*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #226
    Re: *** Oktoobri offtopic ***



    On küll lingis kirjas, aga Ivey wins £7.3m in 2 days and casino refuses to pay out for reasons unknown.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #227
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Kes rooli istub vastutab ülejäänud seltskonna ellu jäämise eest, vastutab ka auto korras hoidmise eest jms.. kui tunneb, et vastutus liiga suur, siis lihtsalt ei istu rooli ja kõik..

      kui juhtub õnnetus vms, kus juht on kõike õigesti teinud, aga ikkagi riverdab kitse radiaatorisse vms.. siis imho oleks kokkuleppel kahjud kahasse kanda OK. Kui aga ise a la sõidab teelt välja ebaõige kiiruse tõttu või tagurdab kuskile kivisse või posti.. siis imho tema vastutab.

      sul oli A8?

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #228
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        Codeccil oli A6 minu teada.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #229
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          see peaks ikka eri juut olema, sõber on raskes seisus haiglas ja hakkaks auto kinnimaksmist nõudma

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #230
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
            see peaks ikka eri juut olema, sõber on raskes seisus haiglas ja hakkaks auto kinnimaksmist nõudma
            nomaitea.. annan sõbrale heas usus auto ja too sõidab selle oma idiootsuses või lolluses või hoolimatuses laiaks... neelan siis rahulikult alla?`ju ma juut olen.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #231
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              Õnneks tal on A6 ja sõitis mulle 15 min. tgsi vastu, kõik korras.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #232
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                Just mentioning, täna FC Pokkeriprode hooaja viimane mäng. Sportland Arenal, 14:00. Võtame võidu ära!!!

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #233
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  lol.
                  heas tehnilises korras, ülevaatus, kindlustus Mazda 626, üks pool mõlke julmalt täis aga 100 euriga xD.
                  Aasta diil.

                  Põllurallikaks ideaalne -> emex -> raha tagasi

                  Comment

                  • BentleyMulsanne
                    Bännitud
                    • May 2012
                    • 499

                    #234
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    Kes rooli istub vastutab ülejäänud seltskonna ellu jäämise eest, vastutab ka auto korras hoidmise eest jms.. kui tunneb, et vastutus liiga suur, siis lihtsalt ei istu rooli ja kõik..

                    kui juhtub õnnetus vms, kus juht on kõike õigesti teinud, aga ikkagi riverdab kitse radiaatorisse vms.. siis imho oleks kokkuleppel kahjud kahasse kanda OK. Kui aga ise a la sõidab teelt välja ebaõige kiiruse tõttu või tagurdab kuskile kivisse või posti.. siis imho tema vastutab.
                    Ka autoomanik peaks tõsist tutakat saama seltskonna käest, et määras pulti teatud kalduvustega inimese. Autoomanik on see, kes annab enda ja KAASREISIJATE elu kellegi teise kätte.
                    Last edited by BentleyMulsanne; 07.10.12, 22:58.

                    Comment

                    • BentleyMulsanne
                      Bännitud
                      • May 2012
                      • 499

                      #235
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      point on selles, et kui enda elust ei hooli, palun väga luba rooli iga suvaline (kaine) isik aga kui nüüd tegelane lisaks sinule kaasliiklejad or/+ kaasreisijad vigaseks sõidab, siis oled ise rohkemgi süüdi. See, et kellegil on kehtiv juhtimisõigus ja avariivaba sõidu history, ei tähenda, et sellele inimesele kohe tasub usaldada enda ja teiste elud (antud küsimuses). Kui sa ei tunne inimest piisavalt, tema tegelikku hetke emotsionaalset seisundit hinnata ei oska, ära pane teda pulti.

                      E: Ma ei tea mis mehed siin teised on aga ma valin väga hoolega, kelle lasen pulti, eriti samal ajal, kui ise mõnusat und plaanin sõiduajal lasta.
                      Last edited by BentleyMulsanne; 07.10.12, 23:02.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #236
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        Algselt postitas Junken Vaata postitust
                        ootame fakte selle väite kohta...
                        Kusjuures huvipärast googeldasin ja ühtegi konkreetset vastust ei leidnud (tulede kohta oli vastakaid arvamusi) ning tundub, et nad tõesti teevad seda randomilt.

                        Putukatega, seda võrrelda ei saa - nagu tegi TARMONATOR. Tema loogika järgi peaks õhtul, kui sul põlevad tuled maatoas, tulema koos sääskedega tuppa põdrad, rebased jne :)

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #237
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          Algselt postitas Junken Vaata postitust
                          ootame fakte selle väite kohta...
                          Imo tegelikult loomad põgenevad selle valgusallika eest, kuid reeglina eelistavad nad seda teha valguse suunas ehk laks on vältimatu, kui autojuht ei suuda oma kiirust looma kiirusest väiksemaks saada.

                          E: Mul on üks laks jänesega olnud ja siis oli küll täpselt niimoodi ning ma ei suutnud õigel ajal pidama saada.
                          Last edited by Potsataja; 07.10.12, 12:23.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #238
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            mul oli ükskod jänesega nii, et pimedas ilmus tulede valgele vaatevälja teeäärest ning kukkus liduma. Mitusada meetrit ilma et valguse käest ära oleks keeranud. Pidin ise hoopis teeotsast minema keerama.

                            Comment

                            • mäger
                              Räme Fish
                              • May 2012
                              • 24

                              #239
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              Mul jooksis karupoeg niimoodi tee peal, pidin hoo täitsa maha võtma. Mõtlesin samal ajal, et kusagilt hüppab varsti karuema ka välja :D

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #240
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                Toodad sitta, situatsioone on erinevaid.

                                Comment

                                Working...