Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus
Kuidas see sinu arust välja nägema peaks? Ausõna peale lubatakse sul kasvatada, sest sa ju tõesti ei müü kellelegi? Või pannakse sulle 24/365 saba taha, kes kontrollib, et sa kellelegi ei müüks ja nii kaua on kõik okei? Su ülimalt ajuvabade sõnavõttude taustal on üsna lihtne kanepit maha teha, sinna oli suunatud see "maine säästmine", mida eile mainisin. Sa võisid juba enne esimest kõssi olla tugevalt metsa poole, aga seda on paraku üsna võimatu tõestada.
Algselt postitas Vandalar
Vaata postitust

Comment