          Comment

                          • Viis
                            Räme Fish
                            • Jan 2014
                            • 15

                            #373
                            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                            Juhtus selline asi, et üritan praegu korterit endale leida ja üks inimene helistas kell 7 hommikul laupäevasel päeval. Poolunes sai kõne lõpetatud ja mõtlesin, et helistan hiljem tagasi aga number oli väljas.
                            Kas kuidagi saaks tagantjärele selle inimesega kontakti luua?
                            Number on: 6865073 Ütleb, et "Mobiiltelefon on välja lüliatud"

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #374
                              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                              See mu eksnaise number. Dafoq ta sulle helistab kell 7 hommikul.

                              Btw see võib olla ka vabalt mõne müügifirma telefoninumber. Google midagi ei andnud, 1182 - 0 vastust.
                              Eks proovi argipäeval uuesti või siis looda, et helistab ise.

                              ---

                              A kui kell 7 siis kahtlane, et müügifirma. Neil on keelatud alates kella 9sast helistada kui kliendiga pole muud moodi kokkulepitud.
                              Last edited by VisaHing; 29.06.14, 16:18.

                              Comment

                              • Viis
                                Räme Fish
                                • Jan 2014
                                • 15

                                #375
                                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                                Oli mingi vanamees, eraisik. Tundus nagu tööl oleks olnud vms. Helisemise ajal näitas: "Tallinn, Harjumaa"
                                Ei tea kas see mingi riigiasutuste teema või kõigil lauatelt tehtud kõnedel selline asi juures.

                                Comment

                                Working...