*** AUGUSTI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #406
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    rude

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #407
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

      Algselt postitas Junken Vaata postitust
      Kui eelnevalt on post tehtud toonil "Ala, quitige pokker ja proovige muud, sest minul on tava-tööl vähem stressi". Siis ei tundu see enam nii obv.

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #408
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

        Hetkel on foorumis 77 kasutajat. Neist 30 on registreerunud kasutajat ja 47 külastajat.

        Kas need külalised on reaalsed külalised, kes lihtsalt igapäevaselt käivad, aga ei registreeru või need mingid foorumi botid?

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #409
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

          Päris palju võib olla nn külastajaid, kes huviga loevad kõike, aga KUNAGI ei tee ühtegi posti...

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #410
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            Päris palju võib olla nn külastajaid, kes huviga loevad kõike, aga KUNAGI ei tee ühtegi posti...
            Need on tulnukad, teadupärast nad ei julge väga registreerida ennast.

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #411
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Need on tulnukad, teadupärast nad ei julge väga registreerida ennast.
              Üks julges.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #412
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                Hetkel on foorumis 77 kasutajat. Neist 30 on registreerunud kasutajat ja 47 külastajat.

                Kas need külalised on reaalsed külalised, kes lihtsalt igapäevaselt käivad, aga ei registreeru või need mingid foorumi botid?
                Vaata nimekirja käsitsi. Palju on observijaid ja kümmekond on otsingumootorite spiderid, kes ehitavad cached. Lisaks osad võivad olla "fake" spammerid, kes üritavad teha kasutajat ja panevad kasutajale asukohaks veebilehekülje. Nii soovivad ehitada googles paremat ratingut. Seda seepärast, et Google loogika kohaselt on leht, mida viidatakse palju, tõenäoliselt väärtuslikuma sisuga ja seetõttu tõstetakse leheküljed, millel rohkem backlinke googles kõrgemale.

                Kahjuks enam muidugi see backlink spamm ei tööta, sest google hammustab selle läbi. Vastupidi ratingu tõusmise asemel see langeb või hoopis saadakse üleüldse penalt - eemaldatakse google otsingust sootuks mingiks perioodiks või alatiseks. Selliseid tegelasi kustutan päevas 1-5 tükki.

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #413
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas Kakahirmutis
                  Keegi oskaks seletada miks ma ühtegi late regi ei näe?!? isegi kui filtrid maha võtan
                  Ise küll näen late regesi, probleemiga kahjuks ei oska aidata.

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #414
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Vaata nimekirja käsitsi. Palju on observijaid ja kümmekond on otsingumootorite spiderid, kes ehitavad cached. Lisaks osad võivad olla "fake" spammerid, kes üritavad teha kasutajat ja panevad kasutajale asukohaks veebilehekülje. Nii soovivad ehitada googles paremat ratingut. Seda seepärast, et Google loogika kohaselt on leht, mida viidatakse palju, tõenäoliselt väärtuslikuma sisuga ja seetõttu tõstetakse leheküljed, millel rohkem backlinke googles kõrgemale.

                    Kahjuks enam muidugi see backlink spamm ei tööta, sest google hammustab selle läbi. Vastupidi ratingu tõusmise asemel see langeb või hoopis saadakse üleüldse penalt - eemaldatakse google otsingust sootuks mingiks perioodiks või alatiseks. Selliseid tegelasi kustutan päevas 1-5 tükki.
                    ty, väga hea vastus

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #415
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                      Ise küll näen late regesi, probleemiga kahjuks ei oska aidata.
                      sorry kustutasin posti ära :D sain korda :)

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #416
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        Päris palju võib olla nn külastajaid, kes huviga loevad kõike, aga KUNAGI ei tee ühtegi posti...
                        Külaline 09:28 Viewing Thread Ametlik Naiste kiitmisnurk(ebasobiv tööl vaatamiseks)

                        Comment

                        • Liquicity
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 454

                          #417
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          Päris palju võib olla nn külastajaid, kes huviga loevad kõike, aga KUNAGI ei tee ühtegi posti...
                          Ma ei näe ühtegi põhjust, et peaks end sisse logima, kui ma aktiivselt pokkeriga ei tegele ja kui mul pole midagi tarka öelda.
                          Muidu jälgin suht tihedalt foorumit.

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #418
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
                            Ma ei näe ühtegi põhjust, et peaks end sisse logima, kui ma aktiivselt pokkeriga ei tegele ja kui mul pole midagi tarka öelda.
                            Muidu jälgin suht tihedalt foorumit.
                            hea feature on uued postitused, ei pea käsitsi läbi lappama teemasid ja saab kiirelt loetud asjad.
                            kui sisse logitud pole, siis seda kasutada ilmselt ei saa

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #419
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                              täis peaga tulevad ikka head ideed. võtta rula ja sellega treppi minna hyppama. kerge mõra küünarnukis ja lonti 10p näppida ei saa :((

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #420
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                                ¤

                                Comment

                                Working...