Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus
Suured tänud jagamast!
amfetamiinibaasil ongi paljud adhd ravimid, seega sinu tundumus ei ole üldse imelik :)
Ja räägi ka kindlasti edaspidi, kui on huvi. Arvatavasti põnev lugeda nii meile kui hea sulle endale.
Suured tänud jagamast!
amfetamiinibaasil ongi paljud adhd ravimid, seega sinu tundumus ei ole üldse imelik :)
Ja räägi ka kindlasti edaspidi, kui on huvi. Arvatavasti põnev lugeda nii meile kui hea sulle endale.

Comment