Ukraina okupeerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #46
    Re: Ukraina rahutused

    Me alles olime ühendatud ühe suurima võimuga, mida me selle mõjuga peale pidime hakkama? Mida vähem igasuguseid kunstlike erinevusi inimeste vahel on, seda parem elu on.Aga see on teise teema jutt.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #47
      Re: Ukraina rahutused

      Algselt postitas alaska Vaata postitust
      Me alles olime ühendatud ühe suurima võimuga, mida me selle mõjuga peale pidime hakkama? Mida vähem igasuguseid kunstlike erinevusi inimeste vahel on, seda parem elu on.Aga see on teise teema jutt.
      Mis võimust sa räägid?

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #48
        Re: Ukraina rahutused

        Janukovitsil oli päris kõva autopark. Huvitav kas Janukovits sõitis vabal ajal ka nt Ferrariga ringi?lol
        Muuseas käivad jutud, et nii janukovits kui ka Tõmoshenko on riigist varastanud 500m+(eesti äripäeva topis saaks kohe esikoha)
        Naljakas oli vaadata kui väeti Tõmoshenko , kes võitleb vaesuse jms korruptsiooni vastu astus välja luks mersust...

        Eks Janukovits peab ilmselt nüüd Tõmoshenko kongi üle võtma
        Samas ma ei tea , miks janukovits eralennukiga ei põgenenud?Kui piiri peal saadeti president tagasi, siis huvitav kes siis piirivalvet juhib ja kust käsuliin tuli?

        Comment

        • TaistoJ
          Grinder
          • Aug 2010
          • 787

          #49
          Re: Ukraina rahutused

          Huvitav mida Janukovõtš ise mõtleb, et kas oleks targem ikka olnud EL valida. Ta võiks Venemaalt abi küll saada, või lol kui nüüd Venemaa ta "hülgab".

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #50
            Re: Ukraina rahutused

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            Samas ma ei tea , miks janukovits eralennukiga ei põgenenud?Kui piiri peal saadeti president tagasi, siis huvitav kes siis piirivalvet juhib ja kust käsuliin tuli?
            Üritaski, aga piirivalve ei andnud stardiluba, misjärel väidetavalt endine president põgenes kahe soomukiga. Janukovõtši režiim on murtud, võtmeisikud on ametikohtadelt taandunud või riigist lahkunud. Näiteks peaprokürori ja peaministrit algselt ei lastud üle piiri, mistõttu ministri meeskonna ja piirivalve vahel toimus tulevahetus ja siiski autod üle piiri pääsesid. Jõustruktuurid ja valitsuasutused on avalikult lahti öelnud Janukovõtšist.

            Taastatud on 2004. kehtinud põhiseadus, kus presidendi ja parlamendi õigused on võrdsemad ning tasakaalus. Kui Krimm (mis juba on üsna autonoomne) välja arvata, siis tõenäoliselt Ukraina territoriaalne ühtsus ei ole ohus.

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #51
              Re: Ukraina rahutused

              Comment

              • JaanusX
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2010
                • 392

                #52
                Re: Ukraina rahutused

                Ukraina võiks näidata korralikult hambaid hetkel ja saata oma mereväe üksused (mis enamasti krimmis asuvadki) korda tagama lisaks saadavad oma MiG29d patrull lendudele ning annavad Dnipropetrovski 17s tankipolgule kaitse valmiduse käsu.
                See peaks üsnagi konkreetne sõnum olema nii Venemaale kui Janukovitšile, et mingit nendepoolset sekkumist nii kergelt ette võtta ei saaks.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #53
                  Re: Ukraina rahutused

                  ukrainal üksi läheb praegu keeruliseks midagi ette võtta, lääneriikide ja organisatsioonide abi tundub suht hädavajalik hetkel. eriti eilsete ja tänaste uudiste najal. kui nüüd ka piirdutakse ainult avalduste ja näpuviibutustega, siis on see putinile selge sõnum, et endise idabloki enda kätte haaramine on ainult aja küsimus.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #54
                    Re: Ukraina rahutused

                    Mida teete, kui shit hits the fan? Ses suhtes, et kui Venemaa Ukraina peaks okupeerima, siis me oleme ju suht lähedal.

                    Comment

                    • Toomasl
                      FPP Pro
                      • Nov 2008
                      • 258

                      #55
                      Re: Ukraina rahutused



                      Live press conference

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #56
                        Re: Ukraina rahutused

                        Hah ja põgeneski Putini kaissu. Sealt ta küll nüüd tagasi ei tule ja Venemaa eloh teda välja ei anna. gg.

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #57
                          Re: Ukraina rahutused

                          Yanukovitsil olid head vabandused tema eramu kohta pressikal. Loodetavasti see tõlgitakse ilusti ära

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #58
                            Re: Ukraina rahutused

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            Yanukovitsil olid head vabandused tema eramu kohta pressikal. Loodetavasti see tõlgitakse ilusti ära
                            cliffs? magasin maha tolle koha siis vist.

                            Comment

                            • TaistoJ
                              Grinder
                              • Aug 2010
                              • 787

                              #59
                              Re: Ukraina rahutused

                              vaata delfi/postimees. kõik olemas seal

                              Comment

                              • Xavi
                                Õpihimuline Mängur
                                • Apr 2012
                                • 346

                                #60
                                Re: Ukraina rahutused

                                Arusaamatu, kuidas Ukraina sõjavägi selgeks ei tee, et kes need tüübid on, kes nende sõjaväe lennuvälja hõivavad. Saan aru, et sõjaväe juhtkond on lubanud mitte sekkuda politiilistesse asjadessa jne. Aga kui nende enda objekti hõivatakse siis on nagu kuri karjas ju juba.

                                Comment

                                Working...