Ukraina okupeerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #151
    Re: Ukraina rahutused

    Nüüd teadam, millega Obama Venemaad karistab kui Ukrainat hakkab okupeerima.

    Comment

    • Steven Murd
      Julm Donk
      • Sep 2012
      • 53

      #152
      Re: Ukraina rahutused



      BBC Live Ukraine crisis. Viimane sissekanne oli 10 minutit tagasi.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #153
        Re: Ukraina rahutused

        Krt, aga mis see Venemaa seal Ukrainas siis teeb-teeks?
        Ukraina on pankrotis inimesed vaesunud. Mulle tundub, et see iseseisvuse teema on ka rangelt üles pushitud.

        Kunagi olid ju pilajutud, et Eesti võiks Soomele sõja kuulutada ja kohe alla anda. Pensionäridel kohe soome pensionid jne
        Mis õigusega sekkus USA riikide siseasjadesse, aga Venemaa nt ei tohi. Palju vastamata küsimusi

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #154
          Re: Ukraina rahutused

          BREAKING: (CORRECTS to unidentified) Hundreds of unidentified gunmen surround Ukraine military base, blocking soldiers from leaving.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #155
            Re: Ukraina rahutused

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            Krt, aga mis see Venemaa seal Ukrainas siis teeb-teeks?
            Ukraina on pankrotis inimesed vaesunud. Mulle tundub, et see iseseisvuse teema on ka rangelt üles pushitud.

            Kunagi olid ju pilajutud, et Eesti võiks Soomele sõja kuulutada ja kohe alla anda. Pensionäridel kohe soome pensionid jne
            Mis õigusega sekkus USA riikide siseasjadesse, aga Venemaa nt ei tohi. Palju vastamata küsimusi
            kõik need küsimused on vastatud - ma ei tea lihtsalt, mis maailmas/inforuumis sa hängid. ei käi ainult selle posti kohta

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #156
              Re: Ukraina rahutused

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              kõik need küsimused on vastatud - ma ei tea lihtsalt, mis maailmas/inforuumis sa hängid. ei käi ainult selle posti kohta
              Ära heidi. Pole olemas rumalaid küsimusi.

              Ise ka teemast sittagi ei jaga ega tea, samas päris huvitav on ja siin jälgin teemat mõnuga, aga mõnele rumalale küsimusele vastuse saamiseks ei taha mingeid teisi foorumeid läbi lapata või suurt googeldamist teha. Ruum ju otsa ei saa, võib küsida küll :)

              Comment

              • Steven Murd
                Julm Donk
                • Sep 2012
                • 53

                #157
                Re: Ukraina rahutused

                Venemaa-Gruusia sõja-järgne Ukraina reaktsioon — The president of Ukraine, Viktor Yushchenko, said he intended to negotiate increasing the rent on the Russian naval base at Sevastopol in the Crimea. A controversy arose over how Ukraine should respond to the Ossetia war, which contributed to the 2008 Ukrainian political crisis.

                OBAMA ON CRIMEA: “THERE WILL BE COSTS.”

                Venemaa-Gruusia sõjas U.S. president George W. Bush's statement to Russia was: "Bullying and intimidation are not acceptable ways to conduct foreign policy in the 21st century." "Russia has invaded a sovereign neighbouring state and threatens a democratic government elected by its people," said Mr Bush. "Such an action is unacceptable in the 21st century."

                Initially the Bush Administration considered a military response to defend Georgia, but such an intervention was ruled out due to the inevitable conflict it would lead to with Russia. Instead, Bush opted for a softer option by sending humanitarian supplies to Georgia by military, rather than civilian, aircraft.

                Paar-kolm huvitavat punkti.

                Comment

                • Xavi
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2012
                  • 346

                  #158
                  Re: Ukraina rahutused

                  Kellegil kaitseväes või kaitseliidus pole käppa sees? mis inf seal liigub...

