*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qjet
    Grinder
    • Apr 2009
    • 806

    #706
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Lõpetaks SS HU mängimise.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #707
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      Algselt postitas qjet Vaata postitust
      Lõpetaks SS HU mängimise.
      Lõpetaks ka hea meelega aga pole rolli hetkel piisavalt, pärast 8K kätt tundus ju kõik nagu lill ja lootsin juba 100bb laudu hakata võtma kuniks...
      Pole motti, et 6 maxi Nl10-et ka lasta, ei teagi mida teha, HU sõltuvus liiga suur.

      Comment

      • kala luu
        Julm Donk
        • Feb 2011
        • 27

        #708
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        Minu graafik http://www.upload.ee/files/2600789/graph_aug.jpg.html , olen 100% veendunud, et mängin väga valesti, hankisin täna endale poker tracker 3e. kuigi ei oska sellega muud suurt midagi teha, suutsin vähemalt selle tabeli endale välja printida mis käib siis turniiride kohta (nii MTT kui SNG ), kuigi põhiliselt mängin 6-max super-turbo 1$ SNG'sid , kui saaksin MTT'd välja filtreerida oleks vist väga hea, aga mängin SNG'sid suht samaoodi kui MTT'sid, ainult jupp maad agressiivsemad on need superturbod.

        Graafikust ehk saab samas mingisuguse pildi ette - mis on totaalselt valesti? SD joon on tugevalt miinuses, ehk siis callin AI liiga kergekäeliselt, lootes vastas bluffi näha? või surun hoopis ise totaalse kräpiga ja call'takse ära ning ongi tsaubljau?

        Kui kellelgi on ideid kuidas paremaid graafikuid või statistikat manada ette, siis ooten ette- ja tahapanekuid! :)

        Comment

        • Mrt1989
          Grinder
          • Mar 2010
          • 999

          #709
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          1000 kätt pole mingi sample , tule küsi uuesti kui vähemalt üle 30k käsi. Tundub jah ,et agrotsed liiga palju ilma kõva kätt omamata ja callid liiga kergelt riveril.

          Comment

          • kala luu
            Julm Donk
            • Feb 2011
            • 27

            #710
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            sample peaks tegelt olema circa 13k kätt, ei tea miks ainult 1000 kätt siin kajastab, samas usun, et ka sellest saab uduse pildi, vähemalt ma ise saan aru, et need samad 2 punkti ongi peamised murekohad, proovin neid muuta ja vaadata siis ~2k käe pärast uuesti, hetkel üritan esimest korda elus volüümi anda ( olen algusest peale OO kasutaja, kuid siiani vaid igavuse peletamiseks donganud, hetkel varbaluu murru ja kipsiga sinisel lehel istudes otsustasin aga asja tõsisemalt kätte võtta )

            Mis BR peaks olema 6max HT-SNG mängimiseks vajalik? 100BI reegel kehtib ka siinkohal? st. et kui ma mängin 1$ SNG'd siis 100$ on optimaalne? kuna peaks liikuma alla? kui palju mõjutab variatsiooni super-turbo vs turbo vs tavaline ?

            EDIT: sample suuruse põhjus teada - siiani olen mänginud teis(t)es arvuti(te)s, nüüd kus mängin isiklikust arvutist salvestub info siia. samas varem toksisin niisama, ehk siis see sample peaks kajastama ka reaalset mängupilti.
            Last edited by kala luu; 16.08.12, 15:38.

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #711
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              Zoom NL2 FR PokerStars.

              Suurema osa ajast olen mänginud järgmiste stattidega:

              Details

              Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


              Player Statistics

              Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


              Positions

              Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


              Graafik

              Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


              Peale suurema osa selle teema postide läbilugemist tegin järgmised tähelepanekud enda mängus:

              1)SB-lt liiga palju limpi.
              2)Button ja CO liiga tight.
              3)3Bet % liiga väike.
              4)CBettisin madalaid paare väga valedel boardidel.
              5)Tihti tegin CBeti ja siis andsin turnil alla, andes võimaluse vastasele mind potist välja bluffida.

