Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #1201
    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Kindlasti mine menti ja kirjuta avaldus, noorena tundub selline tappasaamine ja andmine loomulik elu käik, aga tegelikult võib seesama käeluumurd sul eluaeg probleeme tekitada. Need andjad peaks kah vähemalt tingimisi saama, on meil teistel ohutum ringi liikuda. Meil ei ole mingi Sitsiilia 1910, kus politseid ei segata asjasse. Tsiviilhagiga saaks kindlasti raha, lambist pakuks 2500€? Ei tea seda teemat hästi.

    Comment

    • Jeebus
      määäääää
      • Jun 2012
      • 1409

      #1202
      Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

      Algselt postitas Remokk Vaata postitust
      Räägi sellest peksu loost läheamlt, millest alguse sai jne. Ei tahaks küll uskuda, et niisama peksa said,
      juhul kui olid selle ära teeninud on küll väga vale kuskile menti joosta ja mingeid rahasid nõuda.
      k, bear with me, trükin vasaku käega, ei viitsi romaani kirj.
      tonicu suitsuruumis oli see tüüp mingi 40-aastase "karmi ilmega" tüübiga, nad hakkasid kohe huiama, väga kiirelt ütles see tüüp, et lähme õue, ma vastasin, et lähme.
      läksime siis kahekesi õue, ma ütlesin, et pane siis mulle molli, keerasin oma põse ette. midagi ei juhtunud läksime sisse tagasi, ta läks taha, ma ostsin endale eest baarist joogi, tiksusin mingi 15min seal leti ääres, siis hakati sulgema, läksin tonicust välja vasakule mingi 50m ja laks olin pikali, lihtsalt laksiti jalgadega, ei suutnud püsti tõusta.

      Comment

      • supernova66666
        Grinder
        • Nov 2012
        • 732

        #1203
        Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

        Pättide vastu võid ju tsiviilhagi esitada, aga võimalus, et nad maksavad midagi on 5% ehk

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #1204
          Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

          Lol, tonicus pole tõesti raske peksa saada.

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #1205
            Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

            obv kui ise enne ei löönud ja video tõestus olemas ja jorsid teada, saad nõuda kahjutasu luumurru eest + kui tööl ei saa käia või jääb miski tegemata tänu sellele veel pappi. lisaks võib vabalt sellistel troppidel varasemalt midagi all olla ja lükatakse aastakeseks istuma vms.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1206
              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

              Algselt postitas Remokk Vaata postitust
              Räägi sellest peksu loost läheamlt, millest alguse sai jne. Ei tahaks küll uskuda, et niisama peksa said, juhul kui olid selle ära teeninud on küll väga vale kuskile menti joosta ja mingeid rahasid nõuda.
              Maaslamaja pikaajaliseks jalgadega peksmiseks on mul küll võimatu mingit sobivat põhjust välja mõelda. Lisaks muidugi see kambaga ette hoiatamata lendstardist peale lendamine.

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #1207
                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                Tonicus käibki valdavalt kriminaalne seltskond. Endalegi seal tahetud nuga anda ,pmst mitte millegi eest.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #1208
                  Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                  Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                  k, bear with me, trükin vasaku käega, ei viitsi romaani kirj.
                  tonicu suitsuruumis oli see tüüp mingi 40-aastase "karmi ilmega" tüübiga, nad hakkasid kohe huiama, väga kiirelt ütles see tüüp, et lähme õue, ma vastasin, et lähme.
                  läksime siis kahekesi õue, ma ütlesin, et pane siis mulle molli, keerasin oma põse ette. midagi ei juhtunud läksime sisse tagasi, ta läks taha, ma ostsin endale eest baarist joogi, tiksusin mingi 15min seal leti ääres, siis hakati sulgema, läksin tonicust välja vasakule mingi 50m ja laks olin pikali, lihtsalt laksiti jalgadega, ei suutnud püsti tõusta.
                  Päris haige juhtum. Kindlasti esita politseisse avaldus, et need debiilikud ikka teenitud karistuse saaksid. Raskete kehavigastuste tekitamine pole naljaasi. Järgmine kord võivad nad kellegi surnuks peksta niimoodi.*
                  Mõttetu targutamine, aga täis peaga juba seal esimeses faasis üritaks ALATI konflikti ennetada. Täiesti mõttetu on mingite neandertaalidega edasi jaurata. Omast kogemusest tean, paar korda olen isegi korralikult täis peaga kolki saanud.
                  Last edited by inward; 24.12.12, 14:43.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #1209
                    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                    40-50 korda jalaga näkku ja peale seda suudad veel foorumis jutelda, tundub ebareaalne täiesti.

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #1210
                      Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                      oli ju jutt et 20-40 korda(algul 6 korda) ja et käed olid ees ja mõned tulid läbi

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #1211
                        Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        40-50 korda jalaga näkku ja peale seda suudad veel foorumis jutelda, tundub ebareaalne täiesti.


                        Jep, nüüdseks on see number juba kasvanud, arstid andsid ka oma osa. 40-50 korda juba sai jalaga järjest näkku.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #1212
                          Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                          Provotseerisid ka ju ise, poleks seda teinud oleks kuklapekiga piirdutud prolly. Mida jorris peaga kappidelt sa siis eeldasid, et patsutavad õlale ja kõik legit? lol

                          Comment

                          • Mr_Kenny
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1357

                            #1213
                            Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                            Peab ikka taseri sebima endale :D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1214
                              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                              Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                              k, bear with me, trükin vasaku käega, ei viitsi romaani kirj.
                              tonicu suitsuruumis oli see tüüp mingi 40-aastase "karmi ilmega" tüübiga, nad hakkasid kohe huiama, väga kiirelt ütles see tüüp, et lähme õue, ma vastasin, et lähme.
                              läksime siis kahekesi õue, ma ütlesin, et pane siis mulle molli, keerasin oma põse ette. midagi ei juhtunud läksime sisse tagasi, ta läks taha, ma ostsin endale eest baarist joogi, tiksusin mingi 15min seal leti ääres, siis hakati sulgema, läksin tonicust välja vasakule mingi 50m ja laks olin pikali, lihtsalt laksiti jalgadega, ei suutnud püsti tõusta.
                              Sellise suhtumisega tappa saamine ei ole üllatav. Eriti, kui suskida herilasepesas kaikaga.

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #1215
                                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Sellise suhtumisega tappa saamine ei ole üllatav. Eriti, kui suskida herilasepesas kaikaga.
                                This.
                                Nüüd kui kogu lugu teada on, võib kindlalt öelda, et tegemist on sinu enda süüga, sest selline tulemus on suhteliselt vältimatu kui mingite kantpeadega paukuma hakata. Kui teine osapool ise agiteerib, on minu arvates on sellises olukorras täiesti okei "pussy" olla ja mitte provokatsioonidele alluda. Vahepeal tasub tervis eneseväärikusest siiski ette asetada. Tulevikus oled loodetavasti targem.

                                Comment

                                Working...