Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hakkameimema
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2011
    • 349

    #1366
    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    ikka toimib

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #1367
      Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

      Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
      Nii lihtsalt need asjad ei käi, ise pead ikka veits vaeva ka nägema. Mõne jõulumeeleolus naabrimehe äkki leiad või järgmiseks korraks teed endale pangakontosid juurde. Õpeta nagu oma last.
      ole hea lõika endale kirvega veeni. siim.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #1368
        Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

        head downswingi kõigile. ma jooma

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #1369
          Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

          Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
          huvitav, miks on alati enamusel millelegi taolisele sama vastus : "mina poleks küll nii käitunud, idioot oled ikka, peksa ikka ei saaks"
          keegi vaevalt mõtles selle üle, mida ta oleks vastanud, kui suitsuruumis liigub koheselt juurde agressiivne nolk, üteldes paar solvavat sõna ning "lähme praegu kohe välja" ... oleks vastanud "ei aitäh" : ) kuidas siis oleks kõik edasi arenenud (ma ütlen, et lahti poleks tast saanud) ???
          oleks siis kõik siinsed tagantjärele targad sekundiga püsti tõusnud ning viimasest lahtiolevast baarist lahkunud?
          miks sa sellises sitaurkas üldse käid?

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #1370
            Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            ole hea lõika endale kirvega veeni. siim.
            Tore, et sain abiks olla.

            Comment

            • Konso
              Grinder
              • Nov 2009
              • 936

              #1371
              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

              Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
              k, bear with me, trükin vasaku käega, ei viitsi romaani kirj.
              tonicu suitsuruumis oli see tüüp mingi 40-aastase "karmi ilmega" tüübiga, nad hakkasid kohe huiama, väga kiirelt ütles see tüüp, et lähme õue, ma vastasin, et lähme.
              läksime siis kahekesi õue, ma ütlesin, et pane siis mulle molli, keerasin oma põse ette. midagi ei juhtunud läksime sisse tagasi, ta läks taha, ma ostsin endale eest baarist joogi, tiksusin mingi 15min seal leti ääres, siis hakati sulgema, läksin tonicust välja vasakule mingi 50m ja laks olin pikali, lihtsalt laksiti jalgadega, ei suutnud püsti tõusta.
              Tegemist on kuriteo, mitte väärteoga. Sellest jutust eeldan, et karistuse saavad sellid ainult sellisel juhul kui ise uurijale üles tunnistavad asja. Politseisse mine ikkagi, siis ei jää sul hiljem südametunnistus piinama.

              Comment

              • Jeebus
                määäääää
                • Jun 2012
                • 1409

                #1372
                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                miks sa sellises sitaurkas üldse käid?
                ma ei käigi tavaliselt joomas, ei teagi ühtegi kohta, seepärast ei oska reageerida ka taolistele situatsioonidele
                kuna ise kedagi ei löö, siis tundus see liin tagavat mulle mu ego ning koha
                sattus aga selline psühho

                nüüd sain teada, et käitusin valesti ja olin peksu ära teeninud : (

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #1373
                  Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                  Ära teeninud. Ei.
                  Ise ka valesti käitunud. Jah.

                  Järgmine kord, kui keegi tuleb provotseerima, siis ütle, et sul pole temaga mingit probleemi. See pole kõige adekvaatsem käitumine, kui sa mõnele ennast täis tõmmanud lambale pakud ise võimalust ennast lüüa. Üldjuhul ajab see lamba veel rohkem pöördesse.

                  Tulevikus, kui tahad üksi ja joogisena linna lällama minna, siis küsi kasvõi foorumist nõu.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #1374
                    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                    ära ei olnud teeninud, aga midagi imestada ka ei tasu.
                    Endal olnud selline olukord, kus Tartus haridusministeeriumi pargis (no seal, kus mökus ja kivis olles kusemas käiakse) tulid 2 venelast ossi suitsu küsima. Väga suured ei olnud, aga äkilised küll. Soovitasin statoili minna, sealt saab. Küsiti, et kas ülbitsen, ütlesin, et oleneb kuidas te ise seda tõlgendate. Järgnes see, et insta pauk kirja ja konkreetselt kaks nädalat silma lahti ei saanud ning käisin loengutes endal luugid kinni.
                    Süüdi muidugi nemad, aga oleks suitsu andnud oleks patsu löönud ja paar nalja ka visanud ning kõik häpid. Aga eks see ossidega rahumeelselt asjade lahendamine on üsna peen kunst biitida.

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #1375
                      Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                      Järgmine kord annad ?

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #1376
                        Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                        järgmine kord löön esimesena (nagu targemad eelnevates postides õpetanud).

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #1377
                          Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          No kuda sa sellist lööd?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          ei löögi.

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #1378
                            Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                            Palun seletage keegi mulle ära kuidas see baar või klubi pankrotti pole läind kui pooled pekstakse vigaseks turvade poolt ?:D.

                            See video on nii haige ,et ajab muigama.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #1379
                              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                              ju klientuur sama mentaliteediga. Aa imo selles videos ülihästi näha tiblade käitumislaad. Mitte üks kord neist ei olnud n.ö. mees mehele ning kõik esimesed löögid olid täiesti ootamatult. Ei ole raske tühja koha pealt kõrval seisev ning kolmanda isikuga räägiv vend nokki lüüa ja siis jalgadega kahekesi taguma hakata.

                              Comment

                              • Loksutaja
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jun 2010
                                • 448

                                #1380
                                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                                videot ei vaata aga pakun, et nagu venemaal kombeks siis 99% ootamatult ja seljatagant LIKE A PRO !!!

                                Comment

                                Working...