*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #256
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    Starsis auto timebanki ei ole? lendasin täna aegajalt sitouti:(
    Statsi timepank reegel.

    Kui raha on pangas (kasvõi blind või ante) siis timepank hakkab automaatselt tööle. Kui raha ei ole pangas, siis pead clickima.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #257
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      nii need aabitsad mucki jooksidki CO pealt:(

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #258
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Kui vanale korterile plastikaknad ette panna, kas siis on soovituslik kohe mingid aknapaled vms ka ära teha seest või pohh, laseb meestel aknad koos aknalaudade jms mandiga ära teha ja käib küll?
        paneelikad plastakendega vajavad ka tavaliselt paremat ventilatsiooni ka
        yep.

        100% must be on normaalsete tuulutusavadega aken või siis klapid seina.
        muidu aknad "higised" ja varsti lae nurk hallitab.

        Comment

        • sven
          Jube Noob
          • Nov 2010
          • 127

          #259
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          See ka paris hea korguse kartjatele:

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #260
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            higistavad selle pealt, et venti ei ole. Vana puuakna raami ja lengi vahelt puhub niipalju sisse, et ongi nö ventilatsiooni eest. Alati saab jätta aken tuulutusasendisse aga siis on effekt selline, et "oioioioi kui palju külma tuleb sisse". Kui sa paned sinna korterisse uued puitaknad ette, siis higistavad need samamoodi.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #261
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              mu point oligi see, et uued materjalid on nii õhutihedad, et vana korter, mis funktsioneeris vana aknaga, vajab uue akna puhul lisa-õhutust.

              Comment

              • Aime
                Jube Noob
                • May 2013
                • 152

                #262
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                Algselt postitas sven Vaata postitust
                See ka paris hea korguse kartjatele:
                http://www.youtube.com/watch?v=2A_h2AjJaMw
                Päris karm ikka. Isegi arvutitaga hakkas pea ringi käima ja põlved võttis nõrgaks. :D

                Comment

                • MartinGarcia
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 517

                  #263
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Korralik aken, norm vent ja ei tasuks panna radiaatorite/elektriradikate ette laudu, kappe, voodeid. Viimane siis selleks, et ka väiksemgi õhk mis toas liiguks, käiks läbi radiaatori, et õhk liiguks ja seda soojendaks. Muidu tekibki nö hallitus.

                  Comment

                  • Konso
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 936

                    #264
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    ja vaata, et aknalaud ulatuks mitte rohkem kui poolde radiaatorisse.

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #265
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      Kus saab skuutreid laenutada Pärnus?
                      Mitte rent, kuna endal pole neid kuskile transportida, vaid kohapeal oleks soov sõita.
                      Vanasti sai nii, et sõidad Riia poole ja pärast paremale jäävat jalgpalliväljakut peaks silt näitama Paikuse ja Sindi poole. Siis sõidad edasi nii max kilt või 2 ja enne silda keerab jõe äärde. Seal mingi majake ja laenutasid erinevaid veesõidukeid + eelmisel suvel oli seal ka normal jeti rada tehtud poidega. Ettevõtet ei mäleta, aga leiad nii üles küll.



                      Statistikaamet ka mõnus. Saadavd aruande täitmiseks. Link ei tööta. Siis saadavad vastu pdf formaadis ja käsivad printida ja postiga saata neile, selle asemel, et oma ankeet veebikeskkonnas korda teha. Kokkuvõttes avasin Illustratoris ja täitsin joonistades ära, mis oli üsna kilplase töö.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #266
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        tänapäeval ei või skuutriga ilma lubadeta sõita, seega pole kindel, et laenutatakse.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #267
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          jrgn, palju hinnad olid, ei mäleta?

                          Rage - tohoh, pole seda küll kuulnud. Siis natuke jamasti :D Kindel, et nii on?

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #268
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                            jälle probleem ülesandega. majandusarvestus aineks. Ülesande esimese poole tulemuse sain kätte milleks on hinnahälve 286. aga teist poolt ei suuda kuidagi välja tuletada nüüd. Keegi targem aitaks siis jään teene võlgu. ülesanne on siin:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Said ise lahendatud või saatis keegi PM-iga lahenduse? Lausa huvitav oleks lahenduskäiku teada.

                            Comment

                            • MartinGarcia
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 517

                              #269
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                              jrgn, palju hinnad olid, ei mäleta?

                              Rage - tohoh, pole seda küll kuulnud. Siis natuke jamasti :D Kindel, et nii on?
                              Load peavad olema jah. Koolitus oli vist suht lühike, mõned tunnid, aga prize oli ka 100-200 kui mu mälu ei peta.

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #270
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                                jrgn, palju hinnad olid, ei mäleta?

                                Rage - tohoh, pole seda küll kuulnud. Siis natuke jamasti :D Kindel, et nii on?
                                Tõesti ei mäleta. Eelmisel suvel ujusime niisama mööda jõge, siis seal üks jetimees rallitas ja mingi tehnopark oli kalda peal, aga ei süvenenud.

                                Krooniajast ei mäleta üldse. Rage esiletoodud asjast ei teadnud midagi, seega ei oska rohkem nõu anda. Aga, kui viitsid sõita, siis käi ära ja vaata ise järgi. Üritan leida, kas veebileht on.


                                Edit: Leidsin mingist foourmist sellise kokkuvõtte:

                                Laenutust pärnus ei ole, kuid soovitaksin Reiu jõe ja Pärnu jõe ristumiskohas asuvat paadilaenutust, seal saab sõita weiki, veesuuska, banaani jne. igasuguseid vigureid. See asub, kui sõidad Pärnust välja Paikuse poole ja enne Reiu silda näitab viit paremale "Paadilaenutus". Veel on jõeääres Stingray extreemspordi klubi, kus omanikud sõidavad oma jettidega. Ametlikult seal küll ei laenutata.

                                Seega, võib-olla saad sealt muude tegevuste kõrval. Parem ise kohal ära käia.
                                Paned mööda riia maanted raudteejaamast mööda ja siis järgmine suurem ristmik vasakule. Võimatu mööda panna.
                                Last edited by jrgn hell; 11.06.13, 17:34.

                                Comment

                                Working...