Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #616
    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tele 2 super, max pulgad, kesklinnas. Sul lennujaam blokib ära äkki, seal suurem terrorihirm.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #617
      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

      krt mul pulkadega kõik ok, aga mobiil-id ei funka ja infotelefon maas vms. anomaalia

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #618
        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

        Kellelgi mingeid vanu kineskooptelekaid, monitore, arvuteid jms pole üle mis teid aegade jooksul tilti on ajanud? Tuleks homme väike tildiravi teha ja veidi tehnikat ilutulestikuga õhku lasta...

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #619
          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          kepi paksu v kõhna vahet ei ole. aga kui sa kepid eesti v vene naist siis saad aru et vahe on.
          lol so true

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #620
            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Kellelgi mingeid vanu kineskooptelekaid, monitore, arvuteid jms pole üle mis teid aegade jooksul tilti on ajanud? Tuleks homme väike tildiravi teha ja veidi tehnikat ilutulestikuga õhku lasta...
            heh, graafikuid plz?

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #621
              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

              Ei ole midagi häda, see kuu keskmiselt $1K/päev kasumit visanud

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #622
                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                kepi paksu v kõhna vahet ei ole. aga kui sa kepid eesti v vene naist siis saad aru et vahe on.
                depends ju. tuleb milfid sebida, kes teavad mis teevad ja tunnevad oma keha, samas mingi aeg üks äsja 18 saanud oli nagu sexgodness, samas praegu üks milf ka jumala mõnus if uk now what i mean, pidi aint ära mienma kahjuks, aga homme lubasin, et keedan talle piparmünditeed, täna tegin talle asfaldi ja kruusasegu, aga jäi vist rahule, seega no problem guys. :)


                http://www.youtube.com/watch?v=t-yCg-0-baE elu on uuuuuuuuuuuuaaaaaa...samas täieganaljakas, vaatasin yks päev blondiinid veinimõisas, mõnusad guccy & versace beibed, kes veini ei saa juua, sest ple ühtegi meest kes valaks, aga peakokk ikka nõus valama, seega kõik on harazo.
                Last edited by BuildUp; 15.12.12, 02:49.

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #623
                  Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                  Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                  depends ju. tuleb milfid sebida, kes teavad mis teevad ja tunnevad oma keha, samas mingi aeg üks äsja 18 saanud oli nagu sexgodness, samas praegu üks milf ka jumala mõnus if uk now what i mean, pidi aint ära mienma kahjuks, aga homme lubasin, et keedan talle piparmünditeed, täna tegin talle asfaldi ja kruusasegu, aga jäi vist rahule, seega no problem guys. :)


                  http://www.youtube.com/watch?v=t-yCg-0-baE elu on uuuuuuuuuuuuaaaaaa...samas täieganaljakas, vaatasin yks päev blondiinid veinimõisas, mõnusad guccy & versace beibed, kes veini ei saa juua, sest ple ühtegi meest kes valaks, aga peakokk ikka nõus valama, seega kõik on harazo.
                  rofl, you silvery fuck

                  gl

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #624
                    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                    Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                    rofl, you silvery fuck

                    gl
                    btw kandiaate vaja, kes vabalt võtavad. Keegi peab deliverima, kui nõutakse. Kalamajas. Vabad hinged, aga mehi pole,.

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #625
                      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                      yes, we need somebody to fuck

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #626
                        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                        27 dead :(

                        Comment

                        • Pokutaja
                          Julm Donk
                          • Feb 2012
                          • 84

                          #627
                          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                          Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                          .
                          Kuule selle käimisega on nii, et vahel on 5x nädalas ja siis samas vahepeal 3 nädalat ei käi kordagi. Kunagi varem sai suht regulaarselt ikka lastud aga nüüd kahjuks asi kuidagi kaootiliseks läinud. Päris kõvasti annab tunda ka - 3nädalat ei mängi, siis lased 3 päeva järjest, tunnetus hakkab tagasi tulema ja siis jälle paus ning kõik hakkab otsast.

                          Highest brake on sutsu üle 40, tahaks ikka lähiajal selle half century kätte saada. Saaks pihku kihistada natukene ja rõõmu tunda.

                          Mmm nende saalikiidega saab täitsa edukalt imo kõiksugu spinni lasta, endalgi highest brake saali omaga tehtud... Eks oma kii annab kindlasti kõvasti juurde, just stabiilsuse osas, aga muidu on mõlema variandiga kõik tehtav.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #628
                            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            kepi paksu v kõhna vahet ei ole. aga kui sa kepid eesti v vene naist siis saad aru et vahe on.
                            true story.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #629
                              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                              Peab ka +1 ära panema siis kui panemiseks läks juba .

                              Comment

                              • jasssass
                                Vana Tegija
                                • Sep 2010
                                • 1200

                                #630
                                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                                Algselt postitas Pokutaja Vaata postitust
                                Highest brake on sutsu üle 40, tahaks ikka lähiajal selle half century kätte saada. Saaks pihku kihistada natukene ja rõõmu tunda.

                                Mmm nende saalikiidega saab täitsa edukalt imo kõiksugu spinni lasta, endalgi highest brake saali omaga tehtud... Eks oma kii annab kindlasti kõvasti juurde, just stabiilsuse osas, aga muidu on mõlema variandiga kõik tehtav.
                                Endal parim brake üle 30, täpselt ei mäleta enam aga kindlasti alla 40. Stabiilsusega on samamoodi probleeme kui jääb pikem paus sisse siis kohe annab tunda kõvasti.

                                Spinnimist oleks vaja tõsiselt õppida kellegi pealt. Backspinn, mis on üks lemmikuid failib pidevalt ja sidespinni kasutades kannatab löögi täpsus nii tugevalt, et ei saa elementaarseid palle sisse :(

                                A noh mäng on aus ja huvitav :) Muidugi Baribalis hakkavad laua katted ära kuluma, auke ja prahti suht täis. Eriti ei viitsita tegeleda sellega vist, lastakse viimase vindini ära :D

                                Comment

                                Working...