*** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #316
    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Verekoera enda kommentaar asjale on muidugi kirss tordil.

    http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=68941389
    "Ta jooksis mulle õlaga sisse"
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Mrt1989
      Grinder
      • Mar 2010
      • 999

      #317
      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

      Algselt postitas brunn Vaata postitust
      Kas selline tahvelarvuti on olemas, millega pokertracker ka töötaks? Ühel sõbral oli mingi tahvel kus windows peal aga seal ei saand midagi tööle.
      Arvatavasti oli su sõbral windows RT tablet. Et saada ptr ja hem tööle on vaja full windows tableti.

      Comment

      • Narrator
        Julm Donk
        • Apr 2011
        • 75

        #318
        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

        Kas siin on mõni tugeva inglise keelega inimene, kes saaks kiirelt mu ülikooli motivatsioonikirja üle vaadata.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #319
          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Kas see Sudoku on vigaselt koostatud, ma ei biidi või ongi mõlemad valikud lubatud?

          Comment

          • r1v0
            Julm Donk
            • Jun 2012
            • 93

            #320
            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

            ongi mõlemad õiged, prolly halvasti koostatud sudoku, võiks olla siiski vaid üks õige lahendus.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #321
              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

              Run It Once-s KRab42 poolt video kus muumipoisiga 2-tableb $10/$20 tund aega: http://www.runitonce.com/pro-trainin...evin-rabichow/

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #322
                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Run It Once-s KRab42 poolt video kus muumipoisiga 2-tableb $10/$20 tund aega: http://www.runitonce.com/pro-trainin...evin-rabichow/
                elite :(

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #323
                  Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                  molodoi madistab mingi regiga jälle, seekord nl400, 2k vs 1,3k hetkel stackid

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #324
                    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                    Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                    molodoi madistab mingi regiga jälle, seekord nl400, 2k vs 1,3k hetkel stackid
                    Nüüd juba 2.6K vs 700, molodoi kasuks.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #325
                      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                      Äkki mingi high stakes gambler ostis selle venna konto ära ja laseb eelneva imidzi peal liugu?

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #326
                        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        Äkki mingi high stakes gambler ostis selle venna konto ära ja laseb eelneva imidzi peal liugu?
                        laseb laseb. Fish on heater ja kõik. Vend steamib isegi võites. Mis siis saab kui kaotama hakkab. Doomer activated.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #327
                          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          laseb laseb. Fish on heater ja kõik. Vend steamib isegi võites. Mis siis saab kui kaotama hakkab. Doomer activated.
                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust


                          Maxim poolt vaadatuna siis.
                          Tõenäoliselt jah fish on heater, aga mitte mingi epic fish. EVs ja nonsds sai reg juba julmalt kotte. Ok coolereid oli ka omajagu, aga still.
                          Leiab miljon x paremaid vastaseid. See on alateadlik tilt juba, et "tra elusees ei quiti seda fiski", kuigi tglt mingi meeletu edge puudub.
                          Vahepeal murdub ja teeb miskeid random call offe, aga see ka regide poolt moes kui sitaks stuck, et kiirelt veits üles saada ja momentumi ja skilliga siis vaikselt tagasi printida.
                          Enne seda esimest lahingut oli ta juba aint -20bb/100 loser.

                          ei: Kui vend 20h mänginud järjest ja värske veri peale lendab siis teine asi obv.
                          Last edited by qbj0hn; 25.06.14, 17:04.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #328
                            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Äkki mingi high stakes gambler ostis selle venna konto ära ja laseb eelneva imidzi peal liugu?
                            Kindel see ning siis hakkab mängima 200NL.

                            Isegi kui 12BB WR on suistainable, siis see teeb $24 per/100. 1000NL-is peaks ta näitama ~2BB, et saada sama tulemus.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #329
                              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Kindel see ning siis hakkab mängima 200NL.

                              Isegi kui 12BB WR on suistainable, siis see teeb $24 per/100. 1000NL-is peaks ta näitama ~2BB, et saada sama tulemus.
                              Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2527953
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              molodoi68 (BB): $1954.37
                              FrederickH. (BTN/SB): $1684.25

                              Pre Flop: ($6.00)
                              FrederickH. raises to $8, molodoi68 raises to $40, FrederickH. calls $32

                              Flop: ($80.00) T 2 A (2 players)
                              molodoi68 bets $79.50, FrederickH. calls $79.50

                              Turn: ($239.00) Q (2 players)
                              molodoi68 bets $238.50, FrederickH. calls $238.50

                              River: ($716.00) J (2 players)
                              molodoi68 bets $715.50, FrederickH. calls $715.50

                              Final Pot: $2147.00
                              molodoi68 shows 5 8 (high card Ace)
                              FrederickH. shows J A (two pair, Aces and Jacks)
                              FrederickH. wins $2146.50
                              (Rake: $0.50)

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #330
                                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                                Vaikselt oma sõnu sööma.
                                Klassikaline case, et kui 100bb peale siis full tard mode ja kui up siis ok.

                                Comment

                                Working...