NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lypsja
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 270

    #1321
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    ??? Limbitud potis foldid pocketi? Millega sa üldse mängid siis?
    vbl ma läbi prillide näen midagi valesti, aga HERO on nadu esimene limpaja või mis ?

    Comment

    • Reploid
      Räme Fish
      • Jan 2010
      • 17

      #1322
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      Olen nüüd mänginud tsirka 16K kätt ja tahaks kriitikat oma mängu kohta. Loodan et 16K käepeale saab mingisuguse pildi juba luua. 6K käsi on mängitud 6-max laudades ja ülejäänud FR.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #1323
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
        Nojah....ega minagi veel ole...aga tahaks.


        Aga täna tegin vist halva calli (Pean silmas seda 5 dollari peale tehtud AId)? Arvestades et vastase 100 käe statid olid 6/3.

        Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        Button ($5.39)
        SB ($7.89)
        BB ($5)
        UTG ($1.39)
        UTG+1 ($6.66)
        Hero (MP1) ($5.94)
        MP2 ($8.23)
        MP3 ($9.33)
        CO ($5)

        Preflop: Hero is MP1 with 2, 2
        2 folds, Hero calls $0.05, MP2 calls $0.05, MP3 calls $0.05, 2 folds, SB bets $0.10, 1 fold, Hero calls $0.05, MP2 calls $0.05, MP3 calls $0.05

        Flop: ($0.45) 2, 5, 3 (4 players)
        SB checks, Hero bets $0.40, MP2 raises to $0.80, MP3 raises to $5, 1 fold, Hero raises to $5.84 (All-In), 1 fold, MP3 calls $0.84


        Total pot: $12.93 | Rake: $0.86

        Results below:
        Hero had 2, 2 (full house, twos over fives).
        MP3 had 4, A (straight, five high).
        Outcome: Hero won $12.07



        Või mis teie arvate, kas selliste callidega jõuab kuhugi? Oli see sel kohal õigustatud?
        call on obv õige. pre limp aga mitte. kindlasti tõstaks pre 20c peale.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #1324
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          pre võiks vabalt foldida ka.
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #1325
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            võib foldida ka, aga mina mängisin NL5s UTGlt kõiki pocketeid + muidugi hero lauas on üheksast mängijast kaheksa 100bb+ deep ehk siis implied oddse on ka sitaks.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #1326
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              näita statistikat EP pealt 22-77
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #1327
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                NL2 ja NL5

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #1328
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  limpisid neid või?
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #1329
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    PFR näitab % ära. ei limpinud kunagi. avasin ise või callisin avangu. UTG pealt tundub, et on üks misclick olnud, sest mängisin 100% 22-77 aga jätsin vist korra tõstmata (preflop raise 94%).

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #1330
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      pre võiks vabalt foldida ka.
                      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                      võib foldida ka, aga mina mängisin NL5s UTGlt kõiki pocketeid + muidugi hero lauas on üheksast mängijast kaheksa 100bb+ deep ehk siis implied oddse on ka sitaks.

                      Pre foldida ?
                      Härrad, hero on MP. .

                      Käe kohta. Nl5s lastes tuli mul ka selline olukord meelde, multiway ja bottomsetiga rida oli maas. Raise'ti mu cbeti ja üks vend pani AI. Mõtlesin pikalt ja foldisin ära, villain näitas topseti.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #1331
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        hero on mp1'l 22'ga. väga vabalt võib foldida.

                        @ kardaanirist - hea töö!
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #1332
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Käe kohta. Nl5s lastes tuli mul ka selline olukord meelde, multiway ja bottomsetiga rida oli maas. Raise'ti mu cbeti ja üks vend pani AI. Mõtlesin pikalt ja foldisin ära, villain näitas topseti.

                          mina ei foldi flopil ei foldi seti kunagi. ükskõik kui kole board on. hotcocacola pani kunagi kuhugi mingi statistika ka välja ja long story short oli, et flopil kunagi seti ei foldi.

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #1333
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            Koledast boardist rääkides, siis ma foldisin eile flopil 10-A rea ühe vastase vastu sest laual oli kolm ühest mastist kaarti ning vastane tõstis mu potpeti suht soliidselt üle. Mul mastitõmmet polnud.

                            Comment

                            • MissLiz
                              Jube Noob
                              • Jul 2009
                              • 112

                              #1334
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              Nonii... tagasi Fullringis :)

                              Mul hoopis selline küsimus, et kui ma pocketiga openraise teen ja sellele omakorda raise otsa saan, siis ranka tabeli järgi peaks kõik alla QQ foldima.
                              Aga kui olen nt JJga buttonil või CO ja vastas nõrk raise või veelgi parem - puhta fish... siis kas endiselt peaks foldima? Või kuidas üldse mängite pocketeid kui olete sellele pre-flopist raise saanud?

                              Valgustage fishi :)

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #1335
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                                mina ei foldi flopil ei foldi seti kunagi. ükskõik kui kole board on. hotcocacola pani kunagi kuhugi mingi statistika ka välja ja long story short oli, et flopil kunagi seti ei foldi.
                                Ma ei väidagi et see õige oleks. Muideks coca statistika oli 6maxi kohta välja võetud. Sellegipoolest iga olukord on eriline ja individuaalne...

                                Comment

                                Working...