*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #241
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    See on see chick kes 3D-s BJJ-d treenib ju (õnneks ma pole talt peksa pidanud saama ).

    Ta mingi korraldaja selles Skydives jah?

    Comment

    • rasmer
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1306

      #242
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      See on see chick kes 3D-s BJJ-d treenib ju (õnneks ma pole talt peksa pidanud saama ).

      Ta mingi korraldaja selles Skydives jah?
      Üks esilangevarjureid Eestis jah.

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #243
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        see läheb dumb questioni alla, trios on king of hearts kampaania ning ka leaderboard, mul 50k käe peale alla 20ne flushi, esikohal üle 1k flushi, kuidas seda arvestatakse või kus on iva?

        Comment

        • raidov
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2009
          • 436

          #244
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Iva on selles, et mängid kõiki suited hearte ja 20 tabled...

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #245
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            http://etv.err.ee/index.php?05446627&video=6529

            Oli endalgi soov kunagi aga peale selle Pealtnägija loo vaatamist no thx. Võib-olla tõesti olid seal mõningad halvad kokkusattumused. Siiski..
            Subjektiivne jutt. Kõik oli halvasti. Ei õpetatud, tuul oli tugev, vägisi visatakse välja, langevari keerles jne.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #246
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Mul oli kunagi Lauluväljakul laulukaare sees mingi kooliüritus, samal ajal oli väljas ekstreemspordi üritus, kus olid ka langevarjurid. Kuna linnas tohivad hüpata ainult väga tegijad minuarust, siis viis tükki neid umbes platsile maandus, kaks viidi kiirabiga ära ja ilusa hüppe tegi ainult üksainus. See oli suht jõhker vaatepilt, eluksajaks kadus mõte ära.
              Üks jäi õhus nagu seisma 6m kõrgusele, vari tuli küljepeale ja hüppaja täie laksuga vastu maad. Teine lendas täiega riidas olnud pinkidesse.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #247
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                mul hakkas keps värisema juba rasmeri video peale :(. Never ei saaks hakkama hüppega. Liiga palju kardan kõrgust

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #248
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Kus saab skuutreid laenutada Pärnus?
                  Mitte rent, kuna endal pole neid kuskile transportida, vaid kohapeal oleks soov sõita.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #249
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    hüppasin ise ka ca 4-5 aastat tagasi. 1h koolitust ja lennukist välja. ei ole midagi põdeda, esimesel hüppel läheb ise langevari lahti. kiiver lendas tho peast, aga fun oli. maandumine ka veits raske, a ei midagi kontimurdvat. ei kahetse. kardan kõrgust meeletult siiamaani.
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #250
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Algselt postitas raidov Vaata postitust
                      Iva on selles, et mängid kõiki suited hearte ja 20 tabled...
                      Vasta PM-le.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #251
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        Kui vanale korterile plastikaknad ette panna, kas siis on soovituslik kohe mingid aknapaled vms ka ära teha seest või pohh, laseb meestel aknad koos aknalaudade jms mandiga ära teha ja käib küll?

                        Comment

                        • jozik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2011
                          • 437

                          #252
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          kõrgese kartuse raviks http://www.teletorn.ee/et/servakond

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #253
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Kui vanale korterile plastikaknad ette panna, kas siis on soovituslik kohe mingid aknapaled vms ka ära teha seest või pohh, laseb meestel aknad koos aknalaudade jms mandiga ära teha ja käib küll?
                            kui sul korteris suurem remmont ka plaanis, siis lase ehitajatel teha. need kes aknapaigaldajad on, need panevad kipsi makroga kinni ja viskavad värvi märjale pahtlile peale tavaliselt. ei need viitsi mitu päeva jändamas käia.
                            aga mis korter sul on? vana paneelikas? siis plastik ok, aga kui kuskil soliidsemas majas, siis pane ikka puit.

                            Comment

                            • valustyng
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 450

                              #254
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              paneelikad plastakendega vajavad ka tavaliselt paremat ventilatsiooni ka

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #255
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Starsis auto timebanki ei ole? lendasin täna aegajalt sitouti:(

                                Comment

                                Working...