*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #241
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    lol.
    heas tehnilises korras, ülevaatus, kindlustus Mazda 626, üks pool mõlke julmalt täis aga 100 euriga xD.
    Aasta diil.

    Põllurallikaks ideaalne -> emex -> raha tagasi
    Mu 2 suksut siis nüüd :D


    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #242
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Wut.

      Comment

      • TaistoJ
        Grinder
        • Aug 2010
        • 787

        #243
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        Seda offtopicut viimasel ajal lugedes tekib tunne, et kas pokkerimängijate IQ on ikka üle keskmise? Või siis need, kes siin postitavad, ei ole niiöelda "pokkerimängijad"?
        Tõsine facepalm viimase 2-5 lehekülje teksti peale.

        BSD: Leidsid sa ka lolli, kes vähem kui vanaraua hinna eest auto ära andis. :) well spent 100€ heh :D

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by TaistoJ; 07.10.12, 16:22.

        Comment

        • BentleyMulsanne
          Bännitud
          • May 2012
          • 499

          #244
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Vot see on mõlkis, sinu uus suksu sobib kindlasti pokkeriseriffile naistes käimiseks anda

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #245
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Vot see on mõlkis, sinu uus suksu sobib kindlasti pokkeriseriffile naistes käimiseks anda
            Tõsi tõsiii

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #246
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              Algselt postitas Provoker Vaata postitust
              mul oli ükskod jänesega nii, et pimedas ilmus tulede valgele vaatevälja teeäärest ning kukkus liduma. Mitusada meetrit ilma et valguse käest ära oleks keeranud. Pidin ise hoopis teeotsast minema keerama.
              Jänestega on see standard, pole näinud et mõni teine loom nii jooksma hakkaks tulede suunas :D

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #247
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                see sellepärast, et jänesel silmad külgede peal, kitsed käituvad samamoodi

                Comment

                • pokkerisheriff
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 824

                  #248
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  kui jänes auto tuledevihku jooksma satub, siis on inimlik tegu kiirus maha võtta ja lähitulede peale üle minna ning lasta tal teelt minema joosta. mitte jooksutada teda kilomeetrite kaupa kuni otsad annab.

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #249
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    kus kohast neid kasutaja postitusi blokkida sai?

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #250
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                      Seda offtopicut viimasel ajal lugedes tekib tunne, et kas pokkerimängijate IQ on ikka üle keskmise? Või siis need, kes siin postitavad, ei ole niiöelda "pokkerimängijad"?
                      Tõsine facepalm viimase 2-5 lehekülje teksti peale.

                      BSD: Leidsid sa ka lolli, kes vähem kui vanaraua hinna eest auto ära andis. :) well spent 100€ heh :D

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      bentleym..... tuleks permabännida. sheriff pakub mõnikord vähemalt meelelahutust, BM ajab täielikku sitta kogu aeg.

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #251
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        Messi lõi ilusa värava

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #252
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          Messi 2, Ronaldo 2. Haige. Maailma parimad mängijad, ja maailma parimad klubid omavahel.

                          Comment

                          • pokkerisheriff
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 824

                            #253
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            el clasico?
                            Last edited by pokkerisheriff; 07.10.12, 21:47. Põhjus: lisatud "?", muidu oli nagu BM kiitmine, aga tegelikult oli mõeldud küsimusena,et kas Barca ja Real mängivad. (jah, mängisid)

                            Comment

                            • BentleyMulsanne
                              Bännitud
                              • May 2012
                              • 499

                              #254
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              Panen omapoolse very light vastupr.v.k..s..n. esimese ettejuhtuva googli leiuga http://www.medicaldaily.com/articles...cteristics.htm
                              http://www.psychologytoday.com/blog/...on-and-the-lab Kes soovib järab, kes mitte
                              Last edited by BentleyMulsanne; 07.10.12, 22:48.

                              Comment

                              • LuuK
                                Vana Tegija
                                • Dec 2008
                                • 1138

                                #255
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                                kus kohast neid kasutaja postitusi blokkida sai?
                                http://foorum.pokkeriprod.com/profil...=ignore&u=4253

                                seda mõtled?

                                Comment

                                Working...