*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #721
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Sample väike obv aga mingi pildi tahaks ette saada, et äkki peaks juba midagi muutma, natuke imelik 9K BE joosta kui vahetan laudu korralikult ja mängin enamus käsi fishide vastu bumhuntida. Keskmiselt on 5 lauda.

    9K kätt siis nl16, Esimesed 5k kätt harjusin sisse ja oli lihtsalt külm jooks.



    graph

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Ehk keegi poetab mõne tarkusetera.

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #722
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Sample väike obv aga mingi pildi tahaks ette saada, et äkki peaks juba midagi muutma, natuke imelik 9K BE joosta kui vahetan laudu korralikult ja mängin enamus käsi fishide vastu bumhuntida. Keskmiselt on 5 lauda.

      9K kätt siis nl16, Esimesed 5k kätt harjusin sisse ja oli lihtsalt külm jooks.



      graph

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      Ehk keegi poetab mõne tarkusetera.
      Agressioni statid tunduvad madalavõitu.
      BB ja SB on ka rohkem miinuses kui peaksid olema.

      SB-lt on sul suurem VPIP kui BTN-lt ? wat ?

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #723
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        SB on küll leak.
        Lisaks liiga loose ka oled. Selles mõttes, et kui sa oma arust lag oled, siis selline VPIP PFR saavutatakse ka ohra 3betiga, mitte lihtsalt järgi callimisega.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #724
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          Tänud. SB kõrge VPIP tuleb sellest, et ei taha fishide vastu marginaalseid suited käsi maha panna ja sealt tõmban kohe siis tightimaks, kuna 3bettida pole neid ka mõtet, sest lihtsalt ei foldita.

          On midagi mida veel vaadata?

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #725
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Tänud. SB kõrge VPIP tuleb sellest, et ei taha fishide vastu marginaalseid suited käsi maha panna ja sealt tõmban kohe siis tightimaks, kuna 3bettida pole neid ka mõtet, sest lihtsalt ei foldita.

            On midagi mida veel vaadata?
            Kui villain mitte midagi ei foldi, siis sa peaksid hakkama Ax ja Kx hande rohkem väärtustama ja 67s jms small garbaget vähem väärtustama.

            Comment

            • p0l1
              Grinder
              • Jan 2011
              • 581

              #726
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              Mikrolimiitides ei pea SB pealt viimast võtma. Võta tightimaks jep

              Comment

              • pocketparty
                Räme Fish
                • Feb 2013
                • 5

                #727
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                Mängin micro limiite, mis on numbriliselt mu mängu pekki keeranud, kuid toimib. Proovisin NL10-s õnne ja hävisin. Mängisin halvasti ja tundsin, et minust sõidetakse üle.
                Millises suunas peaks oma statte arendama, et NL10-s lootust oleks. Hetkel on 3bet ja 4bet mul NL2 tasemel ,mis vähendab variatsiooni, seetõttu ka graafikul suuremad swingid puuduvad. Samuti olen ehk liiga passiivne?
                Tänud nõuannete eest.




                https://

                Comment

                • nullpokker
                  Räme Fish
                  • Jul 2010
                  • 3

                  #728
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  Ma ei ole kindlasti pädev kedagi õpetama, aga üldine graafik näeb Sul ju ülihea välja! Kas on põhjust teha kaalukaid järeldusi 640 käe põhjal? Hävisid ju ainult 2 BI võrra, kusjuures pool sellest kahjumist tuli ühe käega. Kui bankroll lubab, siis mina üritaksin uuesti.

                  Comment

                  • juuretis
                    FPP Pro
                    • Jan 2011
                    • 269

                    #729
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    Kuna ise veel noob siis mingeid õppeid ei hakka andma aga minu arust PFR suht väike võrreldes VPIPga. Mai tea see vist tähendab seda et limbid liiga palju ? Aga samas 16bb/100 mega winrate ju, peaksid NL10 hakkama saama kyll

                    Comment

                    • noborder
                      Julm Donk
                      • Feb 2012
                      • 54

                      #730
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      VPIP ja PFR cap on selgelt liiga suur, st mängid preflop liiga passiivselt. Isoleeri rohkem positsioonis ja 3-bet-isoleeri.
                      Postflop aggressiivsus tundub samuti probleemne. Pead kindlasti hakkama otsima rohkem spotte, kus on võimalik thin valuet saada. fishide vastu marginaalse käega mõtle, mis kätega ta sind callida võib ja kui suure betsize ja siis tee otsus vastavalt sellele (kui on üle 50% nõrgemaid käsi ta ranges, mis callivad, siis panusta). Samuti betsize võib nende passiivsete fishide vastu palju rohkem varieeruda (ei pea alati panustama pool potti kuni pott).

