Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale
Kindlasti mine menti ja kirjuta avaldus, noorena tundub selline tappasaamine ja andmine loomulik elu käik, aga tegelikult võib seesama käeluumurd sul eluaeg probleeme tekitada. Need andjad peaks kah vähemalt tingimisi saama, on meil teistel ohutum ringi liikuda. Meil ei ole mingi Sitsiilia 1910, kus politseid ei segata asjasse. Tsiviilhagiga saaks kindlasti raha, lambist pakuks 2500€? Ei tea seda teemat hästi.
Kindlasti mine menti ja kirjuta avaldus, noorena tundub selline tappasaamine ja andmine loomulik elu käik, aga tegelikult võib seesama käeluumurd sul eluaeg probleeme tekitada. Need andjad peaks kah vähemalt tingimisi saama, on meil teistel ohutum ringi liikuda. Meil ei ole mingi Sitsiilia 1910, kus politseid ei segata asjasse. Tsiviilhagiga saaks kindlasti raha, lambist pakuks 2500€? Ei tea seda teemat hästi.
Comment