*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #736
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Ma ei viitsi ausalt öeldes sellise sample puhul neid statse küll vaatama hakata. Nl10 biidid 7bb/100. See suht fine ju. Anna volüümi ja kogu samplet . Nl16 on 4,2k kätt. See on hariliku grinderi ühe sessi pikkus. Olematu sample, et mingit statistikat jälgida või arutada selle üle.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #737
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      Selge, kogun siis samplet edasi ja vaatab mis saab. Üks küsimus ainult, et millest järeldad NL10 WR 7BB/100 ? Olen ma millestki valesti aru saanud, kui juhindun graafikust kus kirjas 3,57BB/100 ?


      Keegi ehk seletab ära, mis vahe on Won per 100 hands ja BB won per 100 hands? Ehk siis ma olen poole vähem luuser kui ma tegelikult pidasin end olevat?

      Vaatasin, et NL5 olen võitnud 0,42$ won per 100 hands järgi, see tähendab, et reaalselt võitsin 8,4BB/100 käe peale? The fuck ma arvasin terve aja, et ma ei biidi üldse neid limiite, kuna teistel alati winrate vähemalt 2x kõrgem :D

      Ja, et keegi sama idioot poleks nagu mina, siis selgitus:

      "BB/100 = Big Bets per 100 hands. A big bet is 2x the big blind.

      So, if you have a winrate of 3 BB/100 or 3 ptbb/100 in a $0.5/$1 NL game, you would be winning 6 bb/100 or $6 per 100 hands.

      The reason why BB/100 and ptbb/100 exist is because of limit Hold’em. “Big bets” are double the big blind and are used on the later streets in limit Hold’em. When PokerTracker first came out it measured winrates using double the big blind for both limit and no limit games, so to save confusion the notation "ptbb/100" was used."
      Last edited by Dnbftw; 05.03.13, 18:04.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #738
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        See on pt graafkk ja see näitab winratet, mille ühikuks on PTBB ehk pokertracker big blind, mis on võrdne 2bb. Miks ta nii on, ära küsi .

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #739
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          Ja mõtle loogiliselt. 10bb/100 teeb ju 10$ 1000 käe peale.

          Comment

          • nalg
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 489

            #740
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            kust hem2-s saab vaadata statte positsioonide järgi?

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #741
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              Algselt postitas nalg Vaata postitust
              kust hem2-s saab vaadata statte positsioonide järgi?
              Teiste reports tabide seas on mul ka "position". Ei mäleta kas defaultis ka oli, kui polnud siis pead kuskild lisama ta sinna.

              Comment

              • nalg
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2010
                • 489

                #742
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                Teiste reports tabide seas on mul ka "position". Ei mäleta kas defaultis ka oli, kui polnud siis pead kuskild lisama ta sinna.
                tänud!

                Comment

                • nalg
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 489

                  #743
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  viitsib keegi pilgu peale visata mu stattidele. tean, et sample on olematu(2 päeva jagu), aga mida kiiremini leak'idele jälile saan, seda parem. kindlasti on midagi väga mäda, aga hetkel jooks ka halb olnud.

                  Last edited by nalg; 12.04.13, 11:22.

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #744
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    kas asi on minus või näebki kirbu sitta ainult ?

                    Comment

                    • saugakarel
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 288

                      #745
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      sinus

                      Comment

                      • Ints
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1216

                        #746
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        lol, pärast posti muudeti ära..
                        Käsi ja state liiga vähe et üldse midagi öelda

                        Comment

                        • cpkr
                          Jube Noob
                          • Nov 2012
                          • 195

                          #747
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***


                          Nüüdseks siis miski 100k käsi ja mõtlesin et lisan pildi ,et kas palju leake sees... põhiliselt nl2-5 trio ja stars ja 6max
                          Last edited by cpkr; 23.04.13, 17:46.

                          Comment

                          • nalg
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 489

                            #748
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            Nüüdseks natuke rohkem käsi mängitud. Oleks tänulik, kui keegi aidata viitsib. Ei biidi hetkel limiiti. Co ja btn pfr ei taha kasvada, kuigi avan sealt 67s+ , J8 , A2 kätega. 3bet statsid proovin 60/30/10 hoida, algul oli hullem, nüüd olen sinna poole liikumas. 4bet statside kohta ei oska midagi arvata. Ideaalis kas peaks W$SD% 50-60% ja WTSD% 25-35% kandis olema?

                            NL5





                            Last edited by nalg; 25.04.13, 12:35.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #749
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              ilmselt sa ei isoleeri absoluutselt limpereid. aga ka 12/10 stiiliga on võimalik kindlasti kenasti võita.
                              80% cbet ja 40% vaid turn. Kuna su range nagunii nii kitsas, siis vb proovi rohkem barreldada häid boarde.
                              Isoleerimise tunde võtta Pastiilalt. Ilmselt miski paar tundi ja muutud võitvaks. tätte garantii pmst.

                              Comment

                              • marxx762
                                Räme Fish
                                • Mar 2013
                                • 13

                                #750
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                Nii, olen ammu juba seda elu siin foorumis jälginud. Ise olen mänginud pokkerit ca 5 aastat, millest mingi hetk oli puhas fun ja niisama erinevate turniiride mängimine. Siis mingi hetk sai tõsisemalt mängitud ja siis jälle mingi aeg niisama naljaviluks toksitud. Viimane kuu sai juba vähe korralikumalt asjaga tegeletud aga tulemus on jama. Oma peas on nagu tegelikult mõningad vead välja koorunud, aga kindlasti on neid hulgim. Tegelikult on mul trackitud käsi kordades rohkem, aga mingi hetk tuli arvuti vahetus jms jutud ja siis läks mingi osa käsi kaduma.
                                Igatahes kõiksugu näpunäited on teretulnud, vaatepilt on viimase kuu kohta igatahes suhteliselt õõvastav.







                                Mina tänan!
                                Last edited by marxx762; 30.04.13, 15:11.

                                Comment

                                Working...