*** AUGUSTI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #391
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Tuttav rääkis, et krediidipanka ei saa kohtutäiturid puuduta, sellepärast kasutavad seda paljud võlgades inimesed.
    Vastab see tõele? Kui jah, siis miks see nii on.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #392
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

      PN foorumist kellegi leid käimasolevalt Estrellase ME-lt(1100€), mis on suurim PS-i korraldatud turniir.


      Andrei Konopelko 97,600 16 1
      Johann Arnar Johannsson 61,700 16 2
      Fernando Gonzalez 30,200 16 3
      Felix Juarez 95,400 16 4
      Viktor Lavi 154,900 16 5
      James Greenwood 28,700 16 6
      Inigo Rodriguez Gomez 175,100 16 7
      Madis Erit 96,500 16 8
      Aivaras Bardauskas 67,000 16 9
      Alexey Gaetsky 43,800 16 10


      mina soovin edu turniiril.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #393
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

        Krediidipank :D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #394
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
          PN foorumist kellegi leid käimasolevalt Estrellase ME-lt(1100€), mis on suurim PS-i korraldatud turniir.


          Andrei Konopelko 97,600 16 1
          Johann Arnar Johannsson 61,700 16 2
          Fernando Gonzalez 30,200 16 3
          Felix Juarez 95,400 16 4
          Viktor Lavi 154,900 16 5
          James Greenwood 28,700 16 6
          Inigo Rodriguez Gomez 175,100 16 7
          Madis Erit 96,500 16 8
          Aivaras Bardauskas 67,000 16 9
          Alexey Gaetsky 43,800 16 10

          mina soovin edu turniiril.
          Muidu mul turkadest pohhui. Täpselt sama pohhui, et kes võidab F1 see hooaeg, aga tõsiselt elan Eritile kaasa ja loodan, et teeb ajaloolise hiti.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #395
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

            unreal

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #396
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

              Äkki ta esindab nüüd hispaaniat?

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #397
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                Why win a big poker tournament, when there is no one to brag about it?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #398
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                  IMO see aasta polegi eestlastelt suuri hitte. Saakski aastamängijaks valida.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #399
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                    toetan ideed :D

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #400
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                      Sain kliinikumi tööle ja pole kuu aega kordagi pokkerit näppinud. Pole elus vist kunagi nii stressivabalt tundnud ennast. Just sharing.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #401
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                        Sain kliinikumi tööle ja pole kuu aega kordagi pokkerit näppinud. Pole elus vist kunagi nii stressivabalt tundnud ennast. Just sharing.
                        +1 kõigele, välja arvatud see kliinikumi osa.

                        Comment

                        • EestiMats
                          Grinder
                          • Jul 2009
                          • 625

                          #402
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                          Kuu kohe läbi ning ilusti plussis ja siis.....

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #403
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                            Sain kliinikumi tööle ja pole kuu aega kordagi pokkerit näppinud. Pole elus vist kunagi nii stressivabalt tundnud ennast. Just sharing.
                            ei tea mida mängid/mängisid, aga arvan, et kui kasutatada õiget bankroll managementi ja olles võitev mängija, ei tohiks stressilevel oluliselt suurem kliiniku tööst olla. obv pole need ainsad põhjused, kui ikka mängida ei meeldi ja seda ainult raha pärast teha, siis juba teised jutud. (ei käi ükski lause siit sinu pihta, ega pole mõeldud halvaga.)

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #404
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                              Kuu kohe läbi ning ilusti plussis ja siis.....
                              no tere talv. tänud jinximast.


                              Last edited by VisaHing; 30.08.13, 16:30.

                              Comment

                              • Junken
                                Lendur Sass
                                • Sep 2011
                                • 1039

                                #405
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                                ei tea mida mängid/mängisid, aga arvan, et kui kasutatada õiget bankroll managementi ja olles võitev mängija, ei tohiks stressilevel oluliselt suurem kliiniku tööst olla. obv pole need ainsad põhjused, kui ikka mängida ei meeldi ja seda ainult raha pärast teha, siis juba teised jutud. (ei käi ükski lause siit sinu pihta, ega pole mõeldud halvaga.)

                                Comment

                                Working...