                      GL!

                      Comment

                      • pocketparty
                        Räme Fish
                        • Feb 2013
                        • 5

                        #731
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        Olen nõus, et PFR väike. See tuleneb nö laua dünaamikast, sest sageli on laud passiivne ja limbitakse tugevate kätega, kuid post flop makstakse ikkagi välja, kui pihta saan. Kui tean, et näen mitme vastase vastu spekulatiivse käega 1BB eest floppi siis on see pikas perspektiivis kasumlik!?
                        Samuti isegi positsioonis on raske mängida 2-3 vastase vastu, kes limp-callivad pre ning c-bet-i (nende range on pm universum). See toodab hetkel kahjumit, vb olen liiga paranoiline ning ei julge mitme vastase vastu top pairi-ga stackida, kui ees on bet ja raise... Alati panen vastase vähemalt 2 paari peale ja patsutan end foldides õlale, sest "fish oleks hiljemalt riveris parema käe saanud". (Analoogsed kaotused jäävad ikka paremini meelde)

                        NL 10-t silmas pidades mängin, vist liiga fishiselt. Üldiseks liiniks on positsioonis premium käega limperi isomine, c-bet ja siis check fold. Üli märgasid floppe ma ilma outsideta ei c-beti, kas peaks neid barreldama hakkama. Või nitisemalt bettima, vaid siis, kui on käsi või hea draw?

                        Kas peaksin arsenali lisama chek-raise bluffe, kui käsi nö polariseeritud (bluff või nuts). NL4 see igaljuhul ei toimi või on teistel minukohta reade, vaevalt et neil kogu aeg nuts on.

                        Ühesõnaga kui showdowniga või c-betiga poti ei võida siis saavad ideed otsa. Abi?

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #732
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Sample väike obv aga mingi pildi tahaks ette saada, et äkki peaks juba midagi muutma, natuke imelik 9K BE joosta kui vahetan laudu korralikult ja mängin enamus käsi fishide vastu bumhuntida. Keskmiselt on 5 lauda.

                          9K kätt siis nl16, Esimesed 5k kätt harjusin sisse ja oli lihtsalt külm jooks.



                          graph

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Ehk keegi poetab mõne tarkusetera.
                          selliste statsidega peaks olema SB plussis. ära võta tightimaks preflop vaid muuda midagi postflop. ma 25nls sain sarnaste numbritega SB plussi üle 50k käe sampli. BB peal oled liiga passiivne postflop. Agg% ei tohiks kuidagi alla 30 langeda arvestades su teisi positsioone, pigem peaksid püüdma mängida sarnaselt SB agrole. tundub solid minuarust

                          ja limpide karistamine peaks räiges plussis olema, esimene asi mis viga võib olla, et paned liiga väikselt PF. IP pot ja OOp ma paneks 6bb. töötab nagu sarm
                          Last edited by ESTPatrick; 14.02.13, 15:18.

                          Comment

                          • kandik
                            Julm Donk
                            • Feb 2010
                            • 63

                            #733
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            BB pealt tuleb kogu rangega paugutada!

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #734
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              Lekin nagu SOB

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #735
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                Kuna blogist abi ei saanud, siis äkki tuntakse siin rohkem huvi statside vastu ja osatakse nõu anda.

                                NL10 stats:

                                Graafik alltime
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Player details
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Positsioonid, järjestatud VPIP järgi kahanevalt
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Statistika
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                ------------------------------------------------------

                                NL16 stats(sample veidi väike, kuid üldmulje vast saab):

                                Graafik
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Player details
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Positsioonid, järjestatud VPIP järgi kahanevalt
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Statistika
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...