*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #226
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    head F1 streami oskab keegi pakkuda ?

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #227
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
      "United Nations Interim Force in Lebanon". Olles selle konflikti kohta uurinud tean, et tegemist on jõududega mille eesmärgiks on võimalikult valutult ühelt režiimilt teisele minna, aga kindlasti on ka nendele jõududele mingi kindel nietus antud.
      Ongi ülemineku jõud/väed

      ÜRO Ülemineku Väed Liibanonis.

      Ma ei oska öelda kas mingi ametlik tõlge on sellele organisatsioonile antud Eesti keeles...

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #228
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        uus staar on tekkinud pargi regular Marianna pani diiliga kinni nii triobet live kui pafi

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #229
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Weed - Not even once

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #230
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            jälle probleem ülesandega. majandusarvestus aineks. Ülesande esimese poole tulemuse sain kätte milleks on hinnahälve 286. aga teist poolt ei suuda kuidagi välja tuletada nüüd. Keegi targem aitaks siis jään teene võlgu. ülesanne on siin:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #231
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Kellegil kogemusi langevarju hüppega? Tahaks see suvi kindlasti ära proovida, et kui keegi hüpanud siis võib kogemusi jagada. Või kui keegi teab, kust hea pakkumine leida, siis andke teada!

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #232
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                Kellegil kogemusi langevarju hüppega? Tahaks see suvi kindlasti ära proovida, et kui keegi hüpanud siis võib kogemusi jagada. Või kui keegi teab, kust hea pakkumine leida, siis andke teada!
                ERR-i tasuta veebikanal, mis näitab parimaid saateid, sarju, filme, dokfilme ning võimaldab mugavalt otse kuulata kõiki ERRi raadio ja teleprogramme.


                Oli endalgi soov kunagi aga peale selle Pealtnägija loo vaatamist no thx. Võib-olla tõesti olid seal mõningad halvad kokkusattumused. Siiski..

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #233
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Olen näinud, soov endiselt sama.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #234
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    http://etv.err.ee/index.php?05446627&video=6529

                    Oli endalgi soov kunagi aga peale selle Pealtnägija loo vaatamist no thx. Võib-olla tõesti olid seal mõningad halvad kokkusattumused. Siiski..
                    Cliffs? Ise plaanin ka see suvi teha...

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #235
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Puudulik koolitus, vanad varjud, eluks ajaks jäävad vigastused jne. Üldiselt pole korralikku järelvalvet asjale ja siis pakkujad lihtsalt ei täida kõiki nõudeid ja juhtub palju õnnetusi, millest avalikkus kunagi ei kuule.

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #236
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Weed - Not even once
                        Ma loodan su tulevaste laste vaimse tervise pärast, et see oli level.

                        Comment

                        • WeThePeople
                          Vana Tegija
                          • Mar 2010
                          • 1163

                          #237
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                          Kellegil kogemusi langevarju hüppega? Tahaks see suvi kindlasti ära proovida, et kui keegi hüpanud siis võib kogemusi jagada. Või kui keegi teab, kust hea pakkumine leida, siis andke teada!
                          qbjohnil on igasuguseid kogemusi hüpete vallas.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #238
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            endal ka plaan see kuu või järgmine kuu hüpata. ise ostsin siit selle "hüppe". koolitus + hüpe on 70€.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #239
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                              Puudulik koolitus, vanad varjud, eluks ajaks jäävad vigastused jne. Üldiselt pole korralikku järelvalvet asjale ja siis pakkujad lihtsalt ei täida kõiki nõudeid ja juhtub palju õnnetusi, millest avalikkus kunagi ei kuule.
                              Aga pakkujaid on ju erinevaid, kindlasti leiab Eestis korralikke pakkujaid?

                              Jube odav värk tundub, Macaus benji oli mingi €200-300 :D
                              Last edited by Codecci; 10.06.13, 23:23.

                              Comment

                              • rasmer
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1306

                                #240
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Mina tegin Eesti Langevarjuklubis hüppe (http://skydive.ee/). Nemad on korraliku mulje jätnud alati ja imo on selles valdkonnas esirinnas Eestis. Ilmselt seetõttu pole ka kõige odavam. Juhitav vari peaks olema ohutum kui kuppelvari, aga ekstreemsport on ta alati. Igal juhul jäin koolituse ja hüppega rahule. Võtsin IAD koolituse, kus esimene hüpe 1,5km pealt, seal pikka vabalangemist ei saa, aga lennukist välja hüppamise adreka laksu saab igal juhul kätte. Minu hüpe (teine mats):

                                Comment

                                Working...