*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JohannesJ
    Grinder
    • Jun 2010
    • 684

    #286
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    ongi tuttnoi arvuti -.- Ise tehtud wifi emt pulgaga läbi ruuteri ja vana läpakaga ega sõbra läpakaga seda probleemi pole.
    E: müüa kukkus perseli ka
    Last edited by JohannesJ; 12.06.13, 12:36.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #287
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Mul kaabliga ei ole, aga WIFI-ga pidevalt. Ootaks ka ideid.
      +1. starman obv.

      Comment

      • Strawberry
        Varasemalt kasutaja "romeo"
        • Aug 2012
        • 1229

        #288
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
        Keegi oskab aidata, mis viga võib olla, kui läpakas ühendab ruuteriga ära ja kõik nagu korras. Aga kuskil 10 min pärast tuleb kollane kolmnurk ette ja nett kaob ära. Korra lahti ühendada ja uuesti ühendada on kõik jälle korras 10 minutiks. Teiste arvutitega seda probleemi pole.
        Läpakas 1 päev kasutuses olnud ja proovisin drivereid updateda aga kasu ei miskit.
        * Pane router parooli alla (et võõrad deviced ei connectiks sinu routeri külge)
        * Muuda WiFi kanalit (proovi "auto" asemel channel 1, 6 või 11).
        * Sunni router ühe kindla signaali peale (näiteks ainult Wireless N või ainult Wireless G)
        * Võrgukaardi Power Management settingutest märgi "Sleep: Never"
        * Läppari Power Management muuda "High Performance" vms aktiivse peale

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #289
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
          starman välja vahetada
          Mul ka viimased pool aastat starmaniga mingi jama pidevalt. Üks kord on nett koomas, teine kord ühendus katkeb. Tilt.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #290
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            Küsimus: Kui ma tahan vanarauda viia Soomes arvelt maha võetud auto, kas võetakse vastu?

            edit:/ ei ole minu nimel.

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #291
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Kas poleks mitte lihtsam helistada sinna ja küsida?

              Comment

              • ivar866
                Grinder
                • Oct 2012
                • 776

                #292
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Küsimus: Kui ma tahan vanarauda viia Soomes arvelt maha võetud auto, kas võetakse vastu?

                edit:/ ei ole minu nimel.
                Teenid vanarauaga lisaraha pokkerile või vastupidi?
                Last edited by ivar866; 12.06.13, 13:43.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #293
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                  Kas poleks mitte lihtsam helistada sinna ja küsida?
                  ei ole. midaiganes päriselus toimub, siis saab selle ju trükkida siia ja lõppu panna ka - :) :/ :))))))

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #294
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    njet problem starmaniga. Midagi ei katke kuskil.

                    Comment

                    • Skyline
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 510

                      #295
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                      Keegi oskab aidata, mis viga võib olla, kui läpakas ühendab ruuteriga ära ja kõik nagu korras. Aga kuskil 10 min pärast tuleb kollane kolmnurk ette ja nett kaob ära. Korra lahti ühendada ja uuesti ühendada on kõik jälle korras 10 minutiks. Teiste arvutitega seda probleemi pole.
                      Läpakas 1 päev kasutuses olnud ja proovisin drivereid updateda aga kasu ei miskit.
                      Kunagi oli Trendneti ruuter mis suri täpselt samamoodi maha iga X aja tagant(kukkusid kõik masinad mis võrgus), lõpuks vahetasin elioni Thomsoni vastu ning 0 problem.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #296
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                        Kunagi oli Trendneti ruuter mis suri täpselt samamoodi maha iga X aja tagant(kukkusid kõik masinad mis võrgus), lõpuks vahetasin elioni Thomsoni vastu ning 0 problem.
                        Olgu maal või olgu linnas emti netipulk on täies vinnas.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #297
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                          Teenid vanarauaga lisaraha pokkerile või vastupidi?
                          Ei kumbagi pidi. Teen lihtsalt -EV diile aegajalt ehk ostan enamvähem vanaraua hinnaga romusid maale, mida pilpaks sõita mööda põlde. Ühega oli paras nuss ehk kohtutäituri poolt arestitud(eelmise omaniku nimel) ja ükski vanaraua ärikas seda ei tahtnud.

                          Tuli seest tühjaks visata ja kere ära jupeldada relakaga. Enam sellist tööd ei viitsi ette võtta elusees. Sellepärast küsisin :P.

                          Aga nvm juba, kuna ei hakanud autot ära ostma. Umbes 35km oleks tulnud riskida vahelejäämisega ja jäi ost katki.

                          Comment

                          • kaval-ants
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 191

                            #298
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                            Load peavad olema jah. Koolitus oli vist suht lühike, mõned tunnid, aga prize oli ka 100-200 kui mu mälu ei peta.
                            Mina soovitaks jeti lubade asemel teha kohe väikelaeva kapteni paberid - akadeemilisi tunde on küll rohkem (30 vs. 80) ja maksab ka natuke rohkem.
                            Umbes sama, et milleks teha vōrri lube, kui saaks teha kohe täis mootorratta load.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #299
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              üsna loogiline küll, et mingi sääreväristajaga võid linnaliikluses ilma lubadeta peenestada nii et vähe ei ole, aga skuutri jaoks pead 30h koolitust läbima.

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #300
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Liiklemine merel ei ole naljaasi. Peab tundma meremärke ja liikluseeskirju täpselt samamoodi, kui tänavatelgi. Je merel on omadus mitte andestada tavaliselt, kui juhtub kas või tühine õnnetuski. Olles tihti paadiga kalavetel, siis olen igasuguseid idioote näinud jettida ja skuutrite seljas. Rolleri või jalgrattaga liiklejal linnaliikluses peaks minu meelest olema samamoodi nõutav koolituse läbimine.

                                Comment

                                Working...