Ukraina okupeerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #61
    Re: Ukraina rahutused

    Algselt postitas Xavi Vaata postitust
    Arusaamatu, kuidas Ukraina sõjavägi selgeks ei tee, et kes need tüübid on, kes nende sõjaväe lennuvälja hõivavad. Saan aru, et sõjaväe juhtkond on lubanud mitte sekkuda politiilistesse asjadessa jne. Aga kui nende enda objekti hõivatakse siis on nagu kuri karjas ju juba.

    need tegelased on ammu selged igale poolele. küsimus on et kelle toetust oodata.

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #62
      Re: Ukraina rahutused

      Tundub, et asi läheb veel veriseks jep.
      Kes ei tea millest jutt siis
      Olukord Ukrainas on muutumas üha ärevamaks. Laupäeval sai Vene president Vladimir Putin riigiduumalt nõusoleku, et kasutada Ukraina riigi territooriumil vajadusel Venemaa sõjaväejõude. Ukraina ajutine valitsus on teatanud selle peale aga oma sõjaväe häireolukorda viimisest.

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #63
        Re: Ukraina rahutused

        Nüüd on suht see koht kus lääneriigid peavad ka piiri tõmbama ja ukrainat toetama
        Siin tuleb olla väga konkreetne ja nõuda venemaalt vägede väljaviimist, kui venkud annavad teada et pole nende mehed siis tuimalt sõjavägi peale ja need lennuvälja vennad laibakottidesse.
        Kui nüüd lubatakse venelastel seal sellist pulli korraldama hakata siis on ikka päris ******

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #64
          Re: Ukraina rahutused

          Keegi teab ajaloost, millal viimati mõni lääneriik Venemaale vastu hakkas? St. vbl ma olen naiivne, aga ma kardan, et Vene jõud ei maandunud seal selleks, et mingit jalutuskäiku pargis teha ja esimese läänemaailma noomituse peale saba jalge vahel minema lasta. Ega see mingi tänavagängide ärplemine pole, neil ikka mitu käiku juba ette teada ja kui juba selline kogus mehi kohale toimetati strateegilisse kohta, siis põhjusega IMO. Shit hits the fan IMO.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #65
            Re: Ukraina rahutused

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            Keegi teab ajaloost, millal viimati mõni lääneriik Venemaale vastu hakkas? St. vbl ma olen naiivne, aga ma kardan, et Vene jõud ei maandunud seal selleks, et mingit jalutuskäiku pargis teha ja esimese läänemaailma noomituse peale saba jalge vahel minema lasta. Ega see mingi tänavagängide ärplemine pole, neil ikka mitu käiku juba ette teada ja kui juba selline kogus mehi kohale toimetati strateegilisse kohta, siis põhjusega IMO. Shit hits the fan IMO.
            hitler, wilhem, napoleon. aga nad ei hakanud vastu, vaid läksid ise ärplema

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #66
              Re: Ukraina rahutused

              hetkel on käsil ida-lääne üks suurimaid vastasseise. kui lääs kaotab selle, on eestiski suuri muutusi oodata.

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #67
                Re: Ukraina rahutused

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                Keegi teab ajaloost, millal viimati mõni lääneriik Venemaale vastu hakkas?.
                Kaudne konflikt oli terve külma sõja ajal ... Afgaan, Vietnam, Korea jne...aga otsest madinat ei ole olnud ja seda väga loogilisel põhjusel. Mõlemad riigid on tuuma riigid, ja asi võis kiiresti käest minna...

                Sõjaline konflikt Ukrainas Lääne ja Venemaa vahel on ebapraktiline.

                EU võiks ka vähe tugevama seisukoha võtta...pinda käib et usa pläriseb ja EU istub vaikselt kuigi kogu see pull käib nende taga hoovis.
                Last edited by EestiAA; 01.03.14, 00:30.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #68
                  Re: Ukraina rahutused

                  Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                  Kaudne konflikt oli terve külma sõja ajal ... Afgaan, Vietnam, Korea jne...aga otsest madinat ei ole olnud ja seda väga loogilisel põhjusel. Mõlemad riigid on tuuma riigid, ja asi võis kiiresti käest minna...

                  Sõjaline konflikt Ukrainas Lääne ja Venemaa vahel on ebapraktiline.

                  EU võiks ka vähe tugevama seisukoha võtta...pinda käib et usa pläriseb ja EU istub vaikselt kuigi kogu see pull käib nende taga hoovis.
                  lol, mis mõttes ebapraktiline? sinu jaoks? või tema jaoks? kes see tema on? see on ühe poole jaoks kuradi-kuradi praktiline.

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #69
                    Re: Ukraina rahutused

                    Ebapraktiline kuna asi võib kiirelt laieneda....Mõtle ise kui täis sõjaks läheks Venemaa ja lääne vahel...see võimalus on küll väike aga ikkagi olemas kui lääne ja Venemaa väed hakkaksid oma vahel rammu pistma Ukrainas...

                    On teisi mooduseid kuidas Venemaale tugevat survet avaldada.
                    Eks Venemaa hoiab 10 küünega Ukrainast kinni...
                    Last edited by EestiAA; 01.03.14, 00:49.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #70
                      Re: Ukraina rahutused

                      hetkel tundub, et venemaa ja lääs ei hakka omavahel rammu võtma. hetkel on nii, et venemaa võtab selle mida tahab. mitte, et ma nii loodaks, aga gruusia stsenaarium hakkab korduma.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #71
                        Re: Ukraina rahutused

                        tegelikult on putin nädala jagu lihtsalt täitsa vait olnud.

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #72
                          Re: Ukraina rahutused

                          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                          tegelikult on putin nädala jagu lihtsalt täitsa vait olnud.
                          Üldse kõik on imelikult vait...Obama on ainuke kes on suu lahti teinud...Merkel, Cameron, Hollande pole siiamaani midagi öelnud kuigi see on nende tagaaed..(või lihtsalt ma ei leia kuskilt )

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #73
                            Re: Ukraina rahutused

                            kõik on veidi kobisenud. aga putin on täitsa vait. täiesti.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #74
                              Re: Ukraina rahutused

                              opa, eesti välisminister juba teatas twittweris, ei ukraina peaks üheks jääma. läheb andmiseks raisk, üldse ei imesta kui homme juba portugali välisministergi teatab, et krimmi olukord võib sotsiaalseid pingeid tekitada! vot seda ma nimetan sõjaks!! sliva ykpaine!!!

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #75
                                Re: Ukraina rahutused

                                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                                opa, eesti välisminister juba teatas twittweris, ei ukraina peaks üheks jääma. läheb andmiseks raisk, üldse ei imesta kui homme juba portugali välisministergi teatab, et krimmi olukord võib sotsiaalseid pingeid tekitada! vot seda ma nimetan sõjaks!! sliva ykpaine!!!

                                Obama andis ammu statementi ju, WW3 basically confirmed.

                                Comment

                                Working...