Re: *** Oktoobri offtopic ***
?? juhi viga, et ei oska loomadega arvestada.
nagu BuildUp ütles, ei pea sõitma 90km/h kui märk seda lubab.
Lisaks veel, et loomaga on jah nii tegelikult, et võib puhtalt panna juhi peale kuna tegelikult oleks saanud ära hoida. Oleneb jällegi omaniku suhtumisest, kui on mõistev inimene, siis maksab ilmselt ise kinni. Mina isiklikult, näiteks kui ma olen ise võtnud ja tõesti keegi peaks mu autoga sõitma, siis ei küsiks selle asja eest raha. Ise ma kunagi nii mälus nkn ei ole, et ma aru ei saa mis juhtub ja kui ma näeksin, et tõesti ( isegi 50nega sõites võib juhtuda) ei olnud võimalik ära hoida, siis ma kelleltki mingit raha obv ei hakkaks küsima. Muidugi ma ei paluks kellelgi sellisel sõita ka, kes sõita ei oska.
Algselt postitas vapsik
Vaata postitust
nagu BuildUp ütles, ei pea sõitma 90km/h kui märk seda lubab.
Lisaks veel, et loomaga on jah nii tegelikult, et võib puhtalt panna juhi peale kuna tegelikult oleks saanud ära hoida. Oleneb jällegi omaniku suhtumisest, kui on mõistev inimene, siis maksab ilmselt ise kinni. Mina isiklikult, näiteks kui ma olen ise võtnud ja tõesti keegi peaks mu autoga sõitma, siis ei küsiks selle asja eest raha. Ise ma kunagi nii mälus nkn ei ole, et ma aru ei saa mis juhtub ja kui ma näeksin, et tõesti ( isegi 50nega sõites võib juhtuda) ei olnud võimalik ära hoida, siis ma kelleltki mingit raha obv ei hakkaks küsima. Muidugi ma ei paluks kellelgi sellisel sõita ka, kes sõita ei oska.
Comment