Ukraina okupeerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #91
    Re: Ukraina rahutused

    Vene president Vladimir Putin esitas laupäeval parlamendi ülemkojale taotluse, millega ta palub heaks kiita Vene vägede kasutamise Ukrainas, ütles Kreml.


    here we go.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #92
      Re: Ukraina rahutused

      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
      vt ajalugu. krimm on okupeeritud olnud erinevate riikide poolt ja siis antud nsvli poolt ukrainale aastal 54. eelnevalt pole ta kuidagi olnud ukrainaga seotud.
      ida-virumaa on olnud eestiga seotud ala kogu aeg. lihtne
      ajalugu erinev jah, aga häda selles, et sedalaadi venepoolsete agressioonide peamine "põhjus" on alati "hätta sattunud" rahvuskaaslaste aitamine. ja pole vahet, on see gruusia, ukraina, eesti - põhjuse leiab alati. jumalale tänu, et oleme euroopa liidus ja natos.

      "Seoses erakorralise olukorraga Ukrainas ja ohuga Vene kodanike elule esitan ma riigiduuma ülemkojale taotluse kasutada Venemaa föderatsiooni relvajõude Ukraina territooriumil selle riigi poliitilise olukorra normaliseerumiseni."

      Associated Press väitel palus Venemaa president Vladimir Putin riigiduumalt nõusolekut, et kasutada Ukrainale kuuluvas Krimmis Venemaa sõjaväejõude.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #93
        Re: Ukraina rahutused

        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
        see ida-lääne paradigma ei pruugi tänapäeval enam kehtida (huntington). Aga mina ei saa aru, miks Krimm peaks Ukrainale jääma btw
        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
        vt ajalugu. krimm on okupeeritud olnud erinevate riikide poolt ja siis antud nsvli poolt ukrainale aastal 54. eelnevalt pole ta kuidagi olnud ukrainaga seotud.
        ida-virumaa on olnud eestiga seotud ala kogu aeg. lihtne

        Ega täna ei saagi vist enam öelda, kellele Krimm peaks kuuluma. Pigem ikkagi kas ukrainlastele või tatarlastele. Praegu kuulub see neile endile ja selline olukord oleks pidanud jätkuma. Krimm omab ju ise olulist autonoomiat ja tahabki nö vahepeal olla, ei ole ta olnud huvitatud Venemaaga liitumisest ja oma suva järgi allub ka Ukraina korraldustele. See, et etniline ülekaal on venelaste päralt on jällegi NSVL pärand, küüditada nö põlisrahvad välja ja tuua omad sisse. Praegunne käik on Venemaa poolt üllatavalt julge ja ülbe.
        Last edited by inward; 01.03.14, 14:41.

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #94
          Re: Ukraina rahutused

          kui arvestada seda statementi siis asi kisub hapuks.

          USA president Barack Obama ütles oma erakorralises avalduses, et Ukraina suveräänsuse mistahes rikkumisel on hind.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #95
            Re: Ukraina rahutused

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            ajalugu erinev jah, aga häda selles, et sedalaadi venepoolsete agressioonide peamine "põhjus" on alati "hätta sattunud" rahvuskaaslaste aitamine. ja pole vahet, on see gruusia, ukraina, eesti - põhjuse leiab alati. jumalale tänu, et oleme euroopa liidus ja natos.

            "Seoses erakorralise olukorraga Ukrainas ja ohuga Vene kodanike elule esitan ma riigiduuma ülemkojale taotluse kasutada Venemaa föderatsiooni relvajõude Ukraina territooriumil selle riigi poliitilise olukorra normaliseerumiseni."

            http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=68132233
            nõus, aga mina rääkisingi ajaloost ja sellest, et krimm ei ole tegelikult ukraina ala ega pole seda kunagi olnud.
            ps! ei poolda ala venemaale andmist/venemaa poolt okupeerimist
            ps2! putins gone wild
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #96
              Re: Ukraina rahutused

              Vb väga rumal küsimus aga kas midagi muutuks kui venemaal oleks teine riigipea praegu?

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #97
                Re: Ukraina rahutused

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                Vb väga rumal küsimus aga kas midagi muutuks kui venemaal oleks teine riigipea praegu?
                kui samast parteist, siis ei. vahepeal oli medvedev (ka muidugi kosmeetilistel põhjustel).

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #98
                  Re: Ukraina rahutused



                  Jesssss

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #99
                    Re: Ukraina rahutused

                    tjah vene delfi kommentaare on kõhe lugeda:
                    "Путин, просьба большая в Крым идти через Нарву!" - Putin, palve minna Krimmi läbi Narva jne
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #100
                      Re: Ukraina rahutused

                      WW3 confirmed.

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #101
                        Re: Ukraina rahutused

                        masendav on lugeda vene delfi kommentaare. Selliste jätistega peame me koos elama.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #102
                          Re: Ukraina rahutused

                          rahustuseks sulle ja teistele võin öelda, et narvas täpselt nii mõeldaksegi.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #103
                            Re: Ukraina rahutused

                            Ojuland täna rääkis, et 2%, mis ca 600mEUR läheb kaitsekulutusteks. See võiks olla 0% ja Putin tagaks ise meie julgeoleku!
                            Sellest 600meurist saaks pensionid ilusti ära maksta.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #104
                              Re: Ukraina rahutused

                              Miks teised riigid peale USA vait on. Pean silmas just Euroopa riike või olen maha maganud highlight uudised?

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #105
                                Re: Ukraina rahutused

                                kuidas vait? mitu eu ministrit on juba twittwris oma arvamust avaldanud. sa pole lugenud veel?

                                Comment

                                Working...