Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***
Vot ei ole nii tark selle kohapealt aga minu 100MB-ses andmebaasis oli 112 000 kätt. HEMi hakkasin selle aasta alguses kasutama. Aga tundub, et 108GB on kindlasti vale info. Näitab mingit ulmet.
Kunagi ammu üritasin hem2->hem viia neid hande ja päris paljud erroris ka :(
Algselt postitas ranka
Vaata postitust

Kunagi ammu üritasin hem2->hem viia neid hande ja päris paljud erroris ka :(
Comment