HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Chevy
    FPP Pro
    • Mar 2009
    • 208

    #2431
    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    võta siis ikkagi 1 ,max 2 lauda arened palju rohkem, kui siis stabiilselt biitima hakkad võid juurde lisada.

    Comment

    • kaardimaja
      FPP Pro
      • May 2010
      • 281

      #2432
      Re: HUSNG üldine arutlusteema

      kus läheb piir, et pf 3bet=shove?

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #2433
        Re: HUSNG üldine arutlusteema

        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Väga mõnna =) .
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        call flop and turn.:D

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #2434
          Re: HUSNG üldine arutlusteema

          Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
          kus läheb piir, et pf 3bet=shove?
          mul tihti kuskil 21-23bb juures
          edit: see tähendab, et siin enam ei 3bet/foldi kunagi ( enamasti shove )

          Comment

          • kaardimaja
            FPP Pro
            • May 2010
            • 281

            #2435
            Re: HUSNG üldine arutlusteema

            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
            mul tihti kuskil 21-23bb juures
            edit: see tähendab, et siin enam ei 3bet/foldi kunagi ( enamasti shove )
            okei, tänud

            Comment

            • a1a2a3
              Julm Donk
              • Jul 2010
              • 65

              #2436
              Re: HUSNG üldine arutlusteema

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Üks multitabler, kes seda limiiti beatis üle 12% roiga, tõstis preflop kõiki käsi ja cbettis pool potti 100%. Ma ei tea, kuidas see saab kasulik olla, aga proovi järele.
              That's +EV.

              Comment

              • tafka31
                Grinder
                • Dec 2009
                • 853

                #2437
                Re: HUSNG üldine arutlusteema

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Üks multitabler, kes seda limiiti beatis üle 12% roiga, tõstis preflop kõiki käsi ja cbettis pool potti 100%. Ma ei tea, kuidas see saab kasulik olla, aga proovi järele.
                Kas 100% ka BB-lt?

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #2438
                  Re: HUSNG üldine arutlusteema

                  lol no.

                  Comment

                  • tafka31
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 853

                    #2439
                    Re: HUSNG üldine arutlusteema

                    NOTE:
                    minbet strong
                    bet pot weak


                    Full Tilt No-Limit Hold'em, 10.5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    SB (t1650)
                    Hero (BB) (t1350)

                    Hero's M: 45.00

                    Preflop: Hero is BB with Q, A
                    SB bets t40, Hero raises to t140, SB calls t100

                    Flop: (t280) 10, 4, K (2 players)
                    Hero bets t140, SB calls t140

                    Turn: (t560) 6 (2 players)
                    Hero checks, SB checks

                    River: (t560) 2 (2 players)
                    Hero checks, SB bets t560, Hero calls t560

                    Total pot: t1680

                    Results:
                    SB had 5, Q (high card, King).
                    Hero had Q, A (high card, Ace).
                    Outcome: Hero won t1680

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #2440
                      Re: HUSNG üldine arutlusteema

                      mis turni plaan oli? ma vist paneks uue lasu turnil.

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #2441
                        Re: HUSNG üldine arutlusteema

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        mis turni plaan oli? ma vist paneks uue lasu turnil.
                        ma checkiks ka pigem turni, sest paremat foldima saab harva ja turn suht blank. River võib meile tuua A ; J või Q, mis meile parima käe annavad, kui hetkel taga oleme Tx või halvema vastu. Lisaks saab veel ilusti bluffcatchida, kui river on rag, sest vastase ranges on palju tõmbeid ( oesd, guthotid, FD-d ), eriti kui on veel vett pidav betsize read, nagu antud käes.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #2442
                          Re: HUSNG üldine arutlusteema

                          Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                          ma checkiks ka pigem turni, sest paremat foldima saab harva ja turn suht blank. River võib meile tuua A ; J või Q, mis meile parima käe annavad, kui hetkel taga oleme Tx või halvema vastu. Lisaks saab veel ilusti bluffcatchida, kui river on rag, sest vastase ranges on palju tõmbeid ( oesd, guthotid, FD-d ), eriti kui on veel vett pidav betsize read, nagu antud käes.
                          mina küll arvan, et saame parema foldima ja foldime välja ka kõik floadid, mida ta ranges võib päris palju olla. ja checkides on väga väike lootus saada tasuta river.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #2443
                            Re: HUSNG üldine arutlusteema

                            Kui A oleks flopis, siis saaks turni betiga foldima floadid ja T ,77, Praegu on liiga palju nõrku K ta ranges ja Tx, mis ei taha foldida turni beti peale. Kui panna väike bet turnis, induceme shove, kui checkime, näitame ära, mis meil on ja siis saab tõesti readide järgi tegutseda. Selles limiidis on betsizing tell kõige parem read. see on täiesti uskumatu, kuidas vastased oma käe ära ütlevad oma beti suurusega.

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #2444
                              Re: HUSNG üldine arutlusteema

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              . ja checkides on väga väike lootus saada tasuta river.
                              kust seda võtad ?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #2445
                                Re: HUSNG üldine arutlusteema

                                Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                                kust seda võtad ?
                                sussi sees oli kiri.

                                Comment

                                Working...