*** AUGUSTI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #241
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Algselt postitas Murdock Vaata postitust
    kes "svents" starsis on ? :)
    Ei tea aga google andis sellise pildi lul :D huvitav graph vennal.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by VisaHing; 20.08.13, 10:10.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #242
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      Vaatan seda öölaulupidu. Krt küll on ikka palju noort liha, täkkudel seal hea tegutseda patriotismi vaimus. Kujutan, ette, et kui see kamp laiali läheb, missugused orgiad saavad toimuma lippude lehvides. Kepivennad ei maga irw
      Keegi võiks vaevaks võtta ja privadori parimad tsitaadid ja tegemised kuskile kokku koguda, see ikka jube hea kraam mida priva aastatega tootnud :D

      Comment

      • s1990n
        Jube Noob
        • Mar 2009
        • 107

        #243
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

        Algselt postitas Murdock Vaata postitust
        kes "svents" starsis on ? :)
        Mina olen mis siis?

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #244
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

          Kuskilt Williamsi kontserit ei näe netist?

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #245
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

            Algselt postitas s1990n Vaata postitust
            Mina olen mis siis?
            Tahtsin ilmselt sind isiklikult tänada annetatud $ eest, mis seal ikka.

            we luv ur money, more plx!

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #246
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

              Maarja Punak
              ametinimetus, veebikonstaabel

              Comment

              • s1990n
                Jube Noob
                • Mar 2009
                • 107

                #247
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Tahtsin ilmselt sind isiklikult tänada annetatud $ eest, mis seal ikka.

                we luv ur money, more plx!
                Mida sa seletad idioot?Kui sa midagi ei tea hoia oma mulk kinni.See pilt oli üldse muu teema kohta.Üldse mai tea mida sa kommenteerid igat teemat hoia oma suu kinni tundud targem :)

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #248
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas s1990n Vaata postitust
                  Mida sa seletad idioot?Kui sa midagi ei tea hoia oma mulk kinni.See pilt oli üldse muu teema kohta.Üldse mai tea mida sa kommenteerid igat teemat hoia oma suu kinni tundud targem :)
                  tuleb tuleb...

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #249
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas s1990n Vaata postitust
                    Mida sa seletad idioot?Kui sa midagi ei tea hoia oma mulk kinni.See pilt oli üldse muu teema kohta.Üldse mai tea mida sa kommenteerid igat teemat hoia oma suu kinni tundud targem :)
                    Vabandust.. Ei mõelnud sessuhtes midagi tõsiselt :). gl.

                    Comment

                    • EestiAA
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1132

                      #250
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                      Lasedki endale nii öelda ?...Ma mõtlesin, et oled ikka visa hing...
                      Pane paika näita kes on kes...

                      Comment

                      • Murdock
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 690

                        #251
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas s1990n Vaata postitust
                        Mina olen mis siis?
                        Ei midagi ei ole,lihtsalt ise lasen ka sama limiiti ja mõtlesin algul et svenza on see :D

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #252
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                          Lasedki endale nii öelda ?...Ma mõtlesin, et oled ikka visa hing...
                          Pane paika näita kes on kes...
                          Ma netis pussy. IRL küsin, et kummale poole tahad saada ja siis panen ära ka.

                          :D

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #253
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Ma netis pussy. IRL küsin, et kummale poole tahad saada ja siis panen ära ka.

                            :D
                            IMO sa oled NSA nuhk :D

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #254
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              IMO sa oled NSA nuhk :D
                              IMO peaks sa Libahundi mängu tulema..

                              http://foorum.pokkeriprod.com/showth...779#post531779

                              Septembrist võiks uuesti hakata või mis keegi arvab?

                              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                              võtaks ühest hundust osa küll.
                              Kas teha uus teema või kasutada seda vana Libahunt XII reg?
                              Last edited by VisaHing; 20.08.13, 21:24.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #255
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                                võtaks ühest hundust osa küll.

                                Comment

                                Working...