*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #166
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    Imo juht peaks maksma ikka kui ise süüdi. Ise teab oma riske kui kainekaks tuleb, päris nii freerollida ka ei saa lasta teisel. Hea sõber maksab ise kinni oma crashi ja vabandab ette ja taha.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #167
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Mul oli kunagi selline case, et kaine rool lasi purjus kaaslase rooli sellel ajal, kui mina magasin. Tulemuseks oli kaks laksu ja auto läks mahakandmisele. Teisel juhul olin obv üleval aga tagantjärgi mõeldes oleks kaine rool pidanud ka vastutama. Laksutaja maksis õnneks auto 95% ulatuses kinni.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #168
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Teoreetiline küsimus: kui võtad kellegi kaineks rooliks ja tal õnnestub su autoga crashida, kes maksab?
        Üheselt ei saa võtta ju. Oleneb stsenaariumist ja mis täpselt juhtus.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #169
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Teoreetiline küsimus: kui võtad kellegi kaineks rooliks ja tal õnnestub su autoga crashida, kes maksab?
          Algselt postitas virukunn Vaata postitust
          Imo juht peaks maksma ikka kui ise süüdi. Ise teab oma riske kui kainekaks tuleb, päris nii freerollida ka ei saa lasta teisel. Hea sõber maksab ise kinni oma crashi ja vabandab ette ja taha.
          Seriously??

          Isegi mitte natukene ei nõustu sellega.

          Auto omanik peaks maksma AINEC. Tema on see, kes peaks arvestama pre-joomist riske, mis kaasnevad sinu kaineks rooliks olemisega, mitte rool ise, kes teeb drunkardile teene.

          Kui juht ise lolli mängib roolis võib teise jutu peale mõelda.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #170
            Re: *** Oktoobri offtopic ***



            imre blogib taustal.

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #171
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              Seriously??

              Isegi mitte natukene ei nõustu sellega.

              Auto omanik peaks maksma AINEC. Tema on see, kes peaks arvestama pre-joomist riske, mis kaasnevad sinu kaineks rooliks olemisega, mitte rool ise, kes teeb drunkardile teene.

              Kui juht ise lolli mängib roolis võib teise jutu peale mõelda.
              Antud juhul ongi see keiss ju. Kuskile kogemata sisse tagurdamine on ilmselgelt juba juhi oskamatus ja maksab ise oma jama. Kui mingi standard laks, siis maksab kindlustus.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #172
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                Wow Rain nagu teine inimene. Kuud eemal on ilmselt hästi mõjunud.

                Algselt postitas Junken Vaata postitust
                Antud juhul ongi see keiss ju. Kuskile kogemata sisse tagurdamine on ilmselgelt juba juhi oskamatus ja maksab ise oma jama. Kui mingi standard laks, siis maksab kindlustus.
                okei.

                Comment

                • Remokk
                  Jube Noob
                  • Nov 2011
                  • 171

                  #173
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  Olen ka seda meelt, et kui tõesti tegu õnnetusjuhtumiga maksab/vastutab omanik ise. Juhul kui juht paneb paneb roolis lollli, eirab su märkusi ja paneb laksu, maksab täiega.
                  Oli endalgi talve lõpus olukord, kui kaine rool tiba enne kodu suutis lauges kurvis auto üle kontrolli kaotada ja tabasime külg ees lumevalli ja tegime paar spinni. Õnneks jäime teele ja autogi jäi üsna terveks(kahju mingi 200). Juht ei kihutanud ja käitus roolis normaalselt. Ei hakanud talt raha ka nõudma, kuigi algul kaalusin mõtet, et teeks kahju pooleks vms.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #174
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    Wow Rain nagu teine inimene. Kuud eemal on ilmselt hästi mõjunud.

                    mis eemal?

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #175
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      Solid FTP müts.

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #176
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        Algselt postitas Junken Vaata postitust
                        Antud juhul ongi see keiss ju. Kuskile kogemata sisse tagurdamine on ilmselgelt juba juhi oskamatus ja maksab ise oma jama. Kui mingi standard laks, siis maksab kindlustus.
                        Siis oled ise loll, kui palud sellisel juhil kaineks rooliks tulla, kes isegi tagurda ei oska. Common sense eeldab, et kui palud inimese enda auto rooli, siis see inimene peaks ka oskama auto juhtimisega toime tulla. Vastasel juhul saad ainult ennast süüdistada, kui mõne suvalise jorsi paned rooli, sest kindlasti on vaja jooma hakata.

                        Comment

                        • mikk2468
                          Vana Tegija
                          • Nov 2009
                          • 1039

                          #177
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          Selle kõige tuli üks naljakas lugu meelde. Kunagi Viljandis üks tont klassivend ning ta sõbrad sõitsid autoga, tema ise roolis ja ajasid kitse alla. Autojuht oli selline juut, et küsis kõikidelt kes autos olid raha parandamiseks. Sai vist isegi mõnelt.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #178
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                            mis eemal?
                            Ma ise arvasin, et oli rehabis vms tbh.

                            Samas see lamp minu spekulatsioon lihtsal ja ei pruugi isegi midagi sarnast olla.

                            Comment

                            • Matu
                              FPP Pro
                              • Aug 2009
                              • 284

                              #179
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              hahaha
                              aga mis moodi siis k2ituksite kui loom tee peale jookseb, pole pm kellegi syy ju
                              kui ma peaks s6itma kainet mida ma tavaliselt teha ei viitsi umbes et aitan sõbrad hädast välja ja mingi loom jookseb autole ette
                              siis ma hui tahaks midagi plekkima hakata

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #180
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                üheselt ei saa lahendust olla kuna kui kainekas on lihtsalt koba siis peaks tema juba rooli istudes teadma mida ta teeb. Parem ärgu ronigu siis üldse rooli. Teine asi on mingi lambikas õnnetus mille puhul on tõesti olemas ju kindlustus. Kolmandast küljest tehakse purjus sõpradele ju teene ja mõnikord ikka juhtub asju mis ei tohiks juhtuda. Kui mul roolis olles midagi juhtuks, ilma teadliku enda süüta siis ma saadaks need sõbrad pikalt perse kes mul raha hakkaks nõudma.

                                Comment

                                Working...