*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #271
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    jrgn, palju hinnad olid, ei mäleta?

    Rage - tohoh, pole seda küll kuulnud. Siis natuke jamasti :D Kindel, et nii on?
    Nii on tõesti. Vaata määrust Jeti ohutu kasutamise ja jetijuhi ettevalmistamise nõuded ning jetijuhi tunnistuse vorm

    § 2. Jeti kasutamise üldnõuded

    (4) Jeti kasutamisel peab juhil kaasas olema jetijuhi tunnistus ja jeti registreerimise tunnistus.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #272
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      Ilmselt lähen käin jah, 24.06 on minek Pärnusse ja vaatab, kuna tagasi.
      Sai viisakas suvemajake ka üüritud :)

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #273
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Algselt postitas inward Vaata postitust
        Nii on tõesti. Vaata määrust Jeti ohutu kasutamise ja jetijuhi ettevalmistamise nõuded ning jetijuhi tunnistuse vorm

        § 2. Jeti kasutamise üldnõuded

        (4) Jeti kasutamisel peab juhil kaasas olema jetijuhi tunnistus ja jeti registreerimise tunnistus.
        Siis natuke halvasti. Millal see seadus vastu võeti vms? Varasemalt ka palju sõitnud, aga ei mäleta, et keegi miskit luba küsinud oleks.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #274
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Said ise lahendatud või saatis keegi PM-iga lahenduse? Lausa huvitav oleks lahenduskäiku teada.
          kõigepealt arvutasin kasutatud materjalikoguse kilogrammi hinna 6888/8200=0,84€/kg. Järgmisena lahutan saadud tulemusest normatiiv kilogrammihinna 0,84-0,8=0,04. Nüüd korrutan selle kasutatud materjalikogusega. 7150*0,04=286. Seega see peaks olema hinnahälve. Teist poolt pole veel suutnud välja mõelda.

          Comment

          • sadakrooni
            FPP Pro
            • Jan 2009
            • 254

            #275
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            Oskab keegi umbes arvata millal see 100B välja läheb? Millalgi homme õhta/öösel?

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #276
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Algselt postitas sadakrooni Vaata postitust
              Oskab keegi umbes arvata millal see 100B välja läheb? Millalgi homme õhta/öösel?
              Pakun, et ülehomme hommiku poole.. või varahommiku.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #277
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                kui pokker viskab kopa ette:
                With all the problems in the world, there should be at least a few where you can get paid to find solutions. Lo and behold, there are some problems that
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #278
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  nr 1 on epic :)

                  Comment

                  • JohannesJ
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 684

                    #279
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    Keegi oskab aidata, mis viga võib olla, kui läpakas ühendab ruuteriga ära ja kõik nagu korras. Aga kuskil 10 min pärast tuleb kollane kolmnurk ette ja nett kaob ära. Korra lahti ühendada ja uuesti ühendada on kõik jälle korras 10 minutiks. Teiste arvutitega seda probleemi pole.
                    Läpakas 1 päev kasutuses olnud ja proovisin drivereid updateda aga kasu ei miskit.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #280
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                      Keegi oskab aidata, mis viga võib olla, kui läpakas ühendab ruuteriga ära ja kõik nagu korras. Aga kuskil 10 min pärast tuleb kollane kolmnurk ette ja nett kaob ära. Korra lahti ühendada ja uuesti ühendada on kõik jälle korras 10 minutiks. Teiste arvutitega seda probleemi pole.
                      Läpakas 1 päev kasutuses olnud ja proovisin drivereid updateda aga kasu ei miskit.
                      Mul kaabliga ei ole, aga WIFI-ga pidevalt. Ootaks ka ideid.

                      Comment

                      • JohannesJ
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 684

                        #281
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        njahh eile tuli übertilt, kui hyyberi turka ees oli ja total nuts riveril vastase shove peale foldi läks :D
                        Huvitav miks wifi nii jamab :S

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #282
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Uus arvuti osta?

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #283
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            starman välja vahetada

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #284
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              PokkeriProdest IT-spetside TOP 3 nõuannet arvutihädade korral:

                              1) Uuenda driverid
                              2) Format-C
                              3) Osta uus arvuti

                              Comment

                              • TaistoJ
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 787

                                #285
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Kui uut arvutit osta ei jõua, siis anyway vales foorumis. Siin kõik rikaste vanemate lapsed ju.

                                Comment

                                Working...