Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!
peo kohana on kraal suht nuts koht, hea muusika ja normaalne rahvas, aga kui sa tahad sealt naisi rebida siis läheb jamaks kätte. enam vähem sellised, et 5 tundi tuleb enne tarvitamist vannis leotada ja vikati võiks ka anda - muidu ei pääse jalge vahele hästi ligi.
peo kohana on kraal suht nuts koht, hea muusika ja normaalne rahvas, aga kui sa tahad sealt naisi rebida siis läheb jamaks kätte. enam vähem sellised, et 5 tundi tuleb enne tarvitamist vannis leotada ja vikati võiks ka anda - muidu ei pääse jalge vahele hästi ligi.

Comment