Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #496
    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Suht pikk lugu, aga näitab kuidas mõne inimese isiklik hatemine võib kodaniku elu totaalselt p--se keerata http://www.420magazine.com/forums/in...americans.html

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #497
      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #498
        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #499
          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

          vb kuskil olnud juba, aga kanepiuudiseid saare pealt

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #500
            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

            Wake up people.
            Last edited by Vandalar; 27.01.13, 17:41.

            Comment

            • ebast
              Jube Noob
              • Apr 2012
              • 104

              #501
              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

              Ma olin vist ainus nö mitte uskilik.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #502
                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                Ma vaatan, et sa hoiad sellel teemal siin eriti hoolsalt silma peal :D
                Anyway, tegelikult tahtsin selle lingi panna siia http://www.420magazine.com/forums/in...eway-drug.html

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #503
                  Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                  Comment

                  • supernova66666
                    Grinder
                    • Nov 2012
                    • 732

                    #504
                    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                    Normaalne tõmmake ennast antsust ja muust üle ja tulge foorumi kurtma kui sitt on elu

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #505
                      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                      ÜRO 1961. aasta uimasti­konventsiooni aluseks olnud ideoloogia vaagub hinge, globaalne narko­sõja­masin poetab polte ning avalik arvamus liigub aina kiiremini paradigmamurrangu poole, kirjutab Mart Kalvet.


                      Vandalar, sa pole üksi.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #506
                        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                        Üks huvitav video, huvitavad seisukohad ning seal mainitud hingeline vabadus, on ka üks aspekte, millega ma nõustun 100%. Kui inimese hingelist vabadust piiratakse, siis me ei ole tegelikult vabad.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • JaanusX
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2010
                          • 392

                          #507
                          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                          et siis nii....

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #508
                            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                            Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
                            et siis nii....

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            ei viitsi tööd ennast lugeda, kuid artikli põhjal suht sitt valim mille põhjal sellist järeldust teha nagu artikli pealkiri. Besides, kindlasti ei ole ühegi sellise teadustöö tulemuste osas kasutatud sellist sõnavalikut ja mõtet nagu artikli pealkirjas.

                            "Uuringu käigus analüüsiti enam kui 130 000 ameeriklaselt kogutud andmeid"
                            ning
                            "Uurimisalustest 22 000 olid tarvitanud vähemalt kord elus psühhedeelseid aineid."
                            Ilmselgelt üksikutel tarbimiskordadel ei teki 99,999% inimestel erilisi tagajärgi peale järgmise hommiku kassi(v.a. muidugi juhul kui nad laksu all olles ennast supermaniks peavad).

                            Varasemad uuringud, mille käigus on tõendamist leidnud psühhedeelsete ainete kahjulik mõju vaimsele tervisele, on põhinenud väikesele arvule juba varem vaimuhaigusi põdenud patsiente käsitlevatele juhtumitele, jättes täielikult kõrvale suure osa inimestest, kellel ei tekkinud ühtegi negatiivset kõrvalmõju, väitis Krebs.
                            Ehk siis ei lükatud ümber mitte midagi, vaid saadi teada, et 130 000 inimese suurusest valimist, kellest 22 000 olid vähemalt korra trippinud, ei tekkinud pöördumatuid tagajärgi nt pidevate hallutsinatsioonide näol.

                            Seega ei ole antud teadustöös (artikli põhjal) mitte midagi revolutsioonilist, vaid leidis kinnitust varasemalt teada olnud tõde.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #509
                              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                              Truth bomb. Ettevaatlik tuleb sellegipoolest olla sellega.
                              Samal ajal Ameerikas...

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #510
                                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                                LSD puhul tasub vaimsele tervisele avalduva kahjutuse/kahjulikkuse määramisel võtta arvesse ka seda, kuidas sa ise seda nö "perceive"-d. Selle all pean silmas asjaolu kas sa tead, et oled LSD'd võtnud või mitte. Viimase variandi puhul on halb trip üsna kerge tulema (eriti kui kunagi varem tarvitanud pole) ja see võib mentaalse tervise üsna korralikult ära rikkuda.
                                Lugemist taolise projekti kohta kus inimestele anti ilma nende endi teadmata LSD'd: http://en.wikipedia.org/wiki/Project_MKUltra

                                Comment

                                Working...