Hetkel on foorumis 77 kasutajat. Neist 30 on registreerunud kasutajat ja 47 külastajat.
Kas need külalised on reaalsed külalised, kes lihtsalt igapäevaselt käivad, aga ei registreeru või need mingid foorumi botid?
Vaata nimekirja käsitsi. Palju on observijaid ja kümmekond on otsingumootorite spiderid, kes ehitavad cached. Lisaks osad võivad olla "fake" spammerid, kes üritavad teha kasutajat ja panevad kasutajale asukohaks veebilehekülje. Nii soovivad ehitada googles paremat ratingut. Seda seepärast, et Google loogika kohaselt on leht, mida viidatakse palju, tõenäoliselt väärtuslikuma sisuga ja seetõttu tõstetakse leheküljed, millel rohkem backlinke googles kõrgemale.
Kahjuks enam muidugi see backlink spamm ei tööta, sest google hammustab selle läbi. Vastupidi ratingu tõusmise asemel see langeb või hoopis saadakse üleüldse penalt - eemaldatakse google otsingust sootuks mingiks perioodiks või alatiseks. Selliseid tegelasi kustutan päevas 1-5 tükki.
Vaata nimekirja käsitsi. Palju on observijaid ja kümmekond on otsingumootorite spiderid, kes ehitavad cached. Lisaks osad võivad olla "fake" spammerid, kes üritavad teha kasutajat ja panevad kasutajale asukohaks veebilehekülje. Nii soovivad ehitada googles paremat ratingut. Seda seepärast, et Google loogika kohaselt on leht, mida viidatakse palju, tõenäoliselt väärtuslikuma sisuga ja seetõttu tõstetakse leheküljed, millel rohkem backlinke googles kõrgemale.
Kahjuks enam muidugi see backlink spamm ei tööta, sest google hammustab selle läbi. Vastupidi ratingu tõusmise asemel see langeb või hoopis saadakse üleüldse penalt - eemaldatakse google otsingust sootuks mingiks perioodiks või alatiseks. Selliseid tegelasi kustutan päevas 1-5 tükki.
Päris palju võib olla nn külastajaid, kes huviga loevad kõike, aga KUNAGI ei tee ühtegi posti...
Ma ei näe ühtegi põhjust, et peaks end sisse logima, kui ma aktiivselt pokkeriga ei tegele ja kui mul pole midagi tarka öelda.
Muidu jälgin suht tihedalt foorumit.
Ma ei näe ühtegi põhjust, et peaks end sisse logima, kui ma aktiivselt pokkeriga ei tegele ja kui mul pole midagi tarka öelda.
Muidu jälgin suht tihedalt foorumit.
hea feature on uued postitused, ei pea käsitsi läbi lappama teemasid ja saab kiirelt loetud asjad.
kui sisse logitud pole, siis seda kasutada ilmselt ei saa
Comment