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #159
                    Re: Ukraina rahutused

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Ära heidi. Pole olemas rumalaid küsimusi.
                    nõus ja sry. aga üldiselt, piisaks, kui elementaarseid uudiseid lugeda ja kaasa mõelda - siis ei tekiks mõtteid, et revolutsioon janukovichi vastu maidanil oli pushitud, et pussy riot tulekski vangi panna, et ekre saab LV sisse ja on KOV hea valik :P

                    Comment

                    • elrosmeero
                      FPP Pro
                      • Jan 2011
                      • 239

                      #160
                      Re: Ukraina rahutused

                      Algselt postitas Xavi Vaata postitust
                      Kellegil kaitseväes või kaitseliidus pole käppa sees? mis inf seal liigub...
                      Oodatakse kuni enamus venelaste parimaid on Ukrainas ja siis võtame Moskva ära

                      Nali naljaks, eile AK-s üks onkel rääkis, et Gruusia ajal kraabiti üle Venemaa võitlusvõimelisi üksusi kokku. Mis seisus nende sõjavägi on üldse, suudaks nad üldse Ukrainat võita sõjas, eeldusel, et Ukraina väed ei hakka Putinit pooldama ?

                      Comment

                      • Steven Murd
                        Julm Donk
                        • Sep 2012
                        • 53

                        #161
                        Re: Ukraina rahutused

                        Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
                        Oodatakse kuni enamus venelaste parimaid on Ukrainas ja siis võtame Moskva ära

                        Nali naljaks, eile AK-s üks onkel rääkis, et Gruusia ajal kraabiti üle Venemaa võitlusvõimelisi üksusi kokku. Mis seisus nende sõjavägi on üldse, suudaks nad üldse Ukrainat võita sõjas, eeldusel, et Ukraina väed ei hakka Putinit pooldama ?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • elrosmeero
                          FPP Pro
                          • Jan 2011
                          • 239

                          #162
                          Re: Ukraina rahutused

                          Algselt postitas Steven Murd Vaata postitust
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Nägin seda ja ma arvan, et kõik teavad, et Venemaal on numbrid suuremad , aga nii lihtne see sõda ka ei ole, et mul rohkem sõdureid, minu võit, või mis ? + veel Ukrainale vähemalt kaudne abi läänest .

                          Comment

                          • atsetoon
                            Joomas õlut Atsetooniga
                            • May 2009
                            • 1105

                            #163
                            Re: Ukraina rahutused

                            http://www.nytimes.com/interactive/2...ns-crimea.html
                            ida-ukrainas seis ikka suht nutune.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #164
                              Re: Ukraina rahutused

                              Comment

                              • Steven Murd
                                Julm Donk
                                • Sep 2012
                                • 53

                                #165
                                Re: Ukraina rahutused

                                Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
                                Nägin seda ja ma arvan, et kõik teavad, et Venemaal on numbrid suuremad , aga nii lihtne see sõda ka ei ole, et mul rohkem sõdureid, minu võit, või mis ? + veel Ukrainale vähemalt kaudne abi läänest .
                                Ma olen nõus, aga vaadates, kui strateegiliselt hästi Venemaa on selle aggressiooni välja mänginud, siis ma ei usu, et nende kvantiteedil ei ole kvaliteeti. Muidugi NATO toetab Ukrainat, sest Rasmusseni statement

                                “What Russia is doing now in Ukraine violates the principles of the United Nations Charter. It threatens peace and security in Europe. Russia must stop its military activities and its threats.

                                Today we will discuss their implications, for European peace and security, and for NATO's relationship with Russia.

                                Afterwards, we will meet in the NATO-Ukraine Commission.

                                We support Ukraine’s territorial integrity and sovereignty. We support the right of the people of Ukraine to determine their own future without outside interference. And we emphasise the need for Ukraine to continue to uphold the democratic rights of all people and ensure that minority rights are protected.
                                Ukraine is our neighbour, and Ukraine is a valued partner for NATO.

                                We urge all parties to urgently continue all efforts to move away from this dangerous situation. In particular, I call on Russia to de-escalate tensions.“

                                Euroopa Liit ei ole sõjaline liit, seega nende roll on sõja korral väike. Muidugi on võimalik majanduslikult ja poliitiselt Venemaad mõjutada. U.S. “ähvardab,“ aga ma kardan, et Venemaa-Gruusia sõja stsenaarium kordub ja nad ei sekku. Juhul, kui U.S. ei sekku, siis Ukraina ainus võimalus on NATO.

                                Putini teo motiivi üle võib ainult spekuleerida, aga mul on selline tunne, et Yanukovych oli just kui Putini go-to guy Ukrainas, sest Venemaa-Euroopa gaasitoru, mis läheb läbi Ukraina, peab olema “sõbralikes kätes,“ mida see 2014 Ukraina revolutsioon ohustas. Teine põhjus on Krimm.

                                Comment

                                Working...