Ukraina okupeerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #31
    Re: Ukraina rahutused

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #32
      Re: Ukraina rahutused

      heh vennike teenib 115k$ aastas aga suudab lubada endale 100M$ maksvat villat :D.

      Comment

      • Looper
        Grinder
        • May 2013
        • 576

        #33
        Re: Ukraina rahutused

        poh 2000 aastat maksab laenu

        Comment

        • Platinum
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 248

          #34
          Re: Ukraina rahutused

          + 500M$ kantis ühele pojale
          + krimmis tagasihoidlik suvila mille eest see naisajakirjanik vaeseomaks peksti.
          https://www.kyivpost.com/content/ukr...ds-327736.html

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #35
            Re: Ukraina rahutused

            Kuskil oli uudis, et janukovits oli varastanud ja räigelt kedagi vägistanud nooruses ja ka vanglas istunud. Kui komparteisse astus, siis dokumendid kustutati. Kena riik see Ukraina kus president on kriminaal

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #36
              Re: Ukraina rahutused

              Ukraina julgeolekuteenistus ja peaprokuröri kantselei andis välja ekspresident Viktor Janukovõtši ja tema lähikondlaste vahistamismääruse, väidab tuntud ajakirjanik Maxim Eristavi.


              Janukovõtšiga on varsti ikka väga poopoos.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #37
                Re: Ukraina rahutused

                Hea mõelda, et nii primitiivsete vahendite ja meetoditega saadakse liider maha võetud ja riigi kurssi muudetud. Kahju, et Occupy Wall Street ebaõnnestus.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #38
                  Re: Ukraina rahutused

                  Tõmošenko vabaneb vanglast ja Janukovõts läheb asemele. Sealsed vanglad vist tühja kohta ei salli ning üks koht on reserveeritud alati riigijuhtidele.

                  Ju kolme aasta pärast, kui kellegil jälle kopa ette viskab ja igav hakkab, siis lipikud kätte ja Madanile põhiseadust muutma. Uus rotatsioon.

                  Iseenesest väga huvitav vangerdus.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #39
                    Re: Ukraina rahutused

                    Huvitav, kui palju innustust saavad sellest õnnestunud revolutsioonist Venemaa valitsusvastased? Peaks panuseid panema, kas Putja aasta lõpuks on veel jätkuvalt ametis...

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #40
                      Re: Ukraina rahutused

                      ma arvan, et putin õppis uuesti ja veelkord praegu ukraina pealt seda, et igasugused meeleavaldused tuleb kiirelt ja kärmelt maha suruda. jõuga lõuga. hellitama ta ei hakka.

                      Comment

                      • TaistoJ
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 787

                        #41
                        Re: Ukraina rahutused

                        LOL. Siis oleks punane väljak sõnaotseses mõttes punane.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #42
                          Re: Ukraina rahutused

                          Paistab, et pätid ja huligaanid võidutsesid seekord.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #43
                            Re: Ukraina rahutused

                            Läheks võtaks savipätsi ja ta kamraadid maha nüüd??

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #44
                              Re: Ukraina rahutused

                              Rahvavaenlane küll pool iroonia noodis, aga ma arvan, et tal on õigus. Isegi, kui punane väljak on verest punane, siis vaevalt, et keegi julgeb Venemaale mingeid nõudmisi ja reaalseid sanktsioone esitada.

                              Tehakse vihast nägu, et valijate hääli hoida, aga reaalselt ei tee keegi mitte midagi. Sama nagu Gruusia-Venemaa sõda.

                              Analoogse näitena ei julge mitte keegi tunnustada Taiwani, sest kardetakse Hiinat, aga ometi Taiwan on täiesti eraldiseisev ja peale Hiina keele ei ole neil Hiinaga mitte midagi ühist.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #45
                                Re: Ukraina rahutused

                                Poliitika selles mõttes on tegelt huvitav. Väikeriigid on kõik üksiküritajad või suurtele riikidele persepugejad, aga ma ei ole siiani aru saanud, et miks ei võiks olla just väikeriikide ühist rinnet. Baltiriigid, kellel on ühine saatus, oleks ühendades juba märkismiväärse jõu ja mõjuga.

                                Hetke olukord meenutab nii väga keskaega, kui iga maakond/kihlekond, sõdis eraldi ja seepärast oldi ka peksupoisid, kuigi üldises mõistes oldi väga heas vormis.

                                Comment

                                Working...