*** AUGUSTI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • valustyng
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 450

    #421
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Kiire küsimus tabletide omanikele.
    Kas tabletidega saab näiteks piratebayst filme, sarju tõmmata ja edukalt vaadata ?
    Kas muusikat saab playerisse/telefonisse laadida?

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #422
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

      Algselt postitas valustyng Vaata postitust
      Kiire küsimus tabletide omanikele.
      Kas tabletidega saab näiteks piratebayst filme, sarju tõmmata ja edukalt vaadata ?
      Kas muusikat saab playerisse/telefonisse laadida?
      Otse tabletisse tõmmata ei saa, aga on olemas workaround. Mul on tehtud ntx. niimoodi:

      Vaja lisaks lauaarvutit (või serverit), kus on aktiivne "uTorrent remote".
      Tableti/telefoni peal "uTorrent remote" appiga paned torrenti tõmbama (reaalselt tõmbama hakkab su lauaarvutis).
      Lauaarvutis on uTorrentis linnuke "copy downloaded files to xxx-folder"
      See xxx-folder on auto-sync pilve folder (Mina kasutan SkyDrive-i, aga tasuta toodetest Dropbox sobib ka).
      St. lauaarvuti lükkab kõik finished torrentid pilve üles.
      Telefoni/tableti peal saad videot/muusikat otse pilvest mängida, kõiki formaate.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #423
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
        Otse tabletisse tõmmata ei saa
        Mis jutt see nüüd on? Androidile on play poes hunnikus torrenti äppe, vali aga sobiv välja ja sikuta tahvlisse mida tahad.

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #424
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
          Mis jutt see nüüd on? Androidile on play poes hunnikus torrenti äppe, vali aga sobiv välja ja sikuta tahvlisse mida tahad.
          Võib-olla on aeg vahepeal edasi läinud. Nutitelefonide esimesed 5 aastat igatahes ei saanud.

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #425
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
            Võib-olla on aeg vahepeal edasi läinud. Nutitelefonide esimesed 5 aastat igatahes ei saanud.
            2011 juba sai kindlasti. Varasemat ei tea.

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #426
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

              Võimalik ka, et iphone on sitt lihtsalt.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #427
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                Algselt postitas valustyng Vaata postitust
                Kiire küsimus tabletide omanikele.
                Kas tabletidega saab näiteks piratebayst filme, sarju tõmmata ja edukalt vaadata ?
                Kas muusikat saab playerisse/telefonisse laadida?
                jah

                Comment

                • Ermii
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 402

                  #428
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                  Huvitav mis ment52 saanud on? Mängib ikka starsis?

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #429
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas Ermii Vaata postitust
                    Huvitav mis ment52 saanud on? Mängib ikka starsis?
                    Keegi näitas et oli WCOOP 10k eventile reganud vms

                    Comment

                    • v@iko
                      Julm Donk
                      • Jan 2010
                      • 82

                      #430
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas Ermii Vaata postitust
                      Huvitav mis ment52 saanud on? Mängib ikka starsis?
                      WCOOP Main Eventil on igatahes kirjas

                      Comment

                      • succiety
                        Julm Donk
                        • Jun 2013
                        • 25

                        #431
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                        "PokerStars Estonia ‏@PokerStarsEE
                        Madis Erit lõpetas Estrellas Poker Tour põhiturniiri 24. kohaga ja teenis 7900 eurot. Õnnitlused!"
                        Vaat, kus omadega välja jõudnud.
                        Last edited by succiety; 31.08.13, 22:13.

                        Comment

                        • Kloonike
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 898

                          #432
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                          ei tea mida mängid/mängisid, aga arvan, et kui kasutatada õiget bankroll managementi ja olles võitev mängija, ei tohiks stressilevel oluliselt suurem kliiniku tööst olla. obv pole need ainsad põhjused, kui ikka mängida ei meeldi ja seda ainult raha pärast teha, siis juba teised jutud. (ei käi ükski lause siit sinu pihta, ega pole mõeldud halvaga.)
                          Stress tekib ka siis, kui kõik lootused on pandud pokkerile ja ei suudeta jõuda kõrgele seatud sihtideni. Crushed dreams etc. Kõik oleneb inimesest endast, tulemused ise mängivad vähe rolli kui "enam vähem normaalselt" läheb. Minu jaoks oli pokker ikka kohati täielik horror, peale seda kui hakkasin muude asjadega tegelema, läks oluliselt kergemaks, sest enam ei ole tulevik pokkerisse investeeritud. Saab lebolt lisaraha grindida ja meeleolu ei sõltu pokkeritulemustest, sest põhilised eesmärgid on teises valdkonnas ja on olemas mingi progress ja sealt tulenev eneseteostus.

                          Comment

                          • tiigrikutsu
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 522

                            #433
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas succiety Vaata postitust
                            "PokerStars Estonia ‏@PokerStarsEE
                            Madis Erit lõpetas Estrellas Poker Tour põhiturniiri 24. kohaga ja teenis 7900 eurot. Õnnitlused!"
                            Vaat, kus omadega välja jõudnud.
                            No, kõik hinnad suht tõusnud vahepeal, eks litside omad ka. :D

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #434
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                              Stress tekib ka siis, kui kõik lootused on pandud pokkerile ja ei suudeta jõuda kõrgele seatud sihtideni. Crushed dreams etc. Kõik oleneb inimesest endast, tulemused ise mängivad vähe rolli kui "enam vähem normaalselt" läheb. Minu jaoks oli pokker ikka kohati täielik horror, peale seda kui hakkasin muude asjadega tegelema, läks oluliselt kergemaks, sest enam ei ole tulevik pokkerisse investeeritud. Saab lebolt lisaraha grindida ja meeleolu ei sõltu pokkeritulemustest, sest põhilised eesmärgid on teises valdkonnas ja on olemas mingi progress ja sealt tulenev eneseteostus.
                              100% nõus, pokker ainsaks eesmärgiks püstitada pole kindlasti õige ning ideaalis võiks olla pokker muidugi hobi. Samas olen mõelnud, et kui oleks valida kindel palk mis oleks näiteks 2x suurem kui pokkeri income, aga töö miski mis ei huvita, siis valiks iga kell pokkeri, sest millegi enda jaoks ebahuvitava tegemine on long term kindlasti rohkem stressitekitav. Pokkeristress on kohati isegi meeldiv imo, samamoodi näiteks nagu mis iganes aladel tähtajad - suur tempo, magamata ööd jms, aga kui kõik lõpuks õigeks ajaks valmis saab, on ikka väga hea tunne just tänu sellele, et amet on südamelähedane.

                              Comment

                              • Karelkorm
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 856

                                #435
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                                ideaalis võiks olla pokker muidugi hobi
                                Vabandused only... 8-17 kontoris passimise võiks ideaalis olla kõigest hobi, kuniks end kokku võtad ja pokkerit biitima hakkad.
                                Last edited by Karelkorm; 01.09.13, 02:15.

                                Comment

                                Working...