Ukraina okupeerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • gamblingFTW
    Vana Tegija
    • Aug 2012
    • 1122

    #1

    Ukraina okupeerimine

    Selle kohta tuleks vist eraldi teema teha. Päris haige, mis seal toimub praegu.


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)







    E: oleks pidanud vist uudiste alla panema.
    Last edited by gamblingFTW; 20.02.14, 16:34.
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: Ukraina rahutused

    Neil hetkedel ma saan aru inimestest kes uudiseid ei vaata.

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #3
      Re: Ukraina rahutused

      Kipub kodusõja poole kisuma... Aga loodan, et mitte.

      Comment

      • hakkameimema
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2011
        • 349

        #4
        Re: Ukraina rahutused

        Üle 100 inimese on surnud, tuhandetes haavatuid. Ründeleerides on kasutusel tulirelvad lahingumoonaga. Mõnesaja meetri kaugusel barrikaadidest on soomukid. Imo kodusõda ammu käib juba, keegi ei paista ära minevat/lahkuvat.

        Naljakas lugeda igaltpoolt, kus räägitakse, kuidas alles midagi oleks algamas ja loodetakse, et ikkagi mitte. Nagu alles see oleks algus, kui terve see plats laiali löödaks või õhku lastaks.

        Comment

        • gamblingFTW
          Vana Tegija
          • Aug 2012
          • 1122

          #5
          Re: Ukraina rahutused

          Delfi kommentaaridest selline asi ka.

          "Sõjaväe ülemjuhataja vahetati ka välja - ukrainlase asemele Sevastoopoli venelane. Ilmselt igaks juhuks, et sõjaväe rahva poolele üleminemise ohtu vähendada."


          Tahaks teada, mis siis saab nendest, kes praegu võimul on, kui läänemeelsed saavad võimule.
          Lähevad kinni kõik ?
          E: vb see pärast nad nii kinni hoiavadki nendest positsioonidest, sest kui tagasi astuvad on nagunii p****s omadega.
          See pole päris normaalne ju, mis vahendeid kasutatakse.

          Muidugi see, et mäss nii vägivaldseks läinud on, on mõlemapoolne...
          Last edited by gamblingFTW; 20.02.14, 17:01.

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #6
            Re: Ukraina rahutused

            prääguseni oli veel sõjavägi eemal hoidnud, aga on teateid ,et sõjavägi liigub Kiievi poole...Mis võib tähendada suuremates numbrites verevalamist...

            Comment

            • $Lauri$
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2009
              • 479

              #7
              Re: Ukraina rahutused

              Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
              Üle 100 inimese on surnud, tuhandetes haavatuid. Ründeleerides on kasutusel tulirelvad lahingumoonaga. Mõnesaja meetri kaugusel barrikaadidest on soomukid. Imo kodusõda ammu käib juba, keegi ei paista ära minevat/lahkuvat.

              Naljakas lugeda igaltpoolt, kus räägitakse, kuidas alles midagi oleks algamas ja loodetakse, et ikkagi mitte. Nagu alles see oleks algus, kui terve see plats laiali löödaks või õhku lastaks.
              Täpselt samad mõtted olnud viimased päevad. Kui kaugele peab asi minema, et lõpuks keegi väljast sekkuks? Meanwhile Eesti läheb esimesel võimalusele Kesk-Aafrikasse "missioonile". Kurb.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #8
                Re: Ukraina rahutused

                Mingi live link töötab atm?

                Comment

                • gamblingFTW
                  Vana Tegija
                  • Aug 2012
                  • 1122

                  #9
                  Re: Ukraina rahutused

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Mingi live link töötab atm?


                  siin on mingid

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: Ukraina rahutused

                    Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                    Kui kaugele peab asi minema, et lõpuks keegi väljast sekkuks?
                    Probleem on selles, et mingil hetkel võib keegi kuskil Donetski foorumis sama küsimust tõstatada, ainult et see potentsiaalne sekkumine võiks tulla nende meelest teisest ilmakaarest.

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #11
                      Re: Ukraina rahutused

                      Vaatasin eile just kuidas Donetski kaevurid korrakaitsjatele "appi" tulid. Kohe, kui seltskond saabus kaigastega, rebiti ühelt ajakirjanikult kaamera käest ja siis mindi lihtsalt inimestele kallale. Abilised saabusid uute bussidega ja tõenäoliselt täiesti "omaalgatuslikult". Kodusõda käib ja juba pikemat aega. Ju siis on kapp ikka nii luukeresid täis, et võimust nii kinni tuleb hoida.
                      Üks asi on see, mis toimub otse sõjatandril aga kogu Ukrainas peedistatakse kõikki, kes valesti mõtlevad.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #12
                        Re: Ukraina rahutused

                        Mida sellest arvata
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • elrosmeero
                          FPP Pro
                          • Jan 2011
                          • 239

                          #13
                          Re: Ukraina rahutused

                          Mis € kursiga juhtuks, kui need ka EL-i lastaks ?

                          Comment

                          • Jäämees
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1182

                            #14
                            Re: Ukraina rahutused

                            Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
                            Üle 100 inimese on surnud, tuhandetes haavatuid. Ründeleerides on kasutusel tulirelvad lahingumoonaga. Mõnesaja meetri kaugusel barrikaadidest on soomukid. Imo kodusõda ammu käib juba, keegi ei paista ära minevat/lahkuvat.

                            Naljakas lugeda igaltpoolt, kus räägitakse, kuidas alles midagi oleks algamas ja loodetakse, et ikkagi mitte. Nagu alles see oleks algus, kui terve see plats laiali löödaks või õhku lastaks.
                            See kõik on tõsi, kuid siiski pole veel tegu kodusõjaga. Kodusõjaks muutub ta, siis kui praeguse korra vastased jõud hakkavad organiseeritult võitlema praeguste võimuesindajatega ja neile kuuletuvate jõududega. Võitlema ikka sõna otsesemas tähenduses. Praegune olukord on lihtsalt kaos kus osad protestijad/ekstremistid relvastavad end enesekaitseks/võitluseks.


                            Vene kanalitel liikus juba mingeid jutte ''relvalao ründamisest ja tühjendamisest radikaalide poolt''. Opositsiooni liidrid ise ka tunnistavad, et nad ei kontrolli täielikult neid meeleavaldajaid sama kehtib ka kindlasti valitsuse jõudude kohta.

                            + see sõjaväe ülemjuhataja väljavahetamine on väga murettekitav uudis.

                            Comment

                            • CeuZ^
                              FPP Pro
                              • Jun 2012
                              • 258

                              #15
                              Re: Ukraina rahutused

                              Comment

                              Working...