Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***
Kiire küsimus tabletide omanikele.
Kas tabletidega saab näiteks piratebayst filme, sarju tõmmata ja edukalt vaadata ?
Kas muusikat saab playerisse/telefonisse laadida?
Kiire küsimus tabletide omanikele.
Kas tabletidega saab näiteks piratebayst filme, sarju tõmmata ja edukalt vaadata ?
Kas muusikat saab playerisse/telefonisse laadida?
Comment