*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #346
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    Algselt postitas Junken Vaata postitust
    minu jaoks on hästi tasustatud töö selline koht, kus ma saan endale laenuga maja osta, auto liisida/osta ja elada niimoodi ära et ma ei pea enda pangakontot vaatama ja nii et raha jääb veel natuke ülegi peale kõike seda.
    Kui sa nüüd hästi õpid ja tubliks piloodiks saad, siis võid vabalt omale 200K maja ja 50k auto osta laenu/liisinguga ning ka pangakontot vaatamata jääb raha veel natuke ülegi peale kõike seda.

    Typo pööbli elu.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #347
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      ma isiklikult ei arva, et jurist saab head raha, enamik juurahariduse lõpetanutest ei saa kõrgepalgalisi tipp-advokaate või notareid.. lisaks läbi suruda ennast advokaatide ühendusse jms asjale on nagu krdi debiilikute persepugemise mäng.. mul ex oli jurist.. aastaid sai notari juures vms kohtades juristi-abina töötades suht närust palka, stressi ja nussi oli palju, seda enam, et üldjuhul sotsiaalse haridusega inimesed ei oska inimesi ega firmasid juhtida, täiesti teistsugune arusaam on asjadest.. see tekitab ka pidevalt probleeme... mul tuttavaid juriste küll, kes töötavad kas notaribüroos või kuskil advokaadibüroos või linnavalitsuses jne.. ei näe küll, et keegi neist saaks väga ballat elu elada ja ikka on kuu lõpus neil näpus krediitkaart või üldse tühjad pihud..

      endiselt arvan, minge IT'sse, oluliselt stressivabam töö, pidevalt midagi uut ja palgad on üle keskmise või lausa mitmekordsed keskmised..
      Siin tulemegi tagasi selle juurde, mida Pahvak küsis. Kuidas seda hästi tasustatud piiri määratleda ? Sa räägid väga ballast, ma päris sellises suurusjärgus ei mõtle. Ja ma usun küll, et kahte bakat lõpetades + magister juurde ning tööturul mõne aasta pärast kannatlikult, aga usinalt töötades saad hästi teenida küll.

      Comment

      • Junken
        Lendur Sass
        • Sep 2011
        • 1039

        #348
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
        Ei tundu küll väga ahvatlev elu.
        ega ma ei mõtlegi mingi väikest maja ja sierrat omale osta. Ikka veits paremad asjad, ja kui sealt jääb raha veel normaalselt üle siis minu arust ei saa küll elul väga viga olla.

        Alati ei pea omale villad vahemere äärde ostma ja 7 Lambot garaazi

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #349
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Kui sa nüüd hästi õpid ja tubliks piloodiks saad, siis võid vabalt omale 200K maja ja 50k auto osta laenu/liisinguga ning ka pangakontot vaatamata jääb raha veel natuke ülegi peale kõike seda.

          Typo pööbli elu.
          Typo = typing mistake, mitte tüüpiline.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #350
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            Ty, aga kuidas siis tüüpiline netislängis lühemalt kirjutada?

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #351
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              standard

              Comment

              • Kosmonaut
                Grinder
                • Feb 2010
                • 584

                #352
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                wat ?
                Ma mõtlen siin seda, et IT jaoks on vaja keskmisest paremat matemaatikaoskust ja loogikat. Väga paljud inimesed ei taha/ei suuda sellisel tasemel seda harrastada. Võibolla tõesti ütelda, et puudub loogika on natuke liialdatud.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #353
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  Aga millisena te kujutate oma elu siis 10a pärast?

                  Comment

                  • Carl
                    FPP Pro
                    • Jul 2010
                    • 213

                    #354
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                    Juura koha pealt olen kuulnud, et ainult bakaga saadetakse enamustes kohtades pikalt ja saadki mingi abina ainult tööd. Juurakad ise ka on ütelnud, et ega nad midagi erilist ei oska baka lõpuks.

                    Rage: IT on hea küll, aga väga paljudel inimestel puudub loogiline mõtlemine; kui kasvõi küsida inimestelt, kas neile koolis matemaatika meeldis, saab aru sellest.

                    Ja eks tasustamine on ka sõltuv (peaks olema) sellest, palju endasse on investeeritud: müüjaks saab juba peale põhikooli lõppu; Arst peab veel gümnaasiumi lõpetama ja seejärel 6 aastat arstiõpet ning seejärel 3-5 aastat residentuuri. Ehk siis kui oled investeerinud enda aega kutse omandamisse 12-14 aastat enam, peaks palgavahe juba iseenesestmõistetav olema.
                    Mulle ei meeldinud mate, sooviks diagnoosi nüt.

                    Ei saa aru kust on see lahterdamiskomme tulnud, et inimesed, keda mate ei koti ei suuda loogiliselt mõelda.
                    Mõttetu matemaatika-troppide eneseupitamine. In my humble opinion.
                    Last edited by Carl; 09.10.12, 12:39.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #355
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Aga millisena te kujutate oma elu siis 10a pärast?
                      Sõltub sellest, et kas peale surma on elu vms. eksisteerimisvorm.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #356
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        Algselt postitas Carl Vaata postitust
                        Mulle ei meeldinud mate, sooviks diagnoosi nüt.

                        Ei saa aru kust on see komme tulnud, et inimesesed, keda mate ei koti ei suuda loogiliselt mõelda.
                        Mõttetu matemaatika-troppide enseupitamine. In my humble opinion.
                        täpselt
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • JaanusX
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2010
                          • 392

                          #357
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          http://www.redbullstratos.com/live/

                          watch this

                          ...ei ole mingi viiruse link, vaid Felix Baumgartner hakkab 40min pärast väikest õhulendu tegema.

                          38km kõrguselt

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #358
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            Kuidas saab matemaatika üldse kellegile meeldida?

                            Comment

                            • totaldonk
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 914

                              #359
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Kuidas saab matemaatika üldse kellegile meeldida?
                              Vot ära mai seleta, kuidas saab. Aga vot meeldib :D

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #360
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                no võibolal jah liiga lihtsustatud, et kellele mata ei meeldinud, sel loogilist mõtlemist ei ole, aga ütleme nii, et kerge vestlsue käigus mis puudutab ka üldmatemaatika käsitlemist on juba võimalik paralleele tuua kus on aru saada kui reaalainete so loogilise mõtlemisega inimene on.

                                Comment

                                Working...