              Viimased 4k kätt mängitud järgmises stiilis:

              Details

              Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


              Player Statistics

              Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


              Positions

              Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


              Graafik

              Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


              Igasugune abi oodatud, suur soov juba NL5 edasi liikuda. Hetkel BR 75$, millal oleks õige aeg NL5 liikuda? Olen teinud 2 n.ö väikest shotti kuid mõlemil korral põrunud.

              Edit: Tilt management on ka kurvas seisus, juba see, et pilte ei saanud siia lisada ajas harja punaseks.
              Last edited by Dnbftw; 20.08.12, 19:20.

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #712
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                spoilerid ei toimi !

                Comment

                • mylolo
                  Julm Donk
                  • Sep 2010
                  • 79

                  #713
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  Tere!

                  Vaja väikest abi. Mänguks Zoom NL 5 ja NL 10.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  [/IMG]
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Kas on mingeid suuri vigu, mis on nende statside pealt välja näha.
                  Last edited by mylolo; 25.10.12, 11:26.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #714
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    positsoon selgeks + ole agrom
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #715
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      Minu tagasihoidlik arvamus on, et võta bb pealt vähe rahulikumaks ja tightimaks, kuna sealt sul enamus $$ välja jookseb.

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #716
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        Tegu siis 6maxiga nagu ma aru saan. Nit oled. Positsioonist ei tea sa ka midagi, statsid kõik pea samasse auku. Varasta rohkem, 3beti/squeeze rohkem, coldcalli vähem, eriti blindidelt. Agressiivsust juurde.

                        Comment

                        • Rahakivi
                          Räme Fish
                          • Mar 2012
                          • 4

                          #717
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          Tervist !
                          Olen pokkeriga tegelenud natukene üle aasta ning viimane aeg FRi tõsisemalt käsile võtnud. Mängin Pokerstarsis ning limiitideks nl5-nl16. Hetkel peamiselt nl10 kuna roll 350 kanti. Kasutajanimeks on teemant321. Eelnevalt sai mängitud ka ongame networkis, kus nl4st sai nl30esse jõutud kuid ühe suurema cashoudi tõttu alustasin uuesti nl10st. Juhtun mängima üldiselt ajavahemikus 22-07 nädala sees, vahel harva ka nv. Ülikooli kaugõppe tõttu hetkel korralikult vaba aega, mida pokkerisse suunata. Motivatsioon ning soov areneda on mängu vastu püsinud igapäevaselt ning huvi on asi tõsisemalt käsile võtta ja õppida ning mängida igakuiselt 100 000 kätt või rohkem.
                          Tunnen, et mängus on mõned suured leakid ning igasugune nõu on teretulnud ! :) Ise arvan, et kohati on cbet liialt suur ning mängin 3betitud potte halvasti. Samuti võibolla kohati kipun nutflush drawsid üle mängima ning muid tõmbeid multiway pottides. Siin ka statsid .








                          Lisaks, kui keegi on huvitatud läbi skype või mikogo ühissesse tegema või arutama erinevaid käsi läbi olen kohe kindlasti huvitatud ning soovi korral võiksite saata PMi. NL25te jõudes oleksin kindlasti huvitatud ka mõnelt coachilt tundide võtmises :)
                          Last edited by Rahakivi; 14.11.12, 06:08.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #718
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            pole küll ammu FR-i mänginud, aga no BB-l su statsid 6/4 ja kaotad üle 50bb/100-le.
                            Positsioonist võiksid ka kuidagi rohkem võita.
                            Muidu ilus agro stiil tundub olevat. Ilmselt on su põhi leak tableselection

                            Comment

                            • cpkr
                              Jube Noob
                              • Nov 2012
                              • 195

                              #719
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              Tere,
                              Mul kah positsioonide koha pealt küsimus ,et muidu tundub winrate ja kõik korras aga kaotan enda arust SBlt palju või on see normaalne
                              Last edited by cpkr; 14.11.12, 13:34.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #720
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                lüpsa edasi

                                Comment

                                Working...