*** AUGUSTI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #376
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Jah tahan osta endale mängudrooni ja siis linnakohal läbi mobiililevi sõita-piiluda akendesse jne...

    Comment

    • Aime
      Jube Noob
      • May 2013
      • 152

      #377
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

      See sama osta.ee variant. Ühel tuttaval on selline, ostis küll selle Soomest. Props on küll see, et aku pidi jube sitt olema ja ilmselt jõuga pole ka väga kiita. Tema oma näiteks üle 2m ei ole veel kunagi tõusnud ja 15minutist lendamisest ei ole samuti mõtet isegi unistada. Ütles, et tema oma peab max 5 minutit vastu. Kirus veel, et kui poleks Soomest ostnud oleks tagasi viinud, aga ainult sellepärast pole ka nagu mõtet sinna tagasi minna.

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #378
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

        looool ~13:00 http://www.youtube.com/watch?feature...OHyZxDEU#t=782

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #379
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

          Epic tujuvahetus .

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #380
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

            dat face

            Comment

            • JohnnyDolce
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2009
              • 454

              #381
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

              Valus, aga paras. Üldse tundub debiilne isiksus olevat see Carter Gill.

              http://forumserver.twoplustwo.com/61...d-nsfw-590522/

              http://news.sportsinteraction.com/po...-2-seat-83056/

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #382
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                Sai tagasi turnasse ja cashis ka seal.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #383
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                  btw.. kui youtube linkile järgi kirjutada &t=10m11s siis saad täpse aja ete anda kust näitama hakkab...

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #384
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    btw.. kui youtube linkile järgi kirjutada &t=10m11s siis saad täpse aja ete anda kust näitama hakkab...
                    ma panin, et kopi url praeguse esitus ajaga vms, kui sellele valgele täpile parema kliki tegin, aga ei funka alati millegi pärast :(

                    e: sinu lingile klikkides, hakkab mul ka algusest..
                    Last edited by harryahven; 29.08.13, 11:32.

                    Comment

                    • HUNK
                      Bännitud
                      • Aug 2013
                      • 3

                      #385
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      btw.. kui youtube linkile järgi kirjutada &t=10m11s siis saad täpse aja ete anda kust näitama hakkab...

                      http://www.youtube.com/watch?feature...t=782&t=10m11s
                      Ülal postitatud link on sattunud valel kujul, lisanditega.
                      Sellisel kujul link töötab, puhas link koos ajaga:

                      Comment

                      • Junken
                        Lendur Sass
                        • Sep 2011
                        • 1039

                        #386
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                        kui kellelgi plaanis väikelennuk rentida ja tahab lennata, aga pilooti pole, siis võib minu poole pöörduda. Lendan tasuta

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #387
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas Junken Vaata postitust
                          kui kellelgi plaanis väikelennuk rentida ja tahab lennata, aga pilooti pole, siis võib minu poole pöörduda. Lendan tasuta
                          Nojanoo, ega me siis mingid vaesed pole siin eksju.

                          Comment

                          • Junken
                            Lendur Sass
                            • Sep 2011
                            • 1039

                            #388
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Nojanoo, ega me siis mingid vaesed pole siin eksju.
                            mõni ikka tahab... nagu ranka :D

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #389
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                              Keegi on tähele pannud, mis kell vene sitel day changeb.

                              Nüüd, pärast paywalli, sai eriti lampi keset päeva free limit täis ja lehel pole infi ka, või ei suutnud leida.

                              Comment

                              • WeThePeople
                                Vana Tegija
                                • Mar 2010
                                • 1163

                                #390
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                                kes iganes mu ära bännis võiks endale anaalpiraatluse eest sama karistuse võtta..

                                Comment

                                